Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

2к в Івано-Франковську, новобудова

vadimv

Рекомендовані повідомлення

І де ви побачили, що "патріоти" 

3 хвилини тому, DimaF сказав:

призывают бежать из этой страны...

Мова за те, що той, хто постійно зудить , що не бачив і не бачить перспектив цієї країни не зміг переконати сина в тому, що тут нема чого шукати. Не знайшов аргументів? Чи син не прислуховується до слів батька, бо бачить, що слова і дії  останнього не збігаються між собою?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, DimaF сказав:

И еще странно, патриоты которые топят за страну призывают бежать из этой страны...

По форуму бачу, що діти "патріотів" за кордоном))). Як виняток сини - Вадима, Бездомного і Сержіо - в Україні.

Справжні патріоти на війні.

Змінено користувачем XL.pro
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я більшу частину свого життя прожила в Україні. І зараз тут живу.  В сина був вибір. Він його зробив.

Це якийсь комплекс починати про патріотизм та дітей за кордоном?

Оберіть своїм дітям ту долю, що зможете і відповідайте за те, що ваші діти живуть так, як живуть.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, XL.pro сказав:

Справжні патріоти на війні.

Vaterland nennt der Staat immer dann, wenn er sich anschickt, auf Menschenmord auszugehen.

Friedrich Dürrenmatt

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 хвилини тому, XL.pro сказав:

По форуму бачу, що діти "патріотів" за кордоном))). Як виняток сини -  Бездомного  в Україні.

Яких він ховає і я не впевнена, що в Україні, бо десь плавають по морям-океанам. Та коли бовкнув щось, що не сподобалось патрашителю, той пообіцяв, що допоможе їх знайти та відправити на нуль. Оте так, дійсно Безхатько - справжній патріот.

42 хвилини тому, XL.pro сказав:

Сержіо

Читала я в темі війни, чому його син залишається навчатись в Україні, а не оплатив навчання в тій же Польщі. Грошей жалкує, бо, як він  виразився " в нього батьки так не вкладались", тож патріотизм тут ні до чого.

Останнє. Якщо я буду відчувати, що вже час виїхати з цієї країни, то виїду. Але поки я живу тут, не розумію і ніколи не розуміла, чому я маю постійно казати, що мені тут погано та хаяти країну, як це робить дехто.

Подобається- живу та допомагаю, чим можу. як і більшість пересічних громадян України. Якщо настане момент, що в мене з'явиться потреба провести залишок життя, на 7-мому десятку, десь біля моря чи гір, чи ще десь, так і зроблю. І патріотизм тут ні до чого. Живеш в країні, то нема чого скиглити та плюватись на неї. Не влаштовує, то їдь подалі та не роби так, як "гішпанець"- з під пальм продовжувати плюватись в бік України.

Змінено користувачем allanek
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, seksinika сказав:

:lol: такие форс-мажоры постоянное явление, когда приобретается фундамент непонятно от кого, главное по низкой цене + акция

 Не, главное - в Украине

11 годин тому, seksinika сказав:

а чего ж вы сына то оставили

Оставить можно чемодан. А он категорически не захотел. 

11 годин тому, seksinika сказав:

главное самому спетлять было да???

Если бы я САМ хотел спетлять, то давно уже САМ и спетлял бы.

11 годин тому, seksinika сказав:

Отец года блин :hlop:

Победительница соцсоревнования?

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, allanek сказав:

спочатку будує будинок під боком з орками

 2012 рік 

3 години тому, allanek сказав:

потім витрачає гроші на купу незрозумілої цегли

В Україні

3 години тому, allanek сказав:

потім кинув матір

В теплій хаті 

3 години тому, allanek сказав:

здриснув в Карпати

Не в Польщу, як деякі.

3 години тому, allanek сказав:

потім ту саму матір потягнув з собою в Європу

А треба мабуть було кинути в Сумах в хаті без світла і опалення.

3 години тому, allanek сказав:

це була його перепустка виїхати за кордон

А міг виїхати за кордон з 15.02.2022 по 23.02.2022 без всяких перепусток. 

3 години тому, allanek сказав:

сам не зможе скористатися покупкою

Чому це раптом? 

3 години тому, allanek сказав:

 І сина залишив в Україні

Він сам залишився.

3 години тому, allanek сказав:

бо, мабуть, в того нема можливості виїхати за кордон

У нього є така можливість. 

3 години тому, allanek сказав:

ми тут дурні сидимо під обстрілами

А потім здриснули в Польщу. Хоча перед цим писали "Я не собираюсь "переобуваться" и не собираюсь покидать Украину"

3 години тому, allanek сказав:

кинув сина

Він сам вирішив залишитися.

3 години тому, allanek сказав:

я вмію вибирати.

Що саме - сидіти під обстрілами, здриснути в Польщу чи "не собираюсь покидать Украину"?

3 години тому, allanek сказав:

на номінацію "лузер форуму" в нього нема конкурентів.

Ну чому ж - тут присутні особи з ПТСР після обстрілів.

 

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 хвилин тому, ЯД сказав:

Может сын и не хотел сваливать.

Так он и сейчас не хочет.

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

58 хвилин тому, allanek сказав:

не зміг переконати сина в тому, що тут нема чого шукати. Не знайшов аргументів?

 В такому віці аргументи не діють. 

58 хвилин тому, allanek сказав:

Чи син не прислуховується до слів батька, бо бачить, що слова і дії  останнього не збігаються між собою?

Це у кого вони не збігаються - може у того, хто пише "Я не собираюсь "переобуваться" и не собираюсь покидать Украину", а потім раптом переобувається і здрискає в Польщу?

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, allanek сказав:

Якщо я буду відчувати, що вже час виїхати з цієї країни, то виїду

Оце так так, вже забуто "я не собираюсь покидать Украину". Ось вона, магія переобування.

Не кажучи вже про те, що їм можна, а іншим не можна.

1 годину тому, allanek сказав:

продовжувати плюватись в бік України.

По-перше, не "плюватись", а казати правду.

А по-друге, не варто ототожнювати себе-переобувальщицю з Україною.

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 4
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, vadimv сказав:

В такому віці аргументи не діють. 

отож. я дав можливість поїхати в Англію. не захотів. Польща йому бачите більше подобається. мабуть поклик предків (с) :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, US7IGN сказав:

отож. я дав можливість поїхати в Англію. не захотів. Польща йому бачите більше подобається. мабуть поклик предків (с) :lol:

Як там хтось писав: "Коли мені було чотирнадцять років, мій батько був такий дурний, що я ледь виносив його. Коли мені виповнилося двадцять один, я був здивований, як порозумнішав старий за ці сім років!"

І оскільки у нього є законна можливість виїхати - то він може це зробити в двадцять один.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, vadimv сказав:

А по-друге, не варто ототожнювати себе-переобувальщицю, з Україною.

Що в цього блазня в голові? Коли це я переобувалась і з кого в кого? Господи, він вже не знає, що сказати, щоб виправдати свою ницість.

І до речі. Я поїхала тоді, коли хлопці вже сказали, що краще виїхати з нашого кутка, бо буде гаряче. Для такої шмарклі пояснюю- я два тижні, кожного ранку спостерігала, як прилітали гелікоптери  та скидали свій десант, а наші хлопці його розстрілювали. Та ввечері, по розкладу, прилітали з боку бульбафюрера літаки та скидали бомби неподалік від нас. Вже мовчу, що зранку і до ночі над дахом літало все, що може літати та вибухати. Тож треба стулити , нарешті, пельку, щоб не бовкати дурню і виглядати закінченим блазнем.

З мого кутка багато поїхали в один день, та коли небезпека минула, всі повернулись. І повернулись не тому, що не було де приткнутись, а тому, що мали бажання повернутись. Ми теж повернулись через 2 місяця. Тож ще раз- досить тут триндіти про те, що я поїхала. Так, поїхала, бо стало зовсім небезпечно і мала де жити в комфортних умовах. На відміну від вас, не користалась можливістю грошової допомоги. Я і зараз можу поїхати, можу залишитись. Але хоч що ви можете зараз казати, це не змінить того, що ви лузер. Крапка.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, vadimv сказав:

Як там хтось писав: "Коли мені було чотирнадцять років, мій батько був такий дурний, що я ледь виносив його. Коли мені виповнилося двадцять один, я був здивований, як порозумнішав старий за ці сім років!"

І оскільки у нього є законна можливість виїхати - то він може це зробити в двадцять один.

я не вважаю що несу відповідальність за повнолітнього. хай робить що хоче, живе де і з ким хоче. тим паче що ніколи не скаржиться :lol:

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 хвилин тому, vadimv сказав:

 

В теплій хаті 

 

А треба мабуть було кинути в Сумах в хаті без світла і опалення.

 

 

Я ж кажу, що блазень. Так де залишив матір- в теплій хаті під обстрілами, чи в хаті без світла та опалення. Забрехався зовсім, намагаючись виправдати свої ганебні дії по відношенню до матері. Фу:pozor:. В обох випадках - фу.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 хвилин тому, allanek сказав:

Я і зараз можу поїхати, можу залишитись.

Отаке воно однозначне і принципове "Я не собираюсь "переобуваться" и не собираюсь покидать Украину"

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поки "гішпанець" тут буде шмарклі розмазувати по темі. піду, пригощу кротів "ласощами". Коли повернусь, почитаю, що він тут ще нашмаркав.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, allanek сказав:

в теплій хаті під обстрілами, чи в хаті без світла та опалення

В 2022 було світло і опалення, в 2023 не було світла (частково), в 2024 його може не бути зовсім. Що неясно?

7 хвилин тому, allanek сказав:

Забрехався зовсім

Та да  - писати "Я не собираюсь "переобуваться" и не собираюсь покидать Украину", а потім переобутися і здриснути в Польщу.

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, allanek сказав:

повернусь, почитаю, що він тут ще нашмаркав.

Можете не повертатися, вас сюди ніхто не запрошував.

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 хвилин тому, vadimv сказав:

Можете не повертатися, вас сюди ніхто не запрошував.

Це вже мені вирішувати, що я буду робити. "Що неясно?" (с). Поки я вирішила залишитись тут😁, набридне відчувати сморід від ваших дописів, то піду.

35 хвилин тому, vadimv сказав:

"Я не собираюсь "переобуваться" и не собираюсь покидать Украину", а потім переобутися і здриснути в Польщу.

Почалось...звичне явище. Зараз буде постійно тренькати про те, що я виїхала в Польщу...на 2 місяці...поки тут було небезпечно і була можливість опинитись в окупації. Чи треба було залишитись і жити під орками, не приведи Господи?

Ще раз. Для особливо "розумних"- залишались вдома, поки хлопці (ЗСУ та ТРО) не сказали, що краще поїхати, бо намічалась гаряча "рубка". Для розуміння. Дуби та сосни, що мають віку більше 100 років, позносило, наче тонкі гілки. А там стовбури такі, що і вдвох не завжди обійняти можна. То, нарешті, стулить вже про це свою пельку, бо виглядає смішно, наче нема чого сказати, лише бубоніти бульками під носом якусь дурню.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, allanek сказал:

Тема зробила мій ранок🤣. Людина, що постійно ниє на форумі про те, що він невимовний аналітеГ ситуацій в країні та пророк, бо ще з 90-х і 2013 року бачив, що в цієї країни нема майбутнього, бо в сусідах болотА, спочатку будує будинок під боком з орками, потім витрачає гроші на купу незрозумілої цегли, потім кинув матір під обстрілами та здриснув в Карпати, потім ту саму матір потягнув з собою в Європу, бо це була його перепустка виїхати за кордон і наостанок зробив "жест" в бік сина і подарував, бо сам не зможе скористатися покупкою цього бомжатника. І сина залишив в Україні, бо, мабуть, в того нема можливості виїхати за кордон. Про те, як хизувався на пару з львівським пацюком, які ми тут дурні сидимо під обстрілами, а він розумний та передбачливий, від страху дристанув в Карпати, вже не один раз обговорювали. І що зараз робить "провідець"? Те, що для нього є звичним -  кинув сина та дристанув в Європу.

Для порівняння. Ще в шкільні роки мій син об'їхав, майже, всю Європу, хіба що не був в Люксембурзі та Андоррі (фото з архіву сина). Це не коштувало якихось захмарних грошей. Колись я розповідала про ці поїздки на форумі. Маршрут вибирали самі, поїздки не туристичні. Кілька разів був в лагері для молоді в Тезе, під Ліоном. Це був дуже гарний досвід для нього. Перебуваючи в тому лагері, мав можливість спілкування з молоддю з усього світу, включаючи Японію та Південну Америку.

Про бажання поїхати навчатись в Польщу ми почули від нього. Зробили паузу на рік і коли настав час вибирати подальше навчання після школи, знов почули, що поїде в Польщу. Тому і адаптація в країні, і саме навчання були легкими, без психологічних гойдалок. І при цьому ніхто в родині не казав, що в Україні погано, що тут нема майбутнього. Було важливо, щоб син ще в шкільні роки навчився робити вибір і відповідати за наслідки його вибору. А освіта- це перепустка в майбутню незалежність дорослого життя. Тож свій вибір він зробив.

Йдемо далі. Одночасно з рішенням сумського провидця купити бомжову купу цегли, ми купили двоповерхову квартиру сину в новобудові, в Польщі, в дуже гарному районі Вроцлава, невеликий малоповерховий комплекс на 80 квартир, з виходом в парк з річкою. Муніципальний транспорт поряд, магазини поряд, ресторани теж поряд. Навіть ковід не став перепоною - ремонт зробили в режимі спілкування он-лайн, без нервів, з дуже гарним результатом. Поляки вміють, що будувати, що ремонти робити. Або я вмію вибирати.

В квітні 2019 року була зроблена інвестиція, на етапі фундаменту; в січні 2020р. отримали ключі від квартири; тоді ж, в січні 2020р. віддали ключі тим, хто робив ремонт в квартирі ; в травні 2020р. фірма, з актом виконання робіт ( в Польщі закони працюють) віддала ключі від квартири з виконаним ремонтом. Все, крапка. І ковід не став на заваді в зупинці цих процесів.

Не знаю, чи хтось вважає, що "гішпанець", як постійно про те сам торочить, є "пророком" та аналітеГом  фоуму, а ось на номінацію "лузер форуму" в нього нема конкурентів.

 

Евротур 030.JPG

Безусловно персонаж очередной раз удивил), я думала уже все и больше добавить не чего, но нет таки смог еще тряхнуть рейтузами))).

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, allanek сказал:

І де ви побачили, що "патріоти" 

Мова за те, що той, хто постійно зудить , що не бачив і не бачить перспектив цієї країни не зміг переконати сина в тому, що тут нема чого шукати. Не знайшов аргументів? Чи син не прислуховується до слів батька, бо бачить, що слова і дії  останнього не збігаються між собою?

Ни кого он не убеждал, просто поехал и оставил и ни чего он ему не дарил из тех кирпичей то наследство будет:o

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, seksinika сказав:

Безусловно персонаж очередной раз удивил), я думала уже все и больше добавить не чего, но нет таки смог еще тряхнуть рейтузами))).

Ви мали на увазі рейтузними підв'язками? ))

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, vadimv сказал:

 Не, главное - в Украине

Оставить можно чемодан. А он категорически не захотел. 

Если бы я САМ хотел спетлять, то давно уже САМ и спетлял бы.

Победительница соцсоревнования?

Именно отец года + как люди пишут "главный лузер форума"!!!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 минут назад, vadimv сказал:

Можете не повертатися, вас сюди ніхто не запрошував.

Можно подумать вас кто то сюда зовет))), такое как вы само приходит во все щели!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...