Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

ФЕМ на крильце і сходи

Offroad

Рекомендовані повідомлення

Є бетонне крильце з навісом над ним і 2 сходинки під відкритим небом, а також сходи на криту терасу. Планував покласти туди ФЕМ Старе місто. Зараз стоїть питання, як краще кріпити...

Варто все класти на бетонний розчин? Чи клей?

Чи закріпити тільки периметр по краям - а ФЕМ всередині на пісок і хай "гуляє"?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є бетонне крильце з навісом над ним і 2 сходинки під відкритим небом, а також сходи на криту терасу. Планував покласти туди ФЕМ Старе місто. Зараз стоїть питання, як краще кріпити...

Варто все класти на бетонний розчин? Чи клей?

Чи закріпити тільки периметр по краям - а ФЕМ всередині на пісок і хай "гуляє"?

 

 

Якщо основа бетон , то ФЕМ вкладати на клей ,і шви між фЕМ також герметизувати. Щоб мінімізувати попадання волги під ФЕМ.

 

 

 

Якшо закріпити периметр , а всередину фЕМ на пісок , то Ви отримаете таке собі корито яке з часом наповниться вологою і скоріш за все взимку повідриває весь периметр.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо основа бетон , то ФЕМ вкладати на клей ,і шви між фЕМ також герметизувати. Щоб мінімізувати попадання волги під ФЕМ.

 

 

 

Якшо закріпити периметр , а всередину фЕМ на пісок , то Ви отримаете таке собі корито яке з часом наповниться вологою і скоріш за все взимку повідриває весь периметр.

 

Извините, но это ерунда.

 

Просто ради интереса, как именно герметизировать швы фэм?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Извините, но это ерунда.

 

Просто ради интереса, как именно герметизировать швы фэм?

 

 

 

 

Цим же самим клеем.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цим же самим клеем.

 

И это будет 100% вероятность, что плитку разорвёт :-). Да и клей никак не является гидроизоляцией

 

Добавлено через 1 минуту

Чи закріпити тільки периметр по краям - а ФЕМ всередині на пісок і хай "гуляє"?

 

Именно. Но Фэм кладётся на гарцовку, основа щебень или песок, зависит от высот

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И это будет 100% вероятность, что плитку разорвёт :-). Да и клей никак не является гидроизоляцией

 

Добавлено через 1 минуту

 

 

Именно. Но Фэм кладётся на гарцовку, основа щебень или песок, зависит от высот

 

 

Я не казав що клей являється гідроізоляцією , я казав що потрібно мінімізувати попадання води під ФЕМ. А взагалі це погана ідея вкладати ФЕМ на бетон.

 

 

Пс.. Гарцовка , це зайва трата коштів та зусиль.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не казав що клей являється гідроізоляцією , я казав що потрібно мінімізувати попадання води під ФЕМ. А взагалі це погана ідея вкладати ФЕМ на бетон.

 

 

Пс.. Гарцовка , це зайва трата коштів та зусиль.

 

Ээээ

Ок, пусть будет так :-)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, бетонне крильце вже є, нулі під товщину плитки ФЕМ також відбиті, і плитка сама є, так що буду щось думати...

Зараз взагалі виникла ідея зробити металеві краї, наприклад, з нержавійки (по принципу звичайного металевого кутника) і прикрутити їх з виносом до бокових країв крильця і сходів (винос вирішить питання оздоблення цокольним сайдингом), ФЕМ на пісок, за рахунок трохи гострого кута самих країв взимку плитці буде куди "грати". А підсходинки (подступенки) також з нержавійки, непомітно закріпити їх можна нижче рівня плитки нижчої сходинки...

Чи не варто?

378612820_.jpg.f4f12962954bfa84d41f4c5edf02208f.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, бетонне крильце вже є, нулі під товщину плитки ФЕМ також відбиті, і плитка сама є, так що буду щось думати...

Зараз взагалі виникла ідея зробити металеві краї, наприклад, з нержавійки (по принципу звичайного металевого кутника) і прикрутити їх з виносом до бокових країв крильця і сходів (винос вирішить питання оздоблення цокольним сайдингом), ФЕМ на пісок, за рахунок трохи гострого кута самих країв взимку плитці буде куди "грати". А підсходинки (подступенки) також з нержавійки, непомітно закріпити їх можна нижче рівня плитки нижчої сходинки...

Чи не варто?

 

 

Я б зробив ось так:

 

 

e87d51dbb208.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может в качестве ограничителя поставить с торца поребрик?

У меня так.

https://www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=4943137&postcount=1259

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я б зробив ось так...

Тут треба кожну ФЕМку прикручувати. І крайні всі мають бути одного розміру. В мене тільки на верхньому майданчику 10 рядів, плюс 12 на двох сходах...

 

Может в качестве ограничителя поставить с торца поребрик?

Бордюр теж треба якось кріпити. І непомітно, і щоб компенсував можливі подвижки ФЕМ... Не знаю, як це зробити, з фото в темі також не зрозумів

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут треба кожну ФЕМку прикручувати. І крайні всі мають бути одного розміру. В мене тільки на верхньому майданчику 10 рядів, плюс 12 на двох сходах...

 

 

Тоді робити по анології , як обкладають вуличні сходи плиткою:

Приклеїти фЕМ на клей, залишити зазори між ФЕМ min. 4мм. , потім обробити ФЕМ гідроізоляційним розчином , щоб він перестав вбирати в себе вологу, а шви заробити фугою. Фуга має бути іменно така , яка використовується для вуличних сходів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не знаю, як це зробити, з фото в темі також не зрозумів

Начинаете снизу. На торец нижней ступени ставите поребрик. Подпираете его плиткой площадки перед ступенями. На торец второй ступени поребрик, подпираете его плиткой, уложенной на горизонтали первой ступени и т.д.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені чогось здається, що простим притисканням плиткою бордюр не втримається. А кріпити його намертво на розчин - порве зимою.

Чесно кажучи, просто ніколи не бачив цілих 5-ти і більше-річних сходів чи порогів. Особливо, обкладених морозостійкою плиткою - там, як правило, вже за пару зим чи не половина відстрелює...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є бетонне крильце з навісом над ним і 2 сходинки під відкритим небом, а також сходи на криту терасу. Планував покласти туди ФЕМ Старе місто. Зараз стоїть питання, як краще кріпити...

Варто все класти на бетонний розчин? Чи клей?

Чи закріпити тільки периметр по краям - а ФЕМ всередині на пісок і хай "гуляє"?

 

Послушайте Татьяну.

На бетон кладется гарцовка

На гарцовку фэм

Прижимаете бордюрами.

Клей отскочит.

 

Добавлено через 5 минут

Мені чогось здається, що простим притисканням плиткою бордюр не втримається. А кріпити його намертво на розчин - порве зимою.

Чесно кажучи, просто ніколи не бачив цілих 5-ти і більше-річних сходів чи порогів. Особливо, обкладених морозостійкою плиткою - там, як правило, вже за пару зим чи не половина відстрелює...

Бордюр я бы наверное прекрепил анкерами или дюбелями.Ж-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Послушайте Татьяну.

На бетон кладется гарцовка

На гарцовку фэм

Прижимаете бордюрами.

Клей отскочит.

 

 

Гарцовка , це суміш цемента та піска, через деякий час ця суміш схватиться. Як Ви думаєте що буде коли між гарцовкою та бетонною основою збереться вода? Діватись воді буде нікуди, навколо стоять бордюри.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гарцовка , це суміш цемента та піска, через деякий час ця суміш схватиться. Як Ви думаєте що буде коли між гарцовкою та бетонною основою збереться вода? Діватись воді буде нікуди, навколо стоять бордюри.

Гарцовка это конечно смесь, однако вода через нее тоже идет. И фэм не прилипает в ней. По этому вода будет спускаться под фэм и стекать с бетонного крыльцак бордюру. Потом под бордюром течь ниже.

Не путайте горцовку с клеем или раствором.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чесно кажучи, просто ніколи не бачив цілих 5-ти і більше-річних сходів чи порогів. Особливо, обкладених морозостійкою плиткою - там, як правило, вже за пару зим чи не половина відстрелює...

 

 

Якщо все зробити правильно, нічого не буде відстрілювати.

 

 

Причини чому відсрілює плитка.:

1. Перед укладанням не виконується гідроізоляція основи.

2. При укладанні не дотримуються дистанції між плитками.

3. На мою думку найголовніше , не використовують якісну фугу.

 

Добавлено через 4 минуты

Гарцовка это конечно смесь, однако вода через нее тоже идет. И фэм не прилипает в ней. По этому вода будет спускаться под фэм и стекать с бетонного крыльцак бордюру. Потом под бордюром течь ниже.

Не путайте горцовку с клеем или раствором.

 

 

Як вода буде стікати , якщо бордюр кладеться на розчин , пристукується молотком. Таким чином бордюр опиняеться в такому собі кориті з розчинну. Вода апріорі через нього не потече.

 

Добавлено через 38 минут

Можна спробувати ось так.

 

 

4e8e5c770b9aed59b74620e733678e38.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как вариант. рассмотрел бы сделать демпфирующую прокладку между вертикальной стеной ступеньки и поребриком.

719682570_.thumb.jpg.52e17c0d6a8358faed1dee69799e1f17.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как вариант. рассмотрел бы сделать демпфирующую прокладку между вертикальной стеной ступеньки и поребриком.

 

 

А як це все буде виглядати з боку?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А як це все буде виглядати з боку?

 

Точно так же. Могу сбросить фото. Или посмотрите послежний дом татьяны5 серый.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Точно так же. Могу сбросить фото. Или посмотрите послежний дом татьяны5 серый.

Жаль ТС не виклав фото. Я собі думав що сходи мають не форму букви П, а звичайу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...