Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Общая тема про Коронавирус

Сергей НСТ

Как протекает Ваш карантин  

621 користувач проголосував

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Зачем на украинском форуме прогноз ЦЕНТРОБАНКА РФ !!! о коронавирусе??? Я даже не буду спрашивать что они там курят. Но что курят тут?

В контексте сроков карантина любая информация может быть полезной к размышлению.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

I see nobody on the road,' said Alice

'I only wish I had such eyes,' The King remarked in a fretful tone. 'To be able to see Nobody! And at that distance too! Why it's as much as I can do to see real people, by this light!

 

Читаєте Керола в оригіналі.:beer:

 

Добавлено через 5 минут

Уже писал в этой ветке предположение что летом ослабят, а осенью снова на карантин и вот

 

www.rbc.ru/economics/08/04/2020/5e8ded6e9a794733fd1f9b67

 

Логическим завершением будет видимо допуск к работе только переболевших с иммунитетом, остальные на карантине сидеть будут.

 

Значить треба терміново шукати хворого й йти заражатись. Як дітей до хворого вітрянкою водять.

Єдине халепа немає серед знайомих хворих. От і що робити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Єдине халепа немає серед знайомих хворих. От і що робити?

Сходіть до місцевої інфекційної лікарні - там є в асортименті.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сходіть до місцевої інфекційної лікарні - там є в асортименті.

 

Так не цікаво. Іди знай чим на мене там покашляють. Не хочеться цілий букет хапанути. Тому тільки знайомим довірюсь :D але поки таких немає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не всем так повезло с работой... это у вас очередь с заказчиков стоит...?

 

ну у меня немножко другие категории, а так да - заканчиваю большой проект и уже два новых предложения. мне ж не только за себя думать надо, но и за мою команду.

 

сейчас большой спрос на тех, кто готов давать результат, а не создавать видимость работы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну у меня немножко другие категории, а так да - заканчиваю большой проект и уже два новых предложения. мне ж не только за себя думать надо, но и за мою команду.

 

сейчас большой спрос на тех, кто готов давать результат, а не создавать видимость работы.

 

Тим більш що з закордону потік багатьох товарів перекрито - чудовий шанс для національного виробника.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сейчас большой спрос на тех, кто готов давать результат, а не создавать видимость работы.

 

дай Б-г те здоровья, добрый человек

твоими бы устами да мед пить

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чудовий шанс для національного виробника.

ніт. держава зробить все, щоб нівелювати можливості...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ніт. держава зробить все, щоб нівелювати можливості...

она это не первый год делает

понятно что дышим на ладан

но раз живы до сих пор, може и ещё...

«на своем поле как подпольщики»(с) СашБаш

 

Тайная Вечеря:

 

92245882_1907321666069809_8355338367281397760_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_sid=9267fe&_nc_ohc=qwi_KHNXz0UAX-IZAxb&_nc_ht=scontent.fiev20-1.fna&oh=d0c193ac7a485820685d0d898bebd1d1&oe=5EB3BE1D

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

допуск к работе только переболевших с иммунитетом
Нет там никакого иммунитета от сабжа. Совсем.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ніт. держава зробить все, щоб нівелювати можливості...

 

Бути того не може.Вся ж країна ,ось ще не давно, в одному пориві зтрусила з себе все старе і почала будувати нове.Ви що не бачите результатів?

Можна не відповідати:(.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви що не бачите результатів?

я бачу мудрість тих, хто зробив значним тіньовий сектор економіки, завдяки якому країна може переживати чергового владного паразита...

 

в Італії також, мафія запропонувала допомогу у керуванні країною якщо влада не може подолати кризу...

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нет там никакого иммунитета от сабжа. Совсем.

 

Тогда нужно чип имплантировать, на котором будут сохраняться отзывы прошлых заказчиков и информация о болезнях )))

 

Я за чиповку населения в обязательном порядке. Но и что бы можно было отказаться от чиповки за 100 тысяч долларов)))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нет там никакого иммунитета от сабжа. Совсем.

А це як так? Антитіла у одужавших сформувалися, вірус подолали а імунітету нема? Брєд... :o

 

У перенісшого і вижившого імунітет буде!Інше питання - швидка мутація, різновиди штамів.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Антитіла у одужавших сформувалися, вірус подолали а імунітету нема?

І як тільки порушив режим самоізоляції після одужання - привіт повторне захворювання.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це як кара за порушення самоізоляції? Імунологію в сторону. Просто шоби всі боялись і не насміхались?

Можу припустити, що при повторному зараженні виснаженого організму може бути рецидив. Однак антитіла готові, організм знає і вміє. Як максимум легка форма.

Бо підтверджень факту про повторне захворювання у важкій формі я не бачив. А ви?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І як тільки порушив режим самоізоляції після одужання - привіт повторне захворювання.

 

Тобто в самоізоляції тепер потрібно буде сидіти постійно?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У перенісшого і вижившого імунітет буде!Інше питання - швидка мутація, різновиди штамів.

 

Слушала чешскую тетку-вирусолога, она уверяла, что мутации незначительные и повторное заражение на данный момент невозможно, иммунитет формируется надежный. Аналогичная информация (про мутации, которых за это время не так уж и много произошло) была от российских вирусологов. Они спецом себе коллекционировали и анализировали все найденные мутации, произошедшие на территории РФ, и пришли к выводу, что вирус не склонен сильно мутировать.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можу припустити, що при повторному зараженні виснаженого організму може бути рецидив.

Повторно захворілому від того легше?

Як максимум легка форма.

Або смерть.

Бо підтверджень факту про повторне захворювання у важкій формі я не бачив. А ви?

У повторних зараженнях форма протікання хвороби не уточнювалася.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нет там никакого иммунитета от сабжа. Совсем.

 

Если человек излечился от вирусного заболевания то иммунитет у него есть по определению, иначе бы от помер. Вопрос лишь в том насколько он длителен

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А це як так? Антитіла у одужавших сформувалися, вірус подолали а імунітету нема? Брєд... :o

пишут что так, бо так оно лучше впечатляет

уже оно кстати и кошек заражает и собак

(или уже этот фейк опровергли? не помню, они ж сыплются как из мешка)

и повторно в самом начале обещали

и рекурсивно и как хошь... короче, фантазия бруит.

 

92244651_1364197223968089_2217274452788379648_n.jpg?_nc_cat=106&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=92SXDV07jPgAX8aDaIc&_nc_ht=scontent.fiev20-1.fna&oh=6657be86d9c7f22771179986f102815a&oe=5EB5930C

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если человек излечился от вирусного заболевания то иммунитет у него есть по определению, иначе бы от помер. Вопрос лишь в том насколько он длителен

Раніше вчили, що перенесені дитячі хвороби давали стійкий імунітет (пожиттєвий), але це не точно. А привитий - потрібно оновлювати що пару років, і це точно.

Однак, підручники, як і історію, тепер переписують доволі часто. Тому хз де істина...

Можу лише сказати, що як мої діти хворіли вітрянкою - я вдруге не захворів. І уж от іяк не розумію, чому селяни, дачники та городники масово не гинуть від правця, не маючи чи не оновлюючи прививок від нього?

І чому туберкульозом хворіють, враховуючи, що за союзу покриття прививок було високим.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І уж от іяк не розумію, чому селяни, дачники та городники масово не гинуть від правця, не маючи чи не оновлюючи прививок від нього?

 

Потому что столбняк может развиться только в анаэробных (без воздуха) условиях. Просто порезаться - это ни о чем, рана проветривается и все в порядке. Особенно если сразу обеззаразить.

Должна быть глубокая рана по типу колотой с попаданием в нее бактерий столбняка (грубо говоря, инструмент должен быть испачкан землей) и отсутствие адекватной обработки, а это не такая уж и частая ситуация. Даже во время войн в допрививочные времена случаи столбняка не были массовыми

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коменданських півдня?

 

 

 

www.facebook.com/maks.kozytskyy/videos/2779081452128511/

Єм, він просить, чи вони вводять? На яких законних підставах?

 

wz.lviv.ua/article/410237-na-lvivshchyni-ternopilshchyni-ta-ivano-frankivshchyni-mozhut-zaprovadyty-komendantsku-hodynu

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • FLASH закріпив темі

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...