Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Бюджетний комблок на УШП з плоским дахом.

yur43

Рекомендовані повідомлення

Не понял, в смысле без бетона?

На керамзито-бетонные блоки уложите эппс и сверху стяжку ?

Вы бы это..не шутили так. это Не ребристое бУдет. Ладно стены лили как получалось, без пластификатора и т.д. Но ёмаё, это же перекрытие.

1. Стіни лили з пластифікатором.

2. Бетононасосів у нашому селі немає, отже стяжка по ребрам Теріви не буде повністю монолітною. Тобто вона не звязана з ребрами. Отже ребра самі по собі, а стяжка розподіляє точкові навантаження (це могло бути міжповерхове перекриття) на сітку ребер. В мене це дах, там точкових навантажень не буде. Через що і не бачу необхідності в стяжці.

3. Баластної стяжки по утеплювачу теж не буде, зразу мембрана ПВХ.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Стіни лили з пластифікатором.

2. Бетононасосів у нашому селі немає, отже стяжка по ребрам Теріви не буде повністю монолітною. Тобто вона не звязана з ребрами. Отже ребра самі по собі, а стяжка розподіляє точкові навантаження (це могло бути міжповерхове перекриття) на сітку ребер. В мене це дах, там точкових навантажень не буде. Через що і не бачу необхідності в стяжці.

3. Баластної стяжки по утеплювачу теж не буде, зразу мембрана ПВХ.

 

Бетононасос даже если он есть -совсем не дешовое удовольствие. Есть 2 альтернативы:

1. Кран с туфелькой

2. 3 молодых пацанов с оплатой 300 грн в день и по 2 ведра каждому.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

с оплатой 300 грн в день

такие цены реально существуют? Я лет 12 назад еще таскал строймусор за 300грн/день

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

такие цены реально существуют?

мои сантехники именно столько платят своему подсобнику

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мои сантехники именно столько платят своему подсобнику

 

Учитывая что «у них нет бетононасоса» значит это поселок, сталобыть рабсила может оказаться еще дешевле

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не проти стяжки. Вона посилить міцність верхньої стінки блока . Але нижня стінка залишиться такою ж. Значить в загальному плані несуча здатність не зміниться.

Вже закинули на стіни десяток балок шестиметрових. В них всередині тільки два прута 8 мм. Як на мене, малувато для 6 м ..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Закинули на стіни всі 37 балок. Без крана. Нічого особливого, звичайна механіка, хоча 6 метрова балка важить під 150 кг.

Стіни з бетону дуже крепкі, жодної тріщини.

IMG_20200727_182722.thumb.jpg.7ef923a55e88263927c74d6f3c45f2ef.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виробник комблоків рахував при моїй участі дев'ять рядів блоків. В мене лежить залишок на десятий ряд. То я так наекономив?

Брего нарахували лишні балки. Дві шестиметрові , це те що зразу з'ясувалося, далі буде видно.

Продавці вікон стараються вікна продати по розмірам проємів. Потім доведеться розпилювати проєми, щоб впендюрити то вікно.

Це в усіх так?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Продавці вікон стараються вікна продати по розмірам проємів.

 

Продавцы окон присылыют своего замерщика, который выдает размер рамы с учетом 15мм зазора с каждой стороны.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бетононасос даже если он есть -совсем не дешовое удовольствие. Есть 2 альтернативы:

1. Кран с туфелькой

2. 3 молодых пацанов с оплатой 300 грн в день и по 2 ведра каждому.

 

По триста уже никого нету

Пятсот уже хотят

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Брего нарахували лишні балки. Дві шестиметрові , це те що зразу з'ясувалося, далі буде видно.

Может Вы делаете вообще не в соответствии с инструкцией? Посмотрите, на всякий случай, еще раз.

Может вместо блоков проще дощечки разложить? Я просто не совсем понимаю смысл в "териве", если её ставить не по технологии.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@Игорюн, в моєму випадку є два прямокутних проєми, розміри яких не перевищують критичні розміри стандартних проємів для даного типу перекриття. Другого поверху для можливих локальних підсилень теж немає. Отже маємо стандартну сітку ребер і блоків заповнення. Моя незакінчена вища освіта в галузі філології з філософським спрямуванням підказує досить нескладну формулу, коли довжина проєма ділиться на ширину рядка. Виходить округлено 20 рядків у випадку розташування крайньої балки на стіні. В мене балки на стіни не лягають. Тоді має бути одна лишня . Але практичний результат - на фото. Маємо три лишні балки на двох простих проємах.

Претензій до продавця поки немає. Всі балки мають запас по довжині і всі витримали транспортування і монтаж.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Продавці вікон стараються вікна продати по розмірам проємів. Потім доведеться розпилювати проєми, щоб впендюрити то вікно.

Це в усіх так?

Та нет. Окна мерили вроде тоже с 1,5 см со всех сторон. Все остальное я сама считаю. Газоблок посчитан очень точно (продавец считал больше намного), а вот кирпич хоть и сама считала, но ошиблась. Использовала меньше. Но это за счет более толстых швов. Кирпич кривой весь. Остается 2 паллеты - но его есть куда девать. А вот куда бы я девала 4 куба газоблока - не знаю. В кармане не унесешь.

 

Добавлено через 8 минут

По триста уже никого нету

Пятсот уже хотят

У нас та же история. В данном случае результат не 100%. Я считала и бетононасос и туфельку с краном (туфельку надо найти и привезти, а за кран тоже денег хотят) и ручную заливку. Получается бетононасос не намного дороже. Щебень, песок, цемент все равно покупать. Да и бетономешалка желательна не одна, а две. Ну или одна большая.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прийшов час замовляти вікна-двері.

На вхідні двері дивлюся на фінські теплі двері з сендвіча з рамкою дерева. Критерії - тепліші за пластикові і легше дверне полотно. Пласткові дуже вже важкі.

Вікна буду брати пластикові з широким профілем, 82+.

Спірний момент - вікно-двері на веранду. Проєм 143*206. Треба полотно близько 80 см, яке відкривається досередини.

WDS пропонує вхідну групу зі штульпом, профіль 60мм, поріг пластиковий з алюм.накладкою, 8,5т.грн.

STEKO пропонує балконну групу з теплим алюмінієвим порогом, ціна така ж.

Века можуть зробити у 82мм типу офісних дверей, 23т.грн.

Рехау пропонують вхідною групою то зробити, близько 25т.грн.

Хто що порадить ?

Веранда, то є засклена тераса тіпа. Холодна взимку і жарка літом.

Змінено користувачем yur43
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

80 см немного.

Рехау ведет себя хорошо

На квартире wds балконный блок -какое то хлюпинькое.

Я бы взял рехаю, все таки открываться будет очень часто и нагрузка большая. Возьмите балконную дверь рехау, будет дешевле

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне рехау блок на террасу посчитали 40 тыс. с лишком (200х260) и это не раздвижные. С двух сторон и сверху глухари.

Так как общая сумма по этой фирме приблизилась к 100 тыс. заказала стеко. Меня тапками конечно закидали, но 52 тыс за блок террасы и 6 больших окон. Окна профиль 85 - он немецкий. По блоку не помню - надо документы смотреть. Порог теплый алюм. и все ленты при монтаже. Доставка бесплатная, установка 2,5 тыс за окна все и столько же за блок. Фурнитура немецкая. Окна готовы - ждут на заводе. 29 августа доставка. Будем смотреть.

 

Кстати гарантия 10 лет. Они регулировку делают все это время бесплатно. Думаю если бы сильно проблемные окна были - такой гарантии не было. Но я на акцию попала.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте. Спасибо за рассказ о вашей стройке. Тоже смотрю в на эту технологию стены из комблока. И тоже думаю о полской крыше.

Про окна- будете ли вы использовать Профіль ТРІОТЕРМ для теплого монтажа окон? Вы про него писали раньше.

Что вы решили по поводу отвода воды с крыши? Вы тоже раньше писали , что труба будет выходить ниже уровня канавы у дороги , и будет замерзать. 425060438_SH_002Jul_3110_49.jpg.c9b4de8217c54a66376300fafef41d72.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@Anyata, Дякую за цікавість до теми.

Вікна вирішив монтувати в контурі несучої стіни частково. Тобто винесення в зону утеплювача буде тільки на половину. Це дозволить обійтись без Тріотерма (який коштує як пака грошей, які можливо заощадяться, колись). Звичайні монтажні пластини, піна, пароізоляція.

Труба буде як заплановано, в землі. Обмерзання відводу води може відбуватися за певної температури, наприклад -5С, тоді і з даху наврят чи буде капати. Перевірити можна тільки часом.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Окна готовы - ждут на заводе. 29 августа доставка.

 

Якось дивно тримати готові вікна місяць на складі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якось дивно тримати готові вікна місяць на складі.

Почему дивно? Они на заводе. Если бы привезли - что с ними делать? Вчера только закончила несущую стену из кирпича. Еще как минимум нужно залить армопояс и плиты уложить. Не хочу, чтобы стояли в доме - мешать пока будут. По адресу доставка бесплатная. Если везти в другое место - лишние затраты.

 

Просто заказала рано - по теплому кредиту.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...