Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Чи можна встановити термоголовку на звичайний кран радіатора?

anatol33

Рекомендовані повідомлення

Може комусь моя тема покажеться трохи примітивною, але я не дуже розбираюся в опаленні, тому не кидайте в мене тапками.:) А назріло це питання бо треба відрегулювати тенпературу в декількох кімнатах по окремо, так як стоїть термостат і регулює тільки температуру однієї кімнати по програматору.

 

 

Нижче фото самого крану на батареях. Серед зими дуже не хочеться випускати воду і переробляти крани на батареях, тому подумав, що може є термоголовки які підійдуть до даного типу кранів.

20191219_192150.thumb.jpg.a7ecdf33cb3336e6df8082a2c6e1ef88.jpg

20191219_192031.thumb.jpg.d12b8c8983228ab7ecfa67fa7dca5302.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кран для термоголовки трошки інакше працює. У нього є шток, який натискає термоголовка і перекриває проток. Якщо у ваших радіаторів є ще і нижні крани, або крани на гребінці, то нічого зливати не треба. Заміна обійдеться малою кров'ю, тобто малою водою, підставите мисочку.

kran-radiatornyy-ekonom-dlya-termogolovki-uglovoy-du-15-76020313675204.jpg.982008784a9439fe97bb31bca98577ed.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кран для термоголовки трошки інакше працює. У нього є шток, який натискає термоголовка і перекриває проток. Якщо у ваших радіаторів є ще і нижні крани, або крани на гребінці, то нічого зливати не треба. Заміна обійдеться малою кров'ю, тобто малою водою, підставите мисочку.

 

 

Ясно. На жаль нічого такого немає, стандартно крани на 2 труби зліва та справа - на подачу і зворотній. Прийдеться чекати весни.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прийдеться чекати весни.

Прижмите пока проток тем же краном, температура батареи снизится.

Пару дней поиграетесь, поймаете нужное положение крантика. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...