Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Терморегулятор кімнатний для котла (+)

ChAO

Рекомендовані повідомлення

Куплю в Києві терморегулятор кімнатний Qomputherm Q7 RF.

Пропозиції пишіть сюди, в приват або по тел: О5О57І47б7

b_computherm_q7rf.jpg.97e676c1240aa7226fd22e61fc9600c0.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Куплю в Києві терморегулятор кімнатний Qomputherm Q7 RF.

Пропозиції пишіть сюди, в приват або по тел: О5О57І47б7

 

а тут не пробовали узнавать?

(ссылка устарела)

интересный дивайс за такую цену....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а тут не пробовали узнавать?

(ссылка устарела)

интересный дивайс за такую цену....

 

Пробував. Замовив. Чекають поставку з дня на день. А я хочу до вихідних вже купити. Ще є в одній конторі у Львові. Можливо у них замовлю. Але це морока з доставкою і оплатою. Є ще одна київська контора. Але там ціна 600 грн, ще не взнавав щодо наявності. В Візарді по 540 але немає, можливо будуть тижня через два.

 

Девайс дійсно цікавий. Можна досить тонко налаштувати програми. 6 штук на кожен день. І не тільки денна і нічна температури а яку хочеш таку і ставиш. Ще й час виставляється по 10 хвилин а не по 1 годині як в ауратонах. Ауратони зі своїми стандартними програмами і жадністю (95$) ідуть лісом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Девайс дійсно цікавий. Можна досить тонко налаштувати програми. 6 штук на кожен день. І не тільки денна і нічна температури а яку хочеш таку і ставиш. Ще й час виставляється по 10 хвилин а не по 1 годині як в ауратонах. Ауратони зі своїми стандартними програмами і жадністю (95$) ідуть лісом.

 

у меня стоит ауратон, но я не очень доволен им в плане удобства. Т.е. свои функции терморегулятора он прекрасно выполняет, но настройка и т.д. как-то не юзер-френдли :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у меня стоит ауратон, но я не очень доволен им в плане удобства. Т.е. свои функции терморегулятора он прекрасно выполняет, но настройка и т.д. как-то не юзер-френдли :(

 

Я не можу покищо щось стверджувати напевно бо я не те що в руках не тримав а і просто в живу не бачив ні ауратон ні компутерм. Тільки в інтернеті. Але я перечитав їхні інструкції як кажуть "вдоль и поперек". І покищо зробив для себе висновок, що компутерм кращий вибір. Як по інтерфейсу, тонкості налаштування так і по ціні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пробував. Замовив. Чекають поставку з дня на день. А я хочу до вихідних вже купити. Ще є в одній конторі у Львові. Можливо у них замовлю. Але це морока з доставкою і оплатою. Є ще одна київська контора. Але там ціна 600 грн, ще не взнавав щодо наявності. В Візарді по 540 але немає, можливо будуть тижня через два.

 

Девайс дійсно цікавий. Можна досить тонко налаштувати програми. 6 штук на кожен день. І не тільки денна і нічна температури а яку хочеш таку і ставиш. Ще й час виставляється по 10 хвилин а не по 1 годині як в ауратонах. Ауратони зі своїми стандартними програмами і жадністю (95$) ідуть лісом.

 

Та ну, я купив у Мукачевому у травні Ауратон тх 2005 за 50зелених. Є дві програми для ручного налаштування, і тільки в одну не можна внести корективи. мені поки вистачає і 2 температурних установок, оскільки є 3 варіанти подій: будній день (я о 8 на роботу-о8 з роботи), вихідний день (я дома) і мене немає дома і нафіг палити газ:D. А то що хлопці тут 100% хочуть отримати з девайсу навару - ви праві.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та ну, я купив у Мукачевому у травні Ауратон тх 2005 за 50зелених. Є дві програми для ручного налаштування, і тільки в одну не можна внести корективи. мені поки вистачає і 2 температурних установок, оскільки є 3 варіанти подій: будній день (я о 8 на роботу-о8 з роботи), вихідний день (я дома) і мене немає дома і нафіг палити газ:D. А то що хлопці тут 100% хочуть отримати з девайсу навару - ви праві.

 

у меня тоже ауратон 2005, только проводной. Заплатил в прошлом году чуть больше 200 гривен

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...