Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Кирпич vs Газоблок

standov

Рекомендовані повідомлення

(до F 600) в том числе и для фундаментных блоков.

Ууууух! Вы ни чего не перепутали!?Тихое ощущение что вы мереясь количеством академ часов перебдели чуток!?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ууууух! Вы ни чего не перепутали!?Тихое ощущение что вы мереясь количеством академ часов перебдели чуток!?

Я своей памяти в таких вопросах не доверяю и потому предварительно посмотрел.

 

ДСТУ Б В.2.7-287:2011 БЕТОН СИЛІКАТНИЙ ЩІЛЬНИЙ Технічні умови

4.1 Вимоги до силікатного бетону

 

  1. Для силікатного бетону, який піддають у процесі експлуатації поперемінному заморожуванню та відтаванню, призначають такі марки за морозостійкістю: F 35; F 50; F 75; F 100; F 150; F 200; F 300; F 400; F 500; F 600.

ДСТУ Б В.2.6-108:2010 БЛОКИ БЕТОННІ ДЛЯ СТІН ПІДВАЛІВ

Настоящий стандарт распространяется на блоки, изготовляемые из тяжелого бетона, а также керамзитобетона и плотного силикатного бетона средней плотности (в высушенном до постоянной массы состоянии) не менее 1800 кг/куб.м и предназначаемые для стен подвалов и технических подпольев зданий.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цегла надійна,блок теплий.Я би вибрав надійність.

 

Прошу извинить меня... но этот пост сродни диалогу девчонок... "А у Пети толще чем у Коли но короче"

Есть параметры.... прочность, теплосопротивление .. и тд и тп выраженное в числовых значениях - их и нужно сравнивать!

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

....:lol::lol::lol:

Если честно я и в классический бетон ф600 не поверю, но если пишут нормативной документации...:unknown:

 

Добавлено через 2 минуты

Есть параметры.... прочность, теплосопротивление .. и тд и тп выраженное в числовых значениях - их и нужно сравнивать!

Я тоже это талдычу который год на форуме, но тщетно...

Ярлыки повешаны: "Кирпич -холодный, ГБ-теплый..." Людей больше ни чего не интересует :D

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если честно я и в классический бетон ф600 не поверю, но если пишут нормативной документации...:unknown:

 

Володя, цымес фразы в слове "назначают"... Ну вот представь... я НАЗНАЧАЮ...ГБ Д150 В 3,0... Каждый в отдельности - существует и Д150 и В3,0 но вот в жизни???

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прошу извинить меня... но этот пост сродни диалогу девчонок... "А у Пети толще чем у Коли но короче"

Есть параметры.... прочность, теплосопротивление .. и тд и тп выраженное в числовых значениях - их и нужно сравнивать!

Ну тоді доведіть,що стіни з газоблоку міцніші.А з цегли тепліші.

Ви ж не дівчинка.)) Вперед))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

стіни з газоблоку міцніші.

Они достаточной прочности! для одних...

А з цегли тепліші.

Они достаточно тёплые для других...

Каждому - своё!

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Они достаточной прочности! для одних...

 

Они достаточно тёплые для других...

Каждому - своё!

І хто же це такий писав ось це?:):lol:

 

Прошу извинить меня... но этот пост сродни диалогу девчонок... "А у Пети толще чем у Коли но короче"

Есть параметры.... прочность, теплосопротивление .. и тд и тп выраженное в числовых значениях - их и нужно сравнивать!

 

Добавлено через 37 минут

А ще власникам газобетонних палаців не потрібно витрачатись на броньовані двері та захисні решітки))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я наблюдаю толстоватый троллинг.

 

Раз пошла такая пьянка, то зачем эти полумеры? Бетонный бункер 50 метров в землю или надувной дом. Вот ваши варианты.

 

karbo, я так понимаю вам стоит устроить дом кесонным методом докопавшись до украинского щита.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я наблюдаю толстоватый троллинг.

 

Раз пошла такая пьянка, то зачем эти полумеры? Бетонный бункер 50 метров в землю или надувной дом. Вот ваши варианты.

 

karbo, я так понимаю вам стоит устроить дом кесонным методом докопавшись до украинского щита.

Та які напівміри? Хатину з ГБ беруть за лічені хвилини,безшумно.А цеглу довбати так не вийде.

Питання - для чого багатій людині така уявна безпека?

 

Ще і тролінг десь побачили))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та які напівміри? Хатину з ГБ беруть за лічені хвилини,безшумно.А цеглу довбати так не вийде.

Цікаво як беруть. Ми забивали напівметрові костилі і варили до них. Або залишали випуски арматури і те саме. + утеплення відкосів. Що ми робимо не так?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаво як беруть. Ми забивали напівметрові костилі і варили до них. Або залишали випуски арматури і те саме. + утеплення відкосів. Що ми робимо не так?

Арматуру перекусити не проблема,а блок пиляється звичайною ножівкою.Справа пари хвилин.Та і щоби пролізти,не така вже велика діра потрібна.З цеглою такий фоку не пройде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З цеглою такий фоку не пройде.

Пройде так само. Саме у цьому не бачу ані найменших переваг цегли.

Єдина і досить вагома перевага цегли — на неї легше і дешевше вчепити щось дійсно важке.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пройде так само. Саме у цьому не бачу ані найменших переваг цегли.

Єдина і досить вагома перевага цегли — на неї легше і дешевше вчепити щось дійсно важке.

Спробуйте,відео не забудьте виставити.З цеглою))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спробуйте,відео не забудьте виставити.З цеглою))

Ні зайдемо інакше. Передумови: сталеві (можливо самопальні) двері з ніщебродською лудкою 60х30-3 прикріплені до костилів 500мм Ø12А400С по 3 з кожного боку через засвердлену наскрізь лудку з приваркою і 15 мм швом по контуру для задуття піною. ГБ най буде 400мм D500 з утепленням відкосів з ЕППС 30мм з обох боків. Фініш короїд ззовні та тупо шпатлівка з сіткою зсередини.

 

Покажіть на відео як ви безшумно іх винесете за 5…7 хвилин.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Арматуру перекусити не проблема,а блок пиляється звичайною ножівкою.Справа пари хвилин.Та і щоби пролізти,не така вже велика діра потрібна.З цеглою такий фоку не пройде.

 

А що, вікон у цегляному будинку немає? Без пультової охорони будь який будинок доступний злодіям. Це самообман, що цегляні стіни щось вбережуть там.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні зайдемо інакше. Передумови: сталеві (можливо самопальні) двері з ніщебродською лудкою 60х30-3 прикріплені до костилів 500мм Ø12А400С по 3 з кожного боку через засвердлену наскрізь лудку з приваркою і 15 мм швом по контуру для задуття піною. ГБ най буде 400мм D500 з утепленням відкосів з ЕППС 30мм з обох боків. Фініш короїд ззовні та тупо шпатлівка з сіткою зсередини.

 

Покажіть на відео як ви безшумно іх винесете за 5…7 хвилин.

Зовнішня штукатурка відпаде по живому,якщо до блока добратись.А добратись до нього пару секунд з допомогою акумуляторної дрельки.Все інше справа техніки на декілька хв.Дверей не потрібно.З ними мотузитись довше прийдеться.І це все проробить звичайний пацан,а не якийсь там досвідчений домушник.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні постривайте. Без відео вважаю вашу балаканину пусторожнім насильством над клавіатурою. Звук обмежим розумними 60дБ.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні постривайте. Без відео вважаю вашу балаканину пусторожнім насильством над клавіатурою. Звук обмежим розумними 60дБ.

Не проблема накинутою курткою приглушити. Якщо вже так буде гучно))

Лише не треба звук злодія обмежувати так сильно.Це телевізор гучніше працює))

Вібрацій жодних,звуків теж.Газда спить з увімкненим телевізором.Пацани шаряться в інших кімнатах))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Двох хвилин вистачило))
Я прямо та, на мою думку, без недопустимих неточностей вказав узагальнені умови тесту. Ви бачили їх на відео?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я прямо та, на мою думку, без недопустимих неточностей вказав узагальнені умови тесту. Ви бачили їх на відео?

 

Умови злодію?))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...