Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Релігія.

Ігор

Рекомендовані повідомлення

Лев Толстой теж не до кінця розумів поняття Бога... і не дивлячись на те, його таки відлучили від церкви... а йому це було байдуже, і він шукав Бога до останнього подиху, про що добре написано в його останніх сповіданнях...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лев Толстой теж не до кінця розумів поняття Бога... і не дивлячись на те його таки відлучили від церкви... а йому це було байдуже, і він шукав Бога до останнього подиху, про що добре написано в його останніх сповіданнях...

 

«В руках правящих классов войско, деньги, школа, религия, пресса. В школах они разжигают в детях патриотизм историями, описывая свой народ лучшим из всех народов и всегда правым; во взрослых разжигают это же чувство зрелищами, торжествами, памятниками, патриотической лживой прессой; главное же, разжигают патриотизм тем, что, совершая всякого рода несправедливости и жестокости против других народов, возбуждают в них вражду к своему народу, и потом этой-то враждой пользуются для возбуждения вражды и в своем народе.»

Лев Толстой, "Патриотизм и правительство", 1900

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы же вроде бы не собирались тут философствовать в теме, разве нет?

: )

Лев Толстой крутой чувак.

Змінено користувачем Volt-Amper
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Автору теми або загалом, питання: Отче наш - одна з основних молитов. Зміна тексту(не значна) це гріх? Наприклад, особисто, як правило читається подумки, завжди в кінці перед Амінь, добавляю - в ім`я Отця і Сина, і Святого Духу.

Дякую

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вже трохи відповів на це питання в сусідній темі...

Якщо не дуже коректно, то давайте обговоримо це ще раз... :flag1:

 

Буду відвертим.

- не зовсім зрозумів запитання... :(

 

Добавлено через 2 минуты

Ага... зрозумів.

Зараз це питання піднімається на найвищому рівні всіх християн.

"Але не вводи нас у спокусу"

або

"Не вводи нас во искушение"\- Це невірний переклад з грецьког чи арамейського...

Йдуть дебати, і думаю ми скоро почуємо вірний переклад

 

Добавлено через 11 минут

Ту є ще один історичний казус.

Нам в Храмі на Оливковій горі Ісус дає цю молитву, як найпотужнішу, і яку ніби то створено самим Богом.

Суперечливе питання серед гностиків, - яким саме Богом, бо цю молитву ми знаходимо, майже слово в слово на єгипетських стелах і папірусах, як молитву Сліпого.

І її дав людям на 1500 років швидше за Ісуса фараон Ехнатон.

...і там теж суперечливий переклад, хоча від сліпого щось подібне почувши можна зрозуміти... по аналогії можна зрозуміти і від звичайних людей, котрі алегорично є сліпими, як у розумінні віри, так і в розумінні повного безбожжя...

... якось так...

 

Добавлено через 1 час 26 минут

Чи це не прекрасно... Нас не тільки не знищили, але й підхопив, та підтримує увесь світ... :)

 

 

Добавлено через 2 минуты

І не тільки світ... а й ангелики... :)

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для всех людей думающих, тема "Религия" временно закрыта.

 

Можете меня банить.

Змінено користувачем InSAn
п4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Самий, - самий найважливіший для мене містичний досвід прийшов в 2008 році після повного банкрутства, - я став прощатись з життям, і мало, що мені бракувало закінчити життя самогубством, як поступили, досить багато моїх знайомих бізнесменів - банкрутів...

Тільки я став дуже дуже запивати, тобто надіявся втопити горе в горілці, і допивався до свинського стану, і пив по три тижні підряд, потім робив перерву, і знову брався за горілку...

Маючи чортирьох прекрасних діток, дозволити собі самогубство не міг, але вже й зупинити свої запої був не в стані...

І от одного ранку, після чергового трьохтижневого запою, я вже молився, щоб Бог розв"язав якось цю проблему, тобто це звучало так: "БОЖЕ, АБО ЗАБЕРУ МЕНЕ З ЦЬОГО СВІТУ, АБО ПРИПИНИ МОЇ МУКИ В ЯКИЙСЬ ІНШИЙ СПОСІБ, БО Я ВЖЕ НЕ МОЖУ ТЕРПІТИ..."

... до мене з під стелі спальні почало опускатись якесь різнобарвне, кольорове, прекрасне Сяйво, Воно приблизилось, огорнуло мене, і я опинився в світі Блаженства, безмежної Любові і Радості... мене нічого не турбувало, і я той момент знав про Все на світі, абсолютно все...

Скільки часу це продовжувалось, - не можливо сказати, здавалось, ніби вічність... Але прийшов момент, і це яскраве сяйво почало від мене віддалятись... а я приходячи до тями, розуміючи, де я знаходжусь, знаю, що зараз всі мої муки напливуть на мене з новою силою... тому кричав до цього Сяйва " Не покидай мене! Залишся зі мною!..." Однак Сяйво все віддалялось, і віддалялось, а я тільки збагнув, що маленький шматочок цього сяйва відірвався від Неба, і прилетів до мене, і заховався в мені... якось у потилиці...

Я прийшов до тями, розуміючи, чи не розуміючи, що ж це було... однак забув моментально, все що щойно знав...

Встав з лІжка... помився, поголився, і сів за кермо, ніби й не було трьох тижнів запою, і грама алкоголю в крові не залишилось, і запаху з рота, - ніякогісінького...

... і я поїхав до церкви молитись...

Якось взяв себе в руки, і почав займатись справами, і думати, як вийти з кризи...

... але це теж ще далеко не все.... далі буде...

 

... Але ж суєта суєт мене затягнула в ті самі проблеми, що й були раніше: Доводилося брати нові кредити, під ще більші проценти, щоб гасити старі, і розкручувати з нуля матеріальну базу нового бізнесу... це мене заганяло до півсмерті, а дітей уже було четверо... і я знову здався...

... я почав знову пити горілку, щоб повернути собі отой стан, описаний вище, з надією, що я так просто вже Його не відпущу...

Я пив горілку до нестями, і молився... пив і молився...

...таких запоїв вже було декілька, і... я, врешті дочекався:

Вже під ранок, сидів на балконі своєї величенької квартири, котру, на той час ще банки не забрали, але вже підбирались до неї...

... і курив, бурмочучи в стані смертельного оп"яніння все туж молитву, з проханням забрати мене з цього світу, подалі від цих проблем, у світ вічного блаженства, котре мені вже раніше показали...

... і з темряви нічного міста, наголошую, - з темряви, появилася ще темніша, і чорніша хмара, котра огорнула мене, і тягнула за собою в безмежну даль... (а висота балкону четвертого поверху старого австрійського будинку чималенька, з рваним кам"яним тротуаром під балконом)... і мене охопив безмежний, всеохоплюючий ЖАХ, котрий не давав, ні дихнути, ні можливості опиратись...

... один тільки язик, ледве, ледве обертаючись шепотів молитву "Отче Наш"!!! І тільки це мене врятувало... я безсилий впав на балкон, чудом доповз до спальні, впав у ліжко, і намертво заснув... Спав, мабуть дуже довго, але прокинувся десь на другий день зовсім іншою людиною, котра безмежно вірить у Бога, і... далі непослушна в багатьох питаннях, однак, з того часу, я до горілки, чи будь якого міцного алкоголю не торкаюсь... і так уже, десь десятий рік...

Ось так я став справжнім віруючим...

... однак не до кінця, і мене це турбує, бо Бог не забарився знову мене покарати...

- З кризи я вибрався, однак важка хвороба (онко) не дає мені скористатися свлїми багатствами, і їх далі вистачає, тільки на елементарне проживання сім"ї, і ще елементарніше лікування...

Вибачте, якщо занадто втомив когось своєю історією...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

(С)

Сегодня в мире насчитывается около 2,1 млрд. христиан (в том числе 1,15 млрд. католиков). Далее следует ислам (1,3 млрд.), индуизм (900 млн.), конфуцианство и даосизм (394 млн.), буддизм (376 млн.). В первую десятку мировых религий попало «учение чучхе» – государственная идеология Северной Кореи, по всем социологическим критериям имеющая признаки религиозного культа и насчитывающая 90 млн. адептов. «Чучхеисты» опередили последователей иудаизма и синтоизма. Замыкает десятку сайентология (учение Рона Хаббарда) с 500 тыс. приверженцев.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... конфуцианство и даосизм (394 млн.), буддизм (376 млн.).

 

Как-то ИМХО маловато, учитывая, что население только Китая и Индии - более 2,8млрд.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Автору теми або загалом, питання: Отче наш - одна з основних молитов. Зміна тексту(не значна) це гріх? Наприклад, особисто, як правило читається подумки, завжди в кінці перед Амінь, добавляю - в ім`я Отця і Сина, і Святого Духу.

Дякую

 

Не гріх.

Згідно духу і букві НЗ головне,щоб від сердця.а Отче наш наведена Іісусом як приклад -

7. А як молитеся, не проказуйте зайвого, як ті погани, бо думають, ніби вони будуть вислухані за своє велемовство.

8 Отож, не вподобляйтеся їм, бо знає Отець ваш, чого потребуєте, ще раніше за ваше прохання!

9 Ви ж моліться отак: Отче наш, що єси на небесах! Нехай святиться Ім'я Твоє,

10 нехай прийде Царство Твоє, нехай буде воля Твоя, як на небі, так і на землі.

11 Хліба нашого насущного дай нам сьогодні.

12 І прости нам довги наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим.

13 І не введи нас у випробовування, але визволи нас від лукавого. Бо Твоє є царство, і сила, і слава навіки. Амінь.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не могу всего рассказать конечно, но есть два момента .которые я лично видел в трезвом состоянии.

бабушка умерла, по дому прошла типа как бы тень..я думал ,что меня глюконуло. на нервной поччве. тк бабушка мне больше всех была.

через три года умер дед. то же самое было, только почему-то не в доме где деда жил, а в квартире нашей.

я пока до сих пор не определился, но знаю точно, что после смерти наш ждет еще что-то. и знаю точно, что есть сила,кот меня бережет. а так уже раза 4 и более на том свете был бы..

то что после вашего запоя может быть обычной микробелкой

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

знаю точно, что после смерти наш ждет еще что-то.

 

- Ничего хорошего. Инфа 100%.

: )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я зараз дуже важко онкохворий... майже лежачий... мене вже не обезболюють ні трамадоли, ні налбуфіни... може трошки морфін, але від морфіну дуже нудить, - відразу рвотний рефлекс... майже не сплю, не їм і майже не п"ю.

Ще живий труп.

Але. Зараз за мене молиться дуже багато людей в монастирях, і я, нарешті в Києві знайшов дуже доброзичливого священника Греко Катилицької єпархії (чому саме Греко Католицької, - окрема розмова), котрий завтра прийде до мене до дому в Києві, висповідає, миропомаже, і наставить морально на одужання...

Нехай хтось поставиться до цього скептично, і, хоча це всього формальністю здається зі сторони, - це відіграє ключову роль в моєму одужанні, в залежності від моєї віри в це.

Це церковка на Маршала Жукова, внутрішній інтер"єр, недалеко від мого місця проживання:

 

%D0%A1%D0%BE%D1%84%D1%96%D1%97-%D0%A3%D0%93%D0%9A%D0%A6-222x300.jpg

  • Лайк 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

священника Греко Катилицької єпархії (чому саме Греко Католицької, - окрема розмова), ]

 

ппотому что они не такие скоты,как наши)

которые с прайсами бегают и ни одного телодвижения не сделат даром. не все, но в целом так.

рассказывал мне мой коллега-шеф когда-тою. приехал священник ГК. умерла бабка.в какое-то забытое село, хз сколько от города на шестерочке. так они в конце начали мол сколько с нас. он : ни сколько, они тычут-мол на бензин. он говорит, будете в городе, зайдите в церьковь, можете отсавить пожертвования,развернулся, поехал.

гарантия, что туда кто-то ездил нет естественно...

такая вот история.

а у вас на какой стадии то онко?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Четверта. Безнадійна для всіх, окрім мене...

Я вірю в силу молитви, особливо щиро висповіданої людини, та ще й при допомозі порядного священника, що справді нині надзвичайно велика рідкість...

 

Добавлено через 5 минут

У мене теж був десять років тому випадок, коли я у Львові прийшов в Собор святого Юра сповідатись, то мені нахамили...

... потім тут у Лаврі накакали в душу...

... а недавно, на старій квартирі, а з її вікон було видно куполи православної української церкви, прямо в лісочку, був випадок, коли я, ще тоді ходячий хворий, йшов просто до тієї церкви помолитись, і побачив в кущах п"янісінького священника, котрий давав хропака просто в рясі... оце і сміх, і гріх, і дійсно жах!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Четверта. Безнадійна для всіх, окрім мене...

Я вірю в силу молитви, особливо щиро висповіданої людини, та ще й при допомозі порядного священника, що справді нині надзвичайно велика рідкість...

 

Добавлено через 5 минут

У мене теж був десять років тому випадок, коли я у Львові прийшов в Собор святого Юра сповідатись, то мені нахамили...

... потім тут у Лаврі накакали в душу...

... а недавно, на старій квартирі, а з її вікон було видно куполи православної української церкви, прямо в лісочку, був випадок, коли я, ще тоді ходячий хворий, йшов просто до тієї церкви помолитись, і побачив в кущах п"янісінького священника, котрий давав хропака просто в рясі... оце і сміх, і гріх, і дійсно жах!!!

не знаю что и сказать. посмотрим...

у меня тоже случай был. Блин первый раз решил исповедоваться, вижу семья валится..хоть что-то нужно делать. так эта невежа меня перебила и для экономии времени решил продолжить за меня исповедоваться))))

я ему как бы вкратце рассказал перед этим. я очень долго отходил.)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... і таких історій є величене розмаїття, навіть серед вузького кола моїх друзів, що не підірвало мою справжню віру в Бога... хоча і в ній, з точки зору канону є купа єресі... швидш за все гностичної...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я то думаю, че вы не спите . то 2, то 5 ночи постите.

думал уже спросить, вы когда -то мол спите))

палату 6 ветку вы придумали. видимо башню вам трохи рве на этом фоне..

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...