Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Перекос фаз

sigma_shig

Рекомендовані повідомлення

Тем боком что производитель не производит колонки для рынка Украины. Поэтому закладывает более широкий диапазон номинального напряжения, чтобы соответствовать стандартам в разных странах.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ухожу-ухожу.

 

Добавлено через 1 минуту

Тем боком что производитель не производит колонки для рынка Украины. Поэтому закладывает более широкий диапазон номинального напряжения, чтобы соответствовать стандартам в разных странах.

 

С точки зрения банальной эрудиции, в аспекте призматической парадоксальности, цинизм ваших слов в данной конспекции ассоциируется мистификацией парадоксальных иллюзий. Разложим его семилинейным функционалом в матpицy пpямоyгольнyю тpоеpанговyю обводимyю собственной неодноpодностью непpеpывно интегpиpyемой в pазpыв попеpек интеpвала pасходимости кpиволинейным экстpемyмом чеpез область целостности!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Номинальное напряжение в Украине 230 В.

Якось, коли в мене було нижче 207 Вольт(230+-10%) (після зими Львівобленерго на трансі обмотки в літній режим переключають на +-1 положення) пробував доказати Львівобленерго що їх 198-242 то не вірний діапазон ібо з вересня якогось року ( чи то 14 чи 15 чи 16) в законі ( чи то якихось документах) вже сказано що стандартом є 230. Но там же нижче пише за 220. До того поки ЛЬвівобленерго не запхав свої руки до транса завжди що літом що зимою було 230-233. Тепер 215. Ну не дибіли?

Так само клоуни з львівського LVT роблять свої стаби на 220 і він постійно з 232 вольт нормальних робить 215 ( ну не маразм?). Сварився з ними щодо перепрошивки. Що горохом об стіну. Зсилаються що в Україні 220 стандарт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так само клоуни з львівського LVT роблять свої стаби на 220 і він постійно з 232 вольт нормальних робить 215 ( ну не маразм?).
так не только LVT делают, так на ступенчатых стабах, включая модели Вольтера (разброс зависит от количества ступеней). Тоже не нравилось, но сейчас у меня всегда 219-221 (на Эталоне). 5% снижение от 230 В считаю залогом долгой службы имеющихся электроприборов :)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так не только LVT делают, так на ступенчатых стабах, включая модели Вольтера (разброс зависит от количества ступеней). Тоже не нравилось, но сейчас у меня всегда 219-221 (на Эталоне). 5% снижение от 230 В считаю залогом долгой службы имеющихся электроприборов :)

Понижена напруга так само погано як і підвищена.

То не розброс то логіка роботи, коли центральною напругою в стабі запрограмовано 220, від того і неадекватна робота.

у нас 99% імпортного товару, який працює на 230 вольт.При 212-215 насос котла вже давить не так як при 235 і це відчувається. І ніякого збільшеного ресурсу і терміну служби від того не буде, а тільки гемор.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не соглашусь, что 220 В критично для техники, рассчитанной на 230 В. На шильдиках вообще часто пишут 220-240 В.

 

для медицинской и прочей специальной техники это может быть критично. А насос будет чутка меньше качать, вентилятор - чутка меньше крутить, а плита - ч м греть. И усё.

 

при повышенном будет наоборот. И ресурс быстрее расходуется.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не соглашусь, что 220 В критично для техники, рассчитанной на 230 В. На шильдиках вообще часто пишут 220-240 В.

 

для медицинской и прочей специальной техники это может быть критично. А насос будет чутка меньше качать, вентилятор - чутка меньше крутить, а плита - ч м греть. И усё.

 

при повышенном будет наоборот. И ресурс быстрее расходуется.

А я і не казав що критично то. Я кажу за маразм коли з нормальної мережі в 232 вольта стабом робиться 216. У нас же стандарт 230. Ну вот і робіть під нього. А я нехочу щоб мій котел на якому чітко пише 230 живився від 216, я нехочу щоб мій насос чутка меньше качав. Є стандарт - притримуйтесь. А не розказувати що 216 то входить в діапазон 230+-10%. Або те що в Україні 220 і "нічонезнаєм"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

где на ваших приборах 253 В ? Везде диапазон 220-240 В А это и подтверждает +- 10% Все остальное домыслы.

 

ДСТУ EN 50160:2014 «ХАРАКТЕРИСТИКИ НАПРУГИ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ В ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖАХ ЗАГАЛЬНОЇ ПРИЗНАЧЕНОСТІ»

ДСТУ ГОСТ 13109-97 «Норми якості електричної енергії в системах електропостачання загального призначення»

Згідно цього документу

Стандартна номінальна напруга Un= 230В

Однак тимчасово має значення Un= 220В

 

НЕРК:

www.nerc.gov.ua/?id=19529

Відхилення напруги - Допустиме значення показника - ±10

 

230 + 10% = 253В

 

Добавлено через 4 минуты

PS: Интересен официальный ответ ЛьвовОблЭнерго, в котором они пишут:

 

Згідно «Технічної експлуатації електричних станцій і мереж. Привила», які затверджені наказом Мінпаливенерго від 13червня 2003р. №296 п.13.3.7, регулювання частоти електричного струму і потужності в ОЕС України повинні бути забезпечені відповідно до ГОСТу 13109, також згідно п.13.3.15 регулюванням напруги в електричних мережах повинні бути забезпечені відповідність показників напруги вимогам ГОСТ 13109.

Номінальна змінна напруга в електромережах України згідно ГОСТУ 21128-83, на який посилається ГОСТ 13109-97, а також згідно ДСТУ EN 50160:2014 становить 220В.

 

Добавлено через 1 минуту

zik.ua/news/2014/12/01/lvivoblenergo__na_skargu_normalno_dopustymi_vidhylennya_naprugy__vid_209_do_231_v_545077

 

По их мнению "гранично допустимі значення відхилення рівня напруги – ±10% від номінальної напруги електромережі, що становить від 198 В до 242 В."

 

:Search:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интересен официальный ответ ЛьвовОблЭнерго

Какого он года, ответ этот? У нас уже все перекрутили на 230 В (Киев, Житомирская обл.).

Прочитал. 2014 год. Тогда еще был переходной период и могло быть и 220 В. Нынче уже 2017 год на календаре.

221f20.jpg

Тимчасовість, мабуть, вже завершилася :) .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какого он года, ответ этот? У нас уже все перекрутили на 230 В (Киев, Житомирская обл.).

Прочитал. 2014 год. Тогда еще был переходной период и могло быть и 220 В. Нынче уже 2017 год на календаре.

 

30 Вересень 2016

forum.nerc.gov.ua/index.php?topic=2898.0

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Там бредни написаны со ссылкой на древнюю документацию 2014 года и напряжение в сети от 1983 года. Виляют чтобы не принимать претензию и не платить штрафы.

Единственное за что реально можно зацепиться - за национальное примечание о ВРЕМЕННО допустимом напряжении в 220 В в ДСТУ EN 50160:2014. Насколько временно - это единственный вопрос. Ссылаться на ГОСТ 97 или 83 года при наличии ДСТУ 2014 года некорректно. К тому же надо еще посмотреть статус этих древних ГОСТ-ов - они нередко перестают быть действующими. Есть такие специальные книги, где можно посмотреть статусы ГОСТ-ов и ДСТУ и изменения к ним. Сейчас у меня к ним доступа нет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По их мнению "гранично допустимі значення відхилення рівня напруги – ±10% від номінальної напруги електромережі, що становить від 198 В до 242 В."
Про що я і кажу

 

 

Единственное за что реально можно зацепиться - за национальное примечание о ВРЕМЕННО допустимом напряжении в 220 В в ДСТУ EN 50160:2014.
Що з успіхом і роблять, аби ділом не займатись.

 

Більше дивує впертість виробників стабілізаторів стосовно 220 В. І відповідна неадекватна робота стаба при абсолютно нормальних вхідних напругах.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...