Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Бюджетний комблок на УШП з плоским дахом.

yur43

Рекомендовані повідомлення

Под стандарты длина идёт с шагом 10 см.

От в них два розміри 6,3м і 3м.

Може упрошу зробити, там же не одна плита.

Теріва роблять любий розмір.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Буду оформлять разрешительные документы.

В сельськой архитектуре сказали что только через их отдел, никаких интернет регистраций.

Подскажите наиболее рациональный путь и алгоритм получения разрешения на строительство.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Приблизний план будівлі.

 

 

Не зрозуміло, що то за ізольована кімната зліва вгорі. Котельня ніби справа вгорі на малюнку, я так розумію?

 

Ванна кімната не зовсім вдало в плані, що треба обовязково проходити в неї через вітальню.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. То є кладовка для городнього інструменту і всякого хламу.

Двері виходять під майбутній навіс для авто.

2. Проживаючих буде двоє, основна спальня - кутова. Друга спальня гостьова.

 

Підкажіть програму для малювання-моделювання, можна веб, платну. Бажано українську.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Підкажіть програму для малювання-моделювання, можна веб, платну. Бажано українську.

 

Я для ремонту квартири використовував sweet home 3d. Безплатна, є і десктоп і веб версії, вибір мов інтерфейсу. По простоті і функціональності - найкраще що я знайшов.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я для ремонту квартири використовував sweet home 3d

 

Офігєна програма!

Якщо кому цікаво файл mega.nz/#!onxV3Cga!B9hCMoGTxTmNN5Y2_PqbQFZpGbRi1yYA9XFCgcjH378

526507172_.jpg.50b9ebc8ea544119355bd7ccf3384963.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дзвонив на завод ЖБИ, пообіцяли зробити любі плити любих розмірів за тиждень. Запустяться в березні.

Вибираю XPS для фундаменту. Дивлюсь на Penoboard (Україна). Думаю взяти його на все. 10см під УШП, 5см на утеплену обмостку, 10см на стіни і дах. 10см буду набирати склейкою двох по 5см, з перекиттям швів.

Також хочу купити арматуру і за зиму нагнути "жабок" для другого шару армування. 10мм основне армування з кроком 10-15см і 6мм арматура для "жабок" і формування реберних балок. Нижній шар армування опирати на пластикові підставки. Труба теплої підлоги буде пришита до XPS, в самому низу плити.

Які будуть поради громади?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Xps не используется для стен и кровли

Зачем трубу ТП на низ фундамента, а не ближе к поверхности?

У пенобоарда есть две линейки - ecoboard и собственно сам penoboard. Уточняйте, что именно вам будут продавать

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я б Вам не радив опирати перший шар арматури на пластикові підставки.

Бетон не "зварюється" з пластиком і отримуємо тонкі щілини на межі "бетон-пластик", які йдуть аж до арматури. Тобто, по суті, волога може безперешкодно потрапляти до арматури. Зараз деякі виробники підставок під арматуру звернули на це увагу і роблять підставки з фібробетону. Вони прекрасно утворюють моноліт із залитим бетоном.

У свій час, коли я заливав фундаментну плиту, то таких підставок не було ще на ринку. І довелося їх наробити самому.

Моя дружина купила в магазині 50 штук прозорих пластикових стаканчиків під малі вазони. Їх обрізали до необхідної висоти, а в наявні у дні отвори просунули в'зальний дріт, після чого залили їх бетоном і залишили для затверднення на декілька днів. А потім використали, як підставки під арматуру першого шару.

Багато хто може заперечити, що "всі використовують пластикові підставки". Я це також знаю. Як і знаю те, що бетон з пластиком хімічно не взаємодіє, а тому місця розміщення пластикових підставок - потенційні "зародки" тріщин і мікрощілини, що сприяють кородуванню арматури.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я б Вам не радив опирати перший шар арматури на пластикові підставки.

 

В УШП вообще без разницы. Особенно если ЭППС под низом.

 

Добавлено через 1 минуту

10см буду набирати склейкою двох по 5см, з перекиттям швів.

 

Зачем? Дурная работа...

 

Добавлено через 19 минут

10мм основне армування з кроком 10-15см

 

Знаете в чём отличие УШП от ленты в грунт?

Если не будет идеально подготовлено основание, перезакладка по арматуре хоть в три, хоть в четыре раза, не поможет.

 

Добавлено через 28 минут

По положению трубы в плите, то единого стандарта нет. Кому-то удобнее её вязать к основной арматуре, кто-то боится за её сохранность и прячет поглубже. Если ложить в низ, то как минимум помогает убрать эффект "зебры".

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В УШП вообще без разницы. Особенно если ЭППС под низом.

Блажен, кто верует.

Надо на всех форумах из-за корпоративной солидарности это утверждать, а то... если на одном признать, что я прав, то какому-то "коллеге-строителю" заказчик мозги вынесет.

 

А так - великолепная позиция всех строителей и прорабов в действии: сляпал быстренько и свалил, дал гарантию на 2 года. А что будет с домом заказчика через 5-10-20 лет - никого не волнует совершенно.

 

Рука руку моет. Корпоративный сговор, повальная лень и нежелание делать работу качественно и отвечать за её результаты...

 

Я вот так сделал.

IMG_0435s.thumb.jpg.9646552b08156a2c1eb0bda27b3b34ea.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я б Вам не радив опирати перший шар арматури на пластикові підставки.

Бетон не "зварюється" з пластиком і отримуємо тонкі щілини на межі "бетон-пластик", які йдуть аж до арматури. Тобто, по суті, волога може безперешкодно потрапляти до арматури. Зараз деякі виробники підставок під арматуру звернули на це увагу і роблять підставки з фібробетону. Вони прекрасно утворюють моноліт із залитим бетоном.

У свій час, коли я заливав фундаментну плиту, то таких підставок не було ще на ринку. І довелося їх наробити самому.

Моя дружина купила в магазині 50 штук прозорих пластикових стаканчиків під малі вазони. Їх обрізали до необхідної висоти, а в наявні у дні отвори просунули в'зальний дріт, після чого залили їх бетоном і залишили для затверднення на декілька днів. А потім використали, як підставки під арматуру першого шару.

Багато хто може заперечити, що "всі використовують пластикові підставки". Я це також знаю. Як і знаю те, що бетон з пластиком хімічно не взаємодіє, а тому місця розміщення пластикових підставок - потенційні "зародки" тріщин і мікрощілини, що сприяють кородуванню арматури.

 

И как теперь после этого жить?

Там это...

Эппс внизу в ушп вроде как гидроизолирует...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

— термоизоляция как внутренних стен так и наружных

 

— термоизоляция кровли различной конфигурации

 

— термоизоляция всех видов фундамента

я побачив рекомендації використовувати скрізь. Так, не буде паропроникності, але і накопичення вологи не відбудеться, бо матеріал вологу не вбирає.

 

Добавлено через 2 минуты

Там это...

через років 50 треба буде міняти арматуру в плиті, може до того часу придумають технологію яку

 

Добавлено через 4 минуты

По положению трубы в плите, то единого стандарта нет..

Подумав, трубу кину по першому шару арматури. Нижні стаканчики 4см, перший шар 20мм, жабки 9см, верхній захисний шар 30мм.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И как теперь после этого жить?
Жить нужно спокойно. А чтобы спокойно жить и спокойно спать, необходимо думать и делать всё один раз, но качественно.

Когда тут на форуме обсуждаются вопросы по крышам или потолкам, то визга немерено, когда речь заходит о том, что не проклеены швы пароизоляции и всегда звучит мантра "пар и вода всегда щель найдут".

 

А тут (если говорить о фундаменте) ... двойные стандарты. И нифига никуда ни вода, ни пар не могут пройти, всё безупречно должно "работать", потому что корпоративный сговор - лучшая гарантия от прохождения пара.

 

Я очень долго думал, прокладывать ли трубы ТП в фундаментной плите и отказался от этой идеи из-за плохой ремонтопригодности.

В итоге, сделал не УШП, а фундаментную плиту с рёбрами жёсткости вверх. Но у меня это решение (не класть под плиту ЭППС) было продиктовано местной проблемой - очень много мышей и крыс из-за обилия подсолнуха и кукурузы на огородах и близлежащих полях. Даже думал пеностекло под плитой использовать, но отказался из-за его крайней хрупкости.

Змінено користувачем Ranch
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, не буде паропроникності, але і накопичення вологи не відбудеться, бо матеріал вологу не вбирає.

 

а материал стен и перекрытий - вбирает. и получите мокрые стены и грибок. ну-ну. я говорил уже - надо еще поготовится. Пока мечетесь от рекламы к рекламе, не понимая сути. потом будут проблемы

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А від чого мають мокріти стіни? Від чого може утворитися конденсат на теплих стінах?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

надо еще поготовится
Матчасть поизучать...

Я где-то тут на форуме упоминал одного своего товарища, который утеплялся по ГБ пенопластом и ЭППС. ГБ промок так, что через 2 года потребление газа возросло в 3 раза по сравнению с первоначальным.

"Сдирание" утеплителя и штукатурки c дома + новое утепление минераловатной плитой с последующим оштукатуриванием обошлись ему >10K$ для дома площадью порядка 200 м².

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я б Вам не радив опирати перший шар арматури на пластикові підставки.

и.

 

Есть сильно проще метод - мы ставим первый слой на тротурную плитку Старый город, сегменты там не большие и из высокомарочного бетона.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...