Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Общая тема про Коронавирус

Сергей НСТ

Как протекает Ваш карантин  

621 користувач проголосував

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

10 хвилин тому, Вомбат сказав:

Але за розглянутий період (36-40 тижні 2021)

А чому саме вересень 2021? Це місяць пікової вакцинації? Вибачте, не побачив у статті пояснення, можливо просто через читання по діагоналі.

  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Говорят в Нидерландах народ обкурился и пребывая в нирване нарывается на неприятности. Они думают, что наркота их убережет от ковида... 

  • Лайк 2
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, MaksymS сказал:

И сколько у них в сутки трупов? 

 В этом месяце не было еще ни одного вообще! А этт чел или кто он там - приходит сюда понагнетать.

22.jpg

Змінено користувачем kim chen loran
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, DecorMaster сказав:

Мені дуже подобається те, що відбувається. Пройшло трохи більше, ніж пів-години, і вже з'являються відтінки і тональності.

 

В том-то и дело, что я различаю полутона, а вы нет. Ненависть застилает вам глаза и это печально.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Dmitriy_S сказав:

В том-то и дело, что я различаю полутона, а вы нет. Ненависть застилает вам глаза и это печально.

 

Мені аж цікаво стало - кого це я, на вашу думку, так ненавиджу, що мені аж очі позаситилало?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Dmitriy_S сказал:

В том-то и дело, что я различаю полутона, а вы нет. Ненависть застилает вам глаза и это печально.

 

Так Вы ж не ровняйте, а то мы все начнем комплексовать:
Благодаря вертикальным эллиптическим зрачкам, способным очень сильно расширяться, кошки могут видеть в темноте. Анатомические особенности кошачьего глаза позволяют улавливать гораздо больше света, чем глаз человека. В глазу кошки под сетчаткой есть отражающий слой, возвращающий свет попавший в глаз. Это дает кошкам способность видеть в сумерках, в условиях очень малой освещенности. Кроме того, этот слой обеспечивает глазу способность «светиться» в темноте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 хвилин тому, kim chen loran сказав:

В этом месяце не было еще ни одного вообще!

Что и требовалось доказать - вакцинация резко снижает смертность. Ну а Украина опять на втором месте. Первое, надеюсь, сохранил запоребрик? Тоже отличное свидетельство эффективности вакцины и в случае запоребрика качества (точнее его отсутствия) спутника. 

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Вомбат сказав:

В Німеччині 17.11.2021 лікар і депутат регіону Thuringian на ім'я Dr. Ute Bergner представила в місцевому парламенті та направила міністру здоров'я свіже дослідження надлишкової смертності, яку за її дорученням фахівці порівнювали в 16 федеральних землях.

Цитую:

"Співвідношення між надлишковою смертністю у федеральних землях та рівнем їх вакцинації зважене з відносною кількістю жителів становить .31. Ця цифра вражаюче висока. Вона мала б бути негативною, якби вакцинація знизила смертність. Але за розглянутий період (36-40 тижні 2021) бачимо, що чим вищий рівень вакцинації, тим вища надлишкова смертність. З огляду на майбутні політичні заходи, спрямовані на подолання вірусу, ця цифра викликає занепокоєння і потребує пояснення.."

Оригінал дослідження і відео доповіді депутатки німецькою тут:
reitschuster.de/post/bundeslaender-mit-hoher-impfquote-haben-hoechste-uebersterblichkeit/

Англомовний переклад дослідження: www.skirsch.com/covid/GermanAnalysis.pdf

Без ссилки на рішення про заборону вакцинації населення на підставі результатів досліджень цієї депутатки -- можна не читати -- чергова маячня антиваксерів з притягнутими за вуха фактами.

ИМХО.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, y29 сказав:

Любой копи-пастер пропагандон на зарплате считает себя круче Бога.

А что ему бояться? Распространение заведомо ложной информации никак не карается((( в случае если эта ложная информация "правильная")))

Можно ли увидеть документальные подтверждения официальных заключений всех без исключения медицинских организаций мирового уровня???

Попробуйте собрать волю в кулак и доказать обратное.

Может, если у вас получится, вы себя начнете уважать.

Дерзайте!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 хвилин тому, DecorMaster сказав:

Мені аж цікаво стало - кого це я, на вашу думку, так ненавиджу, що мені аж очі позаситилало?

Судя по вашей риторике вы ненавидите эту страну и ее народ. Мне казалось, что это очевидно любому стороннему наблюдателю.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Може, це якщо сторонній спостерігач бачить в моїх очах відображення дошки, котра застрягла в його власних очах? Предмет в моїх очах - не більше, ніж відображення того, що відбувалося не так вже і давно.

Я дуже добре пам'ятаю риторику на цьому форумі тих, хто у найважчі для держави роки закликав "гнати баригу до Ростова". Чому ви тоді ні в чому їх не переконували? Чи ви тоді були серед них?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, DecorMaster сказав:

Чи ви тоді були серед них?

А ви, часом, не були серед тих, що раділи здачі без бою Донецька та Луганська і доводили, з піною біля рота, що здані окупантам території Україні не потрібні. Тут таких не один і не два було, а може і досі є.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, y29 сказал:

Можно ли увидеть документальные подтверждения официальных заключений всех без исключения медицинских организаций мирового уровня?

 Ну вот например, смертность от ковида в  этих высокопривитых богатых арабских странах   приближается к нулю (на скрине внизу). Не с помощью ли вакцинации им удалось такого добиться?

е.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, 7351 сказав:

А ви, часом, не були серед тих, що раділи здачі без бою Донецька та Луганська і доводили, з піною біля рота, що здані окупантам території Україні не потрібні. Тут таких не один і не два було, а може і досі є.

Ви можете це легко перевірити, позаглядпвши в повідомлення тих часів у відповідній темі. Можете навіть поділитися висновками, які зробите, і спробувати приміряти до свого шаблону про добро і зло у контексті поточної теми.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Павел Т. сказал:

А вот количество "трупов" зависит на мой взгляд от уровня медицины в стране .. а не от вакцинации..

Не скажите.В России,например, уровень медицины вполне себе, и не дорого, всякие знаменитости едут постоянно и операции делать и на пенсию, и вакцинироваться.Это о чём то говорит.И больници подтянутые, такие как в Интернах.А смертность высокая-прямое доказательство истребления именно славяно-православных народов. А кто извечный враг наших народов? Вот и думайте...

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, 7351 сказав:

Без ссилки на рішення про заборону вакцинації населення на підставі результатів досліджень цієї депутатки

Ти адекватний взагалі? Яка нахєр заборона? Хто її заборонить? Ти, мабуть, за Зєлю голосував, да? Розумовий рівень відповідний.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, MaksymS сказал:

Говорят в Нидерландах народ обкурился и пребывая в нирване нарывается на неприятности. Они думают, что наркота их убережет от ковида... 

это научный факт , что значит думают ?

В Австрии врачи подтвердили эффективность марихуаны в лечении COVID-19

news.obozrevatel.com/society/v-avstrii-vrachi-podtverdili-effektivnost-marihuanyi-v-lechenii-covid-19.htm

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, 7351 сказал:

Без ссилки на рішення про заборону вакцинації населення на підставі результатів досліджень цієї депутатки

офигеть - не встать заявочка .

даже если ученые всего мира будут трубить о росте смертности после вакцинации - без решения правящей финансовой элиты о прекращении или хотя бы постановке на паузу - это все не считается типа ? 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, igorrius сказал:

это научный факт , что значит думают ?

В Австрии врачи подтвердили эффективность марихуаны в лечении COVID-19

news.obozrevatel.com/society/v-avstrii-vrachi-podtverdili-effektivnost-marihuanyi-v-lechenii-covid-19.htm

Степень деградации запада уже никого не удивляет.Если поковыряться в правильных источниках то выяснится что у них и анальный секс между мужчинами способствует уменьшению количества заражений.Видел недавно репортаж от туда.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, 7351 сказал:

Попробуйте собрать волю в кулак и доказать обратное.

Может, если у вас получится, вы себя начнете уважать.

Дерзайте!

так Вы перечислите организации , о которых говорили , какие именно организации Вы имели ввиду ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Вомбат сказав:

Ти адекватний взагалі? Яка нахєр заборона? Хто її заборонить? Ти, мабуть, за Зєлю голосував, да? Розумовий рівень відповідний.

Якщо будуть вагомі обгрунтовані беззаперечними доказами аргументи на підстави фактичних досліджень -- заборонять -- "там вам не тут"!

Не голосую вже багато років взагалі ні за кого. Поки ще ні за кого було. Але бюлетені беру і псую.

А під час виборів п'ятого президента моє місто позбавили участі в виборах взагалі.

Про ваш розумовий рівень ходять легенди -- куда мені до вас!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Статистика смертності від ковіда по Ізраілю продовжує засмучувати Вомбата -- діє бустерна доза! index.minfin.com.ua/reference/coronavirus/geography/israel/

347332435_Opera_2021-11-21_130200_index.minfin_com_ua.thumb.png.e15c4e5a5664e2c1720de8999a1b53d5.png

Змінено користувачем 7351
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, 7351 сказал:

Якщо будуть вагомі обгрунтовані беззаперечними доказами аргументи на підстави фактичних досліджень

а это разве не они ?

Тюрингия (4%) и Саксония (2%), две страны с самым низким уровнем вакцинации, также имеют самый низкий уровень избыточной смертности. Лидирует Мекленбург-Передняя Померания с уровнем вакцинации 66% и повышенной смертностью 16%. Во всех крупных федеральных землях избыточная смертность составляет 10%, а уровень вакцинации составляет от 66 до 71%.

reitschuster.de/post/bundeslaender-mit-hoher-impfquote-haben-hoechste-uebersterblichkeit/

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • FLASH закріпив темі

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...