Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Скільки паркетної дошки брати?

X-type

Рекомендовані повідомлення

Є дворівнева квартира з нетривіальною геометрією, і підлогу, за винятком санвузлів та частини кухні, заплановано зробити з паркетної дошки. Укладатись дошка буде паралельно лівій стіні на кресленнях, що додаються. В кухні буде часткова підлога з плитки, біля робочої зони (на скріншоті це, сподіваюсь, досить очевидно, спільна площа кухні та передпокою там порахована як 18.84 кв.м). Питання до гуру: який запас дошки треба брати на такі кімнати неправильної форми, як кухня та спальня, якщо чиста площа підлоги становитиме, приблизно, 67 кв.м? Я собі запланував 10%, але чи достатньо буде цього?

301412517_ScreenShot2018-02-26at12_37_27.thumb.png.8841a286c7c3097b19ebf1bb88d0630e.png

866000947_ScreenShot2018-02-26at12_38_58.thumb.png.df0f6f631677b7c867d8bae630ed6e65.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є дворівнева квартира з нетривіальною геометрією, і підлогу, за винятком санвузлів та частини кухні, заплановано зробити з паркетної дошки. Укладатись дошка буде паралельно лівій стіні на кресленнях, що додаються. В кухні буде часткова підлога з плитки, біля робочої зони (на скріншоті це, сподіваюсь, досить очевидно, спільна площа кухні та передпокою там порахована як 18.84 кв.м). Питання до гуру: який запас дошки треба брати на такі кімнати неправильної форми, як кухня та спальня, якщо чиста площа підлоги становитиме, приблизно, 67 кв.м? Я собі запланував 10%, але чи достатньо буде цього?

 

Я бы рекомендовал взять квадратов 10. Но все будет зависить еще и от размера паркетной доски. Но ваши криволинейные стены и острые углы отходах немного увеличат отход. Хотя надо брать размеры доски, направление укладки и проще посчитать.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є дворівнева квартира з нетривіальною геометрією, і підлогу, за винятком санвузлів та частини кухні, заплановано зробити з паркетної дошки. Укладатись дошка буде паралельно лівій стіні на кресленнях, що додаються. В кухні буде часткова підлога з плитки, біля робочої зони (на скріншоті це, сподіваюсь, досить очевидно, спільна площа кухні та передпокою там порахована як 18.84 кв.м). Питання до гуру: який запас дошки треба брати на такі кімнати неправильної форми, як кухня та спальня, якщо чиста площа підлоги становитиме, приблизно, 67 кв.м? Я собі запланував 10%, але чи достатньо буде цього?

 

От размера доски зависит и рук мастера! 10% вполне.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...