Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Де знайти порожки для плитки (BRAZ)

HumanKM

Рекомендовані повідомлення

Кладу плитку на свої ТП.

Стики плит всі виведені прямо під міжкімнатні двері.

Хочу стиковувати плитку коридора і кімнат через порожок алюмінієвий. По конструкції і ціні дуже сподобався броварського алюмінієвого заводу з Епіцентра.

27.ua/shop/porozhek-alyuminievyy-dekorirovannyy-uniline-baza-braz-line-gladkiy-skrytyy-krepezh-30x900-mm-orekh-burbon-.html

551885_9.jpeg

 

Але нажаль немає того кольору який би мені підійшов.

 

Підкажіть або де його купити (гугль не допоміг), або щось подібне іншого виробника.

 

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хотілося б розділити, прям на компенсаційному шві. Хай плити в вільному польоті будуть і я не паритимуся, чи плитка на стику триматиметься, чи затирка не посипеться... Порожки знаходитимуться прямо під дверними полотнами.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кладу плитку на свої ТП.

Стики плит всі виведені прямо під міжкімнатні двері.

Хочу стиковувати плитку коридора і кімнат через порожок алюмінієвий. По конструкції і ціні дуже сподобався броварського алюмінієвого заводу з Епіцентра.

27.ua/shop/porozhek-alyuminievyy-dekorirovannyy-uniline-baza-braz-line-gladkiy-skrytyy-krepezh-30x900-mm-orekh-burbon-.html

551885_9.jpeg

 

Але нажаль немає того кольору який би мені підійшов.

 

Підкажіть або де його купити (гугль не допоміг), або щось подібне іншого виробника.

 

Дякую.

А позвонить в Бровары не пробовали ? Я когда то искал трубу алюминиевую - то звонил им. Правда ту , что мне нужна была , они не производят ( но это к делу не относится ). Я о том , что телефон их нашел без труда , и пообщался на прямую с производителем . Кстати ехать к ним не обязательно ( высылают НП).
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А позвонить в Бровары не пробовали ? Я когда то искал трубу алюминиевую -б то звонил им. Правда ту , что мне нужна была , они не производят ( но это к делу не относится ). Я о том , что телефон их нашел без труда , и пообщался на прямую с производителем . Кстати ехать к ним не обязательно ( высылают НП).

 

Так мабуть і буде

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...