Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Який ТТ-котел можна встановити на вулиці?

sonik2006

Рекомендовані повідомлення

Хочу встановити собі ТТ котел, але через особливості входу в підвал, затягти туди щось габаритне і важке нереально. Окрему котельню теж втулити особливо нікуди.

 

Бачив варіани встановлення на вулиці, але такі котли бачив тільки на канадських форумах. У нас знайшов тільки Ziehbart, але відгуків щось майже нема. Може в нас ще є якісь варіанти?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочу встановити собі ТТ котел, але через особливості входу в підвал, затягти туди щось габаритне і важке нереально. Окрему котельню теж втулити особливо нікуди.

 

Бачив варіани встановлення на вулиці, але такі котли бачив тільки на канадських форумах. У нас знайшов тільки Ziehbart, але відгуків щось майже нема. Може в нас ще є якісь варіанти?

 

 

Думаю, що будь-який енергонезалежний або хоча-б без електроніки, якщо зробити хоча-б навіс та залити антифриз.

 

 

То взагалі добра тема. Канадійці таке полюбляють.

 

 

 

 

ПС.

 

Собі роблю такий котел для встановлення на вулиці =)

Змінено користувачем mvas78
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо котел знаходиться в закритій утепленій котельні тепло яке виходить через стіни котла опалює примищення. Навіть якщо утеплити трубу подачі теплоносія та залити антіфріз то щоб нагріти теплоносій, то для котла назовні буде необхідно спалити більше дров ніж для внутрішнього, бо різниця температур більша.

Мені теж не подобається як в старих будинках топку-грубу робили посередині будинку(з кімнати, а не на веранді). Коли її топили/чистили бруд з дров та золи сипався на підлогу по шляху від дверей до топки. У себе в будинку котельню буду робити в куту будинку одразу біля входу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У себе в будинку котельню буду робити в куту будинку одразу біля входу.

 

Не варіант, найближче місце для котельні у мене метрах в 15. В підвал просто не всуну - стеля 1.85 і три повороти вузьких

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не варіант, найближче місце для котельні у мене метрах в 15. В підвал просто не всуну - стеля 1.85 і три повороти вузьких

А в мене котел модульний. Паливник-топка первинного спалювання 360х320х800 ~40 кг, теплообмінник, 270х270х600 - 60 кг, та футерована топка, 400х650х230 (30 кг без футерівки, та футерівка окремо 140 кг) + зовнішня декоративна оболонка (планував як утеплену будку, як для вулиці, як роблять у Канаді =) - такий котел можна занести до будь-якого приміщення та скласти вже всередині. Але це простий піролізний енергонезалежний котел.

 

 

 

Це в мене в розрахунку на 10 кВт.

 

 

 

Але він буде наступного року, після остаточних випробувань.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочу встановити собі ТТ котел, але через особливості входу в підвал, затягти туди щось габаритне і важке нереально. Окрему котельню теж втулити особливо нікуди.

 

Бачив варіани встановлення на вулиці, але такі котли бачив тільки на канадських форумах. У нас знайшов тільки Ziehbart, але відгуків щось майже нема. Може в нас ще є якісь варіанти?

ziehbart.com.ua/

Дуже важкий. Коли побачите своїми очима. зрозумієте, кращого місця, чим на дворі, йому не вигадаєш :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ziehbart.com.ua/

Дуже важкий. Коли побачите своїми очима. зрозумієте, кращого місця, чим на дворі, йому не вигадаєш :)

Так мені якраз і треба тільки для вулиці. Просто на нього відгуків мало і я подумав, що може ще які варіанти є.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Похоже с качеством там все ок..

Туда еще нужен будет теплообменник, два насоса на два контура, бесперебойник с аккумулятором на эти два насоса... И это наверное еще не все. И потянет еще денег..

или теплоаккумулятор ставить..

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Може в нас ще є якісь варіанти?

 

Видел несколько котлов "Мотор Сич" размещенных на улице под навесами.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Видел несколько котлов "Мотор Сич" размещенных на улице под навесами.

 

Интересно, они туда в обязательном порядке незамерзайку льют?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...