Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Составить смету согласно ДБН в ONLINE

MIXANTUS

Рекомендовані повідомлення

Хочу почути Вашу думку. Я планую зробити повноцінний калькулятор з державними розцінками на сайті msmeta.com.ua/ --> Составить смету. На даний час зробив декілька розділів. Як Ви вважаєте пригодиться Вам такий калькулятор? На ньому можна швидко підрахувати орієнтовну вартість кошторису за державні кошти?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочу почути Вашу думку. Я планую зробити повноцінний калькулятор з державними розцінками на сайті msmeta.com.ua/ --> Составить смету. На даний час зробив декілька розділів. Як Ви вважаєте пригодиться Вам такий калькулятор? На ньому можна швидко підрахувати орієнтовну вартість кошторису за державні кошти?

 

а какая практическая польза для частного застройщика в калькуляции за гос средства?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

думаю многих это заинтересует. Хотя бы чтобы знать сколько это реально стоит.

Удачи в вашем проекте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочу почути Вашу думку. Я планую зробити повноцінний калькулятор з державними розцінками на сайті msmeta.com.ua/ --> Составить смету. На даний час зробив декілька розділів. Як Ви вважаєте пригодиться Вам такий калькулятор? На ньому можна швидко підрахувати орієнтовну вартість кошторису за державні кошти?

 

одкуда дровишки? т.е. откуда расценки? и на сколько часто они обновляются?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Татьяна5, якщо Ви Замовник і будуєте за власні кошти то Ви завжди можете прирівнюватися до ДЕРЖАВНИХ РОЗЦІНОК, а не до тих, які Вам диктують підрядники. В калькуляторі Составить смету будуть основні розцінки, за допомогою, яких Ви швидко зможете порахувати приблизну суму кошторису. Точну суму, якщо Ви забажаєте я Вам порахую особисто.

 

Konstruktor.

Дуже Вам дякую за Вашу ПІДТРИМКУ.

 

biz-kiev

Розцінки прораховані згідно ДБН...(ДБН... дуже багато) На даний момент на сайті msmeta.com.ua/ розміщений демонстративний калькулятор, щоб почути Вашу думку. Я планую зробити калькулятор згідно всіх держаних нормативів і останніх змін до ДБН Д.1.1-1-2000 №6. Обновлятися вони (розцінки) будуть при кожній зміні в державно-будівельному ціноутворенні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да но там сумма на работы очень зависит от коэффициентов. Часто сметчик у нас на фирме с помощью их выходит на нужную сумму. Да и каждую работу можно расписать по разному.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:) Может человек хочет создать программулину по тиму АВК-5, АС-4, СметаПИР

 

:) Ну не заставите вы людей работать за эти деньги, разве что зимой, хотя многие летом работают, зарабатывают, а зимой калачи на печи:(

А антикризисные меры в Держбуде - :D

Удачи Вам:beer: (квас)

 

stroysmeta.com.ua/forum/viewthread.php?forum_id=46&thread_id=1340

 

:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...