Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Налаштування газового котла

Ярослав R

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня. Хочу дізнатись, на які темпертатури краще усього налаштовувати котел, що б йому було легше жити) Зараз, із усього дому, ним обігрівається лише одна кімната ( радіатор 22, 1600мм) та тепла підлога і рушникосушка у ванні. Налаштував котел на мімінмум - 35 градусів. При таких налаштуваннях, котел включається на хвилину кожні 5-7 хвилин.

Наскільки шкідливою для котла є довго робота на самих низах? Температура у кімнаті і ванній мене задовільняє. І взагалі, що потрібно враховувати, налаштовуючи температуру котла, ну крім власного бажання та економії газу).

Змінено користувачем Ярослав R
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поставте на ньому температуру, яка вас влаштовує і забудьте про ньго, а також не прислуховуйтесь до ньго. Більше проживе.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При таких налаштуваннях, котел включається на хвилину кожні 5-7 хвилин.

Поставьте комнатный термостат/программатор, котел накрутите 60-65.

Почитайте инструкцию, там есть как уменьшить мощность котла на отопление.

Термостат позволит сэкономить как чуток газа так и икричества.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Виникло ще одне запитання : зараз трохи потепліло, і на ніч я переводжу котел на підігрів лише води у кранах, без опалення. Це не буде шкодити котлу?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дуже. Десь так, як би ви на роботу збиралась, а вам телефонують, мол. сьогодні можна не виходити :)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дуже. Десь так, як би ви на роботу збиралась, а вам телефонують, мол. сьогодні можна не виходити :)

 

ну, теоретично, я можу не піти на роботу, і на мій будинок може щось упасти)

Дякую, зрозумів. Просто , я краще буду задавати трохи дитячі питання як користуватись, ніж потім питати, як ремонтувати ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну, теоретично, я можу не піти на роботу, і на мій будинок може щось упасти)

Дякую, зрозумів. Просто , я краще буду задавати трохи дитячі питання як користуватись, ніж потім питати, як ремонтувати ))

Думаю краще почитати мануалу до котла і все робити як там написано, а не питати сторонніх людей, яким все одно, та і котла вашого не бачили.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня. Хочу дізнатись, на які темпертатури краще усього налаштовувати котел, що б йому було легше жити) Зараз, із усього дому, ним обігрівається лише одна кімната ( радіатор 22, 1600мм) та тепла підлога і рушникосушка у ванні. Налаштував котел на мімінмум - 35 градусів. При таких налаштуваннях, котел включається на хвилину кожні 5-7 хвилин.

Наскільки шкідливою для котла є довго робота на самих низах? Температура у кімнаті і ванній мене задовільняє. І взагалі, що потрібно враховувати, налаштовуючи температуру котла, ну крім власного бажання та економії газу).

 

Якщо це не конденсаційний котел, скоро будете задавати питання як його ремонтувати(замінити).

Читайте мануал.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Vit3f, конденсацйному у режимі " включається на хвилину кожні 5-7 хвилин" теж не солодко буде...

Зараз потепліло, тому котел тактує. Тобто малі тепловтрати, Система опалення не має куди віддавати тепло але команда на включення є. Вдповідно є пару варіантів:

- поставити кімнатний термосенсор - зникне команда на влючення коли в приміщенні достатньо тепло

- збільшити в налаштуваннях інтервал між спробами підпалу. (Буде включатись рідше, працювати довше).

 

Для детального аналізу мало даних... Тип котла, тип радіаторів, наявність і налаштуваннятермоголовок ітд.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Налаштував котел на мімінмум - 35 градусів. При таких налаштуваннях, котел включається на хвилину кожні 5-7 хвилин.

 

Ставьте комнатный термостат и не морочьте котлу его электронные могзи :)

Он будет в разы работать стабильнее, может не идеально, но однозначно стабильнее.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...