Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Модераторы в разделы

FLASH

Рекомендовані повідомлення

  • 6 місяців потому...
В 27.05.2021 в 21:39, FLASH сказал:

Плохи дела:lol:

Вы перед тем, как давать человеку кнопку модератора, принимаете у кандидата в модераторы экзамен на знание правил форума? Что-то мне подсказывает, что нет. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

Всім, доброго! Наразі на форумі за об'єктивних причин жива лише тема про війну. І, наче, про політику там ні-ні, та "слідкує" за цим Максимко, що з тих самих 25 відсотків. Як би цей паритет трохи підправити?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, Serg_Nikol сказав:

Всім, доброго! Наразі на форумі за об'єктивних причин жива лише тема про війну. І, наче, про політику там ні-ні, та "слідкує" за цим Максимко, що з тих самих 25 відсотків. Як би цей паритет трохи підправити?

Доброго.Тобто Ви себе пропонуєте на модератора? Пишіть Флешу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, irina1969 сказал:

Доброго.Тобто Ви себе пропонуєте на модератора? Пишіть Флешу

Іра! Дякую, що відгукнулися. Нажаль зараз не можу запропонувати себе в якості модератора тому, що руки зайняті зовсім не клавою. Наскільки чув, і Флешу теж не до цього. Та, коли знахожу хвилину зайти на форум, то те, що бачу тут, просто на голову не лізе. Пєтіни боти тут відкрито паплюжать Зеленського (на хвилинку президента успішно воюючої країни), і відкрито закликають до насильницької зміни влади. Ясно, що це питання не модераторів, а СБУ. Та зараз і їм трохи не до цього форуму. От і питаю, може є в когось трохи вільного часу та натхнення, щоб якось хоч тимчасово вирішити тут ситуацію.

изображение_viber_2022-04-04_18-48-17-941.jpg

изображение_viber_2022-04-04_07-13-21-597.jpg

изображение_viber_2022-04-04_07-13-38-093.jpg

Змінено користувачем Serg_Nikol
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, Serg_Nikol сказав:

От і питаю, може є в когось трохи вільного часу та натхнення, щоб якось хоч тимчасово вирішити тут ситуацію.

В першому рядочку кожного повідомлення справа є три крапки, якщо на них натиснути - там буде пункт "Скарга". Користуйтеся. Від вас скарг не надходило. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, Serg_Nikol сказав:

изображение_viber_2022-04-04_07-13-38-093.jpg

Дайте пряме посилання на повідомлення (якщо ви стверджуєте що модератори не працюють - доведіть це). Але ви не зможете цього зробити, бо повідомлення було приховано ще 4 квітня - 12 днів тому назад. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, MaksymS сказал:

В першому рядочку кожного повідомлення справа є три крапки, якщо на них натиснути - там буде пункт "Скарга". Користуйтеся. Від вас скарг не надходило. 

Максимко, не бреши! Скарга саме на ці повідомлення від мене була, після чого ти їх таки видалив, а мені вліпив 35 балів за те, що я відповів на цю х-ню...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Serg_Nikol сказав:

Скарга саме на ці повідомлення від мене була, після чого ти їх таки видалив

За останні дні - не було від вас скарг. А якщо 2 тижні тому назад скарга була й опрацьована - то на що ви скаржитесь? 

image.thumb.png.9dc5e354ac7f7692a3817bab19a8408b.png

Ось бачите, повідомлення за Зе висить й нікуди не дівається. Почекаємо поки воно перетече в політичку й видамо всім нагороди... Ви ж розумієте, що це повідомлення 100% дезінформація, що порушує п. 2.2.10 правил? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Serg_Nikol сказав:

а мені вліпив 35 балів за те, що я відповів на цю х-ню...

image.thumb.png.e36037ba740f19043f03fc0b99044aa2.png

Ви вважаєте це зваженою відповіддю, що не порушує правила форуму? 

А оце? 

image.thumb.png.82c4b0c7009bbce7873846f3a5369de5.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А давайте трішки заспокоємось, ну зовсім трішки...нерви зараз у всіх не айс, модератори також трішки люди)) у всіх нас є свої уподобання і тут правди діти нема куди...намагаємось не доходити до прямих образ, жмемо кнопку " Скарга"... щодо мого посилання до Флеша, то тільки він має повноваження технічно зробити юзера модером, як я розумію, але він " трішки" зайнятий....у нас то взагалі на форумі 3 десятка модерів, але ((

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
В 16.01.2018 в 20:28, FLASH сказал:

Давайте чуть позже, а то мы ещё в Вас не разобрались :-)

Уже пятый год пошел, как Вы разбираетесь! 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 16.01.2018 в 23:57, FLASH сказал:

Я против модераторов меньше года плюс меньше 100 сообщений.

Я 16 лет на форуме и сообщений у меня в три раза больше, чем 100. А если учесть, сколько Людоед удалил моих сообщений, то наверно было бы в 10 раз больше. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 27.05.2021 в 21:39, FLASH сказал:

Плохи дела:lol:

Это у Вас плохи дела, если за 4 года не смогли разобраться!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 30.04.2022 в 15:21, Телесистемы сказал:

Ничего себе, сохранились люди ,которые Людоеда помнят

Вот, такой я - злопамятный! Людоед купил себе китайский, дизельный грузовичок и наверно разбился на нем, потому что с тех пор он пропал с форума. Вас тоже помню! Вы "Симметрию" строили на Берковцах и ездили на черном жипе. И еще Вы компетентный человек в киевской коррупции и особа приближенная к космосу. Еще я помню модераторов Лжхомера с Одессы и Никона с Чайки, но Сергей Б. их разжаловал из модераторов. И напрасно, они неплохие ребята. Лжхомер поссорился с Людоедом из-за кота. Еще помню одного плохого человека, который постоянно мне угрожал, зовут его Илья, он дом в Музычах над озером строил и ездил на маленькой красной машинке. Обычно на таких машинках ездят женщины. Кстати, этот Илья друг Сергея Б. Скорее всего по этой причине я до сих пор не модератор на этом форуме.  

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16.04.2022 в 20:44, irina1969 сказав:

А давайте трішки заспокоємось, ну зовсім трішки...нерви зараз у всіх не айс, модератори також трішки люди)) у всіх нас є свої уподобання і тут правди діти нема куди...намагаємось не доходити до прямих образ, жмемо кнопку " Скарга"... щодо мого посилання до Флеша, то тільки він має повноваження технічно зробити юзера модером, як я розумію, але він " трішки" зайнятий....у нас то взагалі на форумі 3 десятка модерів, але ((

Дозвольте образити?

Для нинішніх модераторів хочу відкрити страшну таємницю, що модерація це ФУНКЦІЯ! Тобто уподобання чи не уподобання до модерації не можуть мати будьякого відношення. Лише відповідність чи не відповідність того чи іншого допису ПРАВИЛАМ ресурсу. Але на цьому ресурсі за сприянням адміністрації давно вже, з подій 2014 року, модерація сприймається виключно як зведення рахунків з незгодними, з поглядами великих цабе під назвою "модератор". Трохи вище яскравий приклад як модератор провокує дописувача на порушення правил ресурсу, заводячи розмову про обговорення модерації. Невже хтось відмінив перший пункт правил, який забороняє публічне обговорення дій модератоів?

Доречі, останні мої бани це також яскравий приклад того, що покарання "деякі" модератори виносять не керуючись правилами. Вони їх відверто ігнорують, або не знають. 

Я неодноразово вказував на те, що форум з найбільшого російськомовного будівельного ресурсу став клюбним форумом з суто обговорення дописувачів, лайки один з одним, та зведення рахунків з незгодними. Ну і ще "заборонених" політичних тем. Хай FLASН втратив бажання займатися ресурсом, за який йому пропонували свого часу чималі гроші, він інколи заглядає сюди заради розваги і не більше того (до лютого він також був "трішечки зайнятий і йому також не було діла до форуму), але ж деякі з майже трьох десятків модераторів, які ще заходять щоб робити вигляд, що виконують свої модераторські функції, невже вам не гидко з того, що ресурс втратив дописувачів з фахових гілок, що багато хто з тих, хто наповнював ресурс цінним контентом наразі дописують на форумхаусі, лише тому, що там не питають "за кого ти голосував", та "ти скажи чий Крим". Там жодного натяку на політику, там модерують згідно з правилами. 

 

Доречі, цей допис порушує перший пункт правил форуму, який забороняє публічно обговорювати діяльність або бездіяльність модераторів, або адміністрації. За цей допис можна обмежувати право дописувати, а не як завжди, тому що комусь здалося що цей дописувач не так думає про героїв УПА в гілці про вікна.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30.04.2022 в 15:21, Телесистемы сказав:

Ничего себе, сохранились люди ,которые Людоеда помнят

Це було давно і невзаправду. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, Humanite сказав:

Дозвольте образити?

Для нинішніх модераторів хочу відкрити страшну таємницю, що модерація це ФУНКЦІЯ! Тобто уподобання чи не уподобання до модерації не можуть мати будьякого відношення. Лише відповідність чи не відповідність того чи іншого допису ПРАВИЛАМ ресурсу. Але на цьому ресурсі за сприянням адміністрації давно вже, з подій 2014 року, модерація сприймається виключно як зведення рахунків з незгодними, з поглядами великих цабе під назвою "модератор". Трохи вище яскравий приклад як модератор провокує дописувача на порушення правил ресурсу, заводячи розмову про обговорення модерації. Невже хтось відмінив перший пункт правил, який забороняє публічне обговорення дій модератоів?

Доречі, останні мої бани це також яскравий приклад того, що покарання "деякі" модератори виносять не керуючись правилами. Вони їх відверто ігнорують, або не знають. 

Я неодноразово вказував на те, що форум з найбільшого російськомовного будівельного ресурсу став клюбним форумом з суто обговорення дописувачів, лайки один з одним, та зведення рахунків з незгодними. Ну і ще "заборонених" політичних тем. Хай FLASН втратив бажання займатися ресурсом, за який йому пропонували свого часу чималі гроші, він інколи заглядає сюди заради розваги і не більше того (до лютого він також був "трішечки зайнятий і йому також не було діла до форуму), але ж деякі з майже трьох десятків модераторів, які ще заходять щоб робити вигляд, що виконують свої модераторські функції, невже вам не гидко з того, що ресурс втратив дописувачів з фахових гілок, що багато хто з тих, хто наповнював ресурс цінним контентом наразі дописують на форумхаусі, лише тому, що там не питають "за кого ти голосував", та "ти скажи чий Крим". Там жодного натяку на політику, там модерують згідно з правилами. 

 

Доречі, цей допис порушує перший пункт правил форуму, який забороняє публічно обговорювати діяльність або бездіяльність модераторів, або адміністрації. За цей допис можна обмежувати право дописувати, а не як завжди, тому що комусь здалося що цей дописувач не так думає про героїв УПА в гілці про вікна.

Ні, не дозволяю

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, irina1969 сказав:

Ні, не дозволяю

Доречі, ніколи не задавалися питанням чому з майже трьох десятків модераторів иконують повноваження три чи чотири? А задайте питання в мордорі чому...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Humanite сказал:

Дозвольте образити?

Для нинішніх модераторів хочу відкрити страшну таємницю, що модерація це ФУНКЦІЯ! Тобто уподобання чи не уподобання до модерації не можуть мати будьякого відношення. Лише відповідність чи не відповідність того чи іншого допису ПРАВИЛАМ ресурсу. Але на цьому ресурсі за сприянням адміністрації давно вже, з подій 2014 року, модерація сприймається виключно як зведення рахунків з незгодними, з поглядами великих цабе під назвою "модератор". Трохи вище яскравий приклад як модератор провокує дописувача на порушення правил ресурсу, заводячи розмову про обговорення модерації. Невже хтось відмінив перший пункт правил, який забороняє публічне обговорення дій модератоів?

Доречі, останні мої бани це також яскравий приклад того, що покарання "деякі" модератори виносять не керуючись правилами. Вони їх відверто ігнорують, або не знають. 

Я неодноразово вказував на те, що форум з найбільшого російськомовного будівельного ресурсу став клюбним форумом з суто обговорення дописувачів, лайки один з одним, та зведення рахунків з незгодними. Ну і ще "заборонених" політичних тем. Хай FLASН втратив бажання займатися ресурсом, за який йому пропонували свого часу чималі гроші, він інколи заглядає сюди заради розваги і не більше того (до лютого він також був "трішечки зайнятий і йому також не було діла до форуму), але ж деякі з майже трьох десятків модераторів, які ще заходять щоб робити вигляд, що виконують свої модераторські функції, невже вам не гидко з того, що ресурс втратив дописувачів з фахових гілок, що багато хто з тих, хто наповнював ресурс цінним контентом наразі дописують на форумхаусі, лише тому, що там не питають "за кого ти голосував", та "ти скажи чий Крим". Там жодного натяку на політику, там модерують згідно з правилами. 

 

Доречі, цей допис порушує перший пункт правил форуму, який забороняє публічно обговорювати діяльність або бездіяльність модераторів, або адміністрації. За цей допис можна обмежувати право дописувати, а не як завжди, тому що комусь здалося що цей дописувач не так думає про героїв УПА в гілці про вікна.

Humanite доброго вечора.

на форумі якщо люди пишуть в профільних темах то вроді там до якою мовою чи за кого голосував не доколупуються, а ось в інших розділах [о политике])тепер закритий, [війна] тут і так суцільний оффтоп, ось і для створення чергового срачу починають то мову згадають , то релігію, чи за кого голосував. тут на форумі є люди які в темах про політику не писали, лише в профільних (ну можливо я просто був неуважний) а є такі що або лише або мабуть відсотків 90+ пишуть в політчних темах, а в профільних може ще колись писали.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Humanite сказал:

Доречі, ніколи не задавалися питанням чому з майже трьох десятків модераторів иконують повноваження три чи чотири? А задайте питання в мордорі чому...

як Ви знаєте хто що виконує? :-)😄

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 минут назад, Humanite сказал:

Трохи вище яскравий приклад як модератор провокує дописувача на порушення правил ресурсу, заводячи розмову про обговорення модерації.

Якщо Ви про мене, я не обговорював дії модераторів, тому що користувачі форуму, дії яких я обговорював, на час мого обговорення вже не були модераторами. А адмін сам винен, він своєю мовчанкою мене провокує на обговорення його дій. Обіцяв пізніше зробити мене модератором і мовчить, вже як п'ятий рік пішов його мовчанки. Лише пише, що у мене погані справи, хоча це неправда. Погані справи у того, кому нема чого відповісти.

49 минут назад, Humanite сказал:

і невзаправду. 

взаправду це було. Ось той Людожер

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 хвилин тому, Dr.Yura сказав:

Humanite доброго вечора.

на форумі якщо люди пишуть в профільних темах то вроді там до якою мовою чи за кого голосував не доколупуються, а ось в інших розділах [о политике])тепер закритий, [війна] тут і так суцільний оффтоп, ось і для створення чергового срачу починають то мову згадають , то релігію, чи за кого голосував. тут на форумі є люди які в темах про політику не писали, лише в профільних (ну можливо я просто був неуважний) а є такі що або лише або мабуть відсотків 90+ пишуть в політчних темах, а в профільних може ще колись писали.

І вам не хворіти.

Ну, вам, як модератору, доволі просто подивитись статистику дописів. Так само нема проблем подивитись перелік банів і хто саме виносив попередження чи банив. На новому двіжку не передбачено повідомляти обвинуваченому стосовно чого виноситься покарання, але ж в профілі видно кого саме нервує. 

39 хвилин тому, Dr.Yura сказав:

як Ви знаєте хто що виконує? :-)😄

Я вмію продивлятися хо коли востаннє заходив на форум. Цього не достатньо?

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Krokovod сказав:

Якщо Ви про мене, я не обговорював дії модераторів

Ви дійсно вважаєте що весь світ лише навколо вас обертається?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...