Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Женская стройка дома из газобетона без помощников

Сарочка

Рекомендовані повідомлення

При монтажі камінного вкладиша залишилося не так багато місця, щоб зберегти потрібний зазор між топкою і стінкою, тому знизу « половина  цегли», на рівні основи топки довелося перейти на кладку "на руб". Щоб хоч якось дати їй більшої стійкості кожен другий ряд армую сіткою з ячейкой 20*40 мм.

439EAE8B-B8E6-45D4-89C3-E0B9B96205A3.jpeg

2C3BC0A0-F493-4B7F-AD4A-DED4E22060FF.jpeg

704C50E9-9005-4F69-ADFA-60CFB2F32234.jpeg

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Нарешті зібрала до купи всі замовлення та продовжила. Дистриб'ютора штатного на цей камін немає, тож вирізала сама. 4 розети, прикріпила до листа оцинковки (немає сенсу ставити нержавіючу сталь, якщо розети з оцинковки), вирізала отвір під димар і одягла збоку на димохід згинаючи по розрізу.

B9B7B0EF-7FE0-4684-8AB9-05116F852645.jpeg

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прорізала підлогу на другий поверх і зібрала з 2 шарів вермикулітових плит (знятих зі стіни, раніше вони захищали стіну з гіпсокартону від перегріву, поки була тимчасова інсталяція топки без обшивки) такий коробочок подачі повітря, кришку залишаю знімну, але не придумала чим її зверху обшити ще.

Грати в підлогу вирішила не ставити, мені здалося, що можливо,через нього може прокидатися частинки сміття і через повітропроводи потраплятимуть на чавунну гарячу топку, тому ось такий коробок вийшов

D1A9551B-865A-47EF-A254-50C0F26EAA6B.jpeg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

150 цеглин закінчилися швидше, ніж я думала. Зате закупівля матеріалу в два заходи дозволяє точно розрахувати необхідну кількість і залишки не валятимуться під ногами. Завтра заїду за рештою 120 цеглинок і продовжу.

B3D99F8B-CFD1-4225-8007-0EB8B684B260.jpeg

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 20.08.2022 в 13:24, Сарочка сказал:

Всім привіт. Оздоблення камінної топки цеглою. Звичайно, моїми руками. Чому цеглою? Бо все інше зараз проблематично купити. В інтернеті все є, а за фактом у наявності багато позицій немає. З цеглою метушні більше, довше за часом, але так як роблю сама собі, то це не важливо. 
У виконанні каміна хочу скретити козу та слона. Знаю, фахівці зараз заплюють, скажуть, що це неможливо в теорії та практиці і навіть накидають розрахунків, але мені здається, суто інтуїтивно, що ідея повинна спрацювати. А ідея полягає в наступному - все камінні решітки зробити з вентиляційними жалюзями, тоді вийде перекривати потік гарячого повітря з труб подачі кінцевого споживача, тим самим змушуючи накопичувати цеглу тепло (при необхідності). винятком буде тільки решітки нижні та верхні буферні під стелею. Але й вони будуть із жалюзі, щоб на літній період можна було б все закрити, щоб зайва пилок не насипався.

 

E1D6BBA2-BA65-496A-98B3-B8A146A11E05.jpeg

У меня ровно такая же идея возникла, хочу сделать конвекционно-накопительную печь и похожей чугунки, понимаю, что это неканонично, но мне вот так хочется. Идея как раз в том, что открыл решетки на первом этаже и грею гостинную, открыл решетку на второй этаж, грею и второй этаж. Захотел длительного, но мягкого тепла, закрыл все, нагрел кирпич. 

Но мой сумрачный гений пошел еще дальше, он заставляет меня над чугункой еще бак с водой для нагрева сделать, типа водяного контура, пока с ним справляюсь, но чем дальше в лес, тем он сильнее.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось тут має бути не розчин , а щось демпферне , щось на кшталт базальтового картону. А так , ви позбавляєте кладку,  під час нагріву розширюватись. Що в свою чергу призведе до розтріскування.

 

439EAE8B-B8E6-45D4-89C3-E0B9B96205A3.thumb.jpeg.5bddd5b0e90d15294b33c7cc3649f0b7.jpeg.f21b5df8f656b4c49a6d966e129fe254.jpeg

Під час кладки заліза краще уникати. При нагрівані його там буде крутити , вигинати , що призведе до тріщин в кладці.

 

2C3BC0A0-F493-4B7F-AD4A-DED4E22060FF.thumb.jpeg.96818edee9a92de16b224071820b19fa.jpeg.97c27e8a9f80409be2e3204bd9f83426.jpeg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, andrey_ka сказав:

Ось тут має бути не розчин , а щось демпферне , щось на кшталт базальтового картону. А так , ви позбавляєте кладку,  під час нагріву розширюватись. Що в свою чергу призведе до розтріскування.

 

439EAE8B-B8E6-45D4-89C3-E0B9B96205A3.thumb.jpeg.5bddd5b0e90d15294b33c7cc3649f0b7.jpeg.f21b5df8f656b4c49a6d966e129fe254.jpeg

Під час кладки заліза краще уникати. При нагрівані його там буде крутити , вигинати , що призведе до тріщин в кладці.

 

2C3BC0A0-F493-4B7F-AD4A-DED4E22060FF.thumb.jpeg.96818edee9a92de16b224071820b19fa.jpeg.97c27e8a9f80409be2e3204bd9f83426.jpeg

Дякую за зауваження. Що стосується внутрішньої камери, то в мене головна мета, щоб цегла не впала у внутрішню камеру, тріщини мене мало хвилюють, тому, що вони  во внутрішній камері
 Хвилює лише вказане місце з куточком на фасаді, є сумнів щодо такого рішення. Але був вибір збирати арку на шпильку або покласти у залізний куточок. . Зібрати в арку над каміном не виходило технічно (або у мене мозку не вистачило) щоб без випирання цегли назовні, тому що якщо і збирати, то технічно можливо це зробити в розмірі "пів цегли". Зібрати у форматі "на руб" у мене не було можливості так рівно просвердлити - велика глибина свердління і дуже тонкі стінки, тому не наважилася.
Місце, де залізний куточок має технічний зазор, і я дуже сподіваюся, що охолоджуватиметься холодним повітрям, що надходитиме в першу гарячу камеру.
При оздобленні туди має приклеїтися дрібноформатна плитка типу "майоліка"
 Весь фасад планую затягнути ,знову ж таки ,металевою сіткою і поштукатурити. Ну а далі дивитимуся, якщо кількість тріщин стане " муляти око " затягну все в дрібноформатну плитку. Как то так.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 хвилин тому, Сарочка сказав:

Дякую за зауваження. Що стосується внутрішньої камери, то в мене головна мета, щоб цегла не впала у внутрішню камеру, тріщини мене мало хвилюють, тому, що вони  во внутрішній камері

Це вам так хочеться , насправді тут не вгадаєш де вилізуть ті тріщини. Цільком можливо , при спробі розширитись (а нема куди) вони повилазять і на фасаді.

 

44 хвилини тому, Сарочка сказав:

Зібрати в арку над каміном не виходило технічно (або у мене мозку не вистачило) щоб без випирання цегли назовні, тому що якщо і збирати, то технічно можливо це зробити в розмірі "пів цегли". Зібрати у форматі "на руб" у мене не було можливості так рівно просвердлити - велика глибина свердління і дуже тонкі стінки, тому не наважилася.

Порізати цеглу на прийнятні частини просвердлити та зібрати.

Або взяти цеглу з готовими дирками.

Ось у ці темі я викладав фото перекриття , так там використана звичайна дирчата цегла.

https://www.stroimdom.com.ua/topic/235677-tresnul-oblitsovochnyy-kirpich-mangala/#comment-5188244

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29.08.2022 в 23:03, andrey_ka сказав:

Це вам так хочеться , насправді тут не вгадаєш де вилізуть ті тріщини. Цільком можливо , при спробі розширитись (а нема куди) вони повилазять і на фасаді.

 

Порізати цеглу на прийнятні частини просвердлити та зібрати.

Або взяти цеглу з готовими дирками.

Ось у ці темі я викладав фото перекриття , так там використана звичайна дирчата цегла.

https://www.stroimdom.com.ua/topic/235677-tresnul-oblitsovochnyy-kirpich-mangala/#comment-5188244

Дякую за поради. Я все прочитала і вирішила, що варто переробити. Розібрала та переробила. Шпилька 14 мм

0638F519-5EE6-445F-B0E7-8FA527F4A493.jpeg

F3786C5F-C68C-4C0B-835F-02C806B7FE20.jpeg

47A36E4C-2B91-457B-A6B2-6ECF9DAE4393.jpeg

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Домучиваю другу камеру, що над дистриб'ютором і мучить мене питання ґрат. Взала першу картинку  з инета і питання з ґрат у червоном колі.

Як з неї виходить тепло, якщо дистриб'ютор перекриває першу камеру і до неї не підведено трубу? Щоб пройшов рух повітря, він повинен надходити з першої камери, тоді в дистриб'юторі повинен бути зазор ,або якщо це просто перекриття, тоді хоча б отвір?

Завтра в‘яжу повітропроводи і закриватиму зону дистриб'ютера, і ось виникли сумніви. Хто знае, підкажіть, будь ласка. 

06574AD6-AAB7-4916-A4EC-F63DE3D5C345.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Воздух заходит снизу через решетку, обтекает камеру камина и выходит через верхнюю решетку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Gitan сказал:

Воздух заходит снизу через решетку, обтекает камеру камина и выходит через верхнюю решетку.

Так у ТС дістрібютор перекриває цей отвір...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

07.09.2022 в 21:31, Vikctor сказав:

Так у ТС дістрібютор перекриває цей отвір...

Ага, ось із цього приводу мучаю профільну гілку.
Зараз у мене є можливість зробити отвір у дистриб'юторі, тим самим соединить  1 і 2 камеру, тоді буде класичний варіант-захід під топкою - вихід у ґрати другої камери. Емпіричним шляхом роздумий бачила цей спосіб як придатний для опалення малою кількістю палива для однієї кімнати (випадок відключення електрики наприклад). Але фахівці мені говорили про те, що в такому разі повітря не піде в повітродуви, а почне накопичуватися під перекриттям другої камери- так легше , ніж далать опір труб.


У мене дуже довге коліно входу в димар, думала ще може НАД дистриб'ютором монтіровать ґрати. Так, теоретично, я зніму тепло з 1,5 метра гарячого димаря і віддам його в приміщення (це якщо швидко потрібно) або накопичу в цеглині, якщо закрию обидві грати. Але мені сказали, що так не спрацює - надто мало тепла.
І взагалі порада така - висмикнути дистриб'ютор і встановити його над чорною трубою димоходу - по классике.
Загалом, варіантів більше ніж два і я поки не зрозумію, чім поганий мій варіант, наскільки критично повне перекриття топки? Здесь бачу критичність рішення и маюсь -робіть обдув  самої топки или не робіть 

90C78AC7-4169-4F77-9EFA-5E4323F07702.jpeg

Змінено користувачем Сарочка
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Повільно, але рухаюся.
Чим далі в ліс, тим товщі ... нестиковки бажаного з дійсністю.
Встановивши останній повітропровід з'ясувала, що він щільно "обійматиме" димохід (мало місця).
А труба ж гаряченька. Відрізала шматочок верхньої фольги, пішла погріла його. Горить! зараза.
Значить повітродуви не можуть торкатися димаря.
Придумала їх "роздягнути", знявши зовнішню оболонку та утеплювач.
Вже не дуже впевнена, що друга камера грітиметься, на жаль, якщо буде тепленької, я буду дуже рада.

Чому. Коли з'явилася всередині купа труб, то вони зайняли 60% вільного простору камери.По друге- щільно прілягают до стен. Побачимо, але е сомнения, що все будет не так, як малювалось 
Отвір з'єднання першої та другої камери я таки зробила, але буквально 60*70 мм. Що менше ніж будь-який з повітродувів у діаметрі.
Дуже пошкодувала, що від жадібності обрала 125 мм діаметр гнучких труб, :) потрібно було 100, було б простіше та правильніше.

D1C2FCBC-AA05-4F1C-AA9B-577ED4B9CC39.jpeg

Змінено користувачем Сарочка
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну і нове пріобретение 3 стабілізатора від Іголкіна.
Жити з 250-270 в мережі навіть через Зубри стало дуже і дуже складно.
Мій відгук-тихі маленькі, легкі. Ніяких клацань і гудіння, купа інформації на екрані (іноді дивлюся чи є у мене ще потужність на фазі перш ,ніж виключити щось ще потужне в розетку) 3 кв на фазі, ну нехай трохи більше ,через перенапруги, але все одно -замало для того, щоб встромляти без оглядки в розетку всяке-різне від двох кіловат що їсть.

BF8F0E7B-1645-4E1D-AD06-F536AFB8D5C6.jpeg

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а почем брали, если не секрет. тоже планирую ставить 3 раздельно на каждую фазу. Сейчас стабилизатор очень выручает, постоянно броски. У меня гибридный однофазный, клацает себе в гараже.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 хвилин тому, KakTuz сказав:

а почем брали, если не секрет. тоже планирую ставить 3 раздельно на каждую фазу. Сейчас стабилизатор очень выручает, постоянно броски. У меня гибридный однофазный, клацает себе в гараже.

Ответила в личку

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Продовження. Етап завершення. Після просушування кладки цегли (скажемо прямо-мінімально допустимою по часу) потім зробила облицювання порталу.
Зараз просушка , тому на 30% потужності топкі.
Погода сприяє, але загалом розпочати всю метушню з порталом потрібно робіть в липні.
Залишилося зробити фальш дровеник, що закриє дверцята ревізії Шиделя. (Залишилося напилити ще 50 дров, і їх наклеїти). І пофарбувати портал у колір стін. Тут засідка-зникла моя фарба з Леруа. А вона хамелеон і жодного разу не потрапляє.Но то буде потім.

Потім добавлю фото показніників порталу, пока вони цілком мене подобаються . Ідея працює у розріз усім розрахункам, але воно працює

PS. Для тих, хто сильно розглядатиме фото-пишу відразу-шов між плитками 1 мм свідомо!
Іспанськими бложиками (я звідти брала інфу про укладання плитки на портали камінів)
1 вона дрібноформатна
2 шви не фугуються взагалі, щоб плитка могла розширюватися.

A6A5A180-8033-4E46-BD6D-9A47EBC201BB.jpeg

Змінено користувачем Сарочка
  • Лайк 31
  • Дякую 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

А дымоход от топки до канала сами монтировали? Просто надо топку установить, не могу пока найти кто сделает, может самому взяться, вроде ничего сверхсложного.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні, підключення було зроблено Димой Димоход ( форумчанин). Насправді там зовсім нічого складного в конструкції нема. Принаймні в мене , як буде в вашому випадку тількі вам судіть

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17.12.2022 в 23:43, KakTuz сказав:

вроде ничего сверхсложного

Я так сам подключал и дымоход и всякие фильтры на воду: в итоге скупил все виды уголков, тройников, переходников, герметиков и неделю играл в тетрис, бо после каждого замера гонять в магаз и палить бензин вышло бы дороже :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 часов назад, Сарочка сказал:

Ні, підключення було зроблено Димой Димоход ( форумчанин). Насправді там зовсім нічого складного в конструкції нема. Принаймні в мене , як буде в вашому випадку тількі вам судіть

ну, у меня тоже не особо сложно, но предпочитаю привлечь профи. Попробую. А нет ссылки на профиль - что то не могу найти пользователя

Змінено користувачем KakTuz
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 7 місяців потому...

Шановне панство, треба ваша порада. В цому « будівельному сезоні» між помідорок і огірков схотілось щось більше глобального . В прошлому сезоні мій алабай сжер тимчасовий дерев’яний ґанок , потім він остаточно був зруйнован часом и дождем( бо в мене досі немае водостока)

Тому достала креслення будинку і почала будувать те , що не було зроблено раніше. Але реалії трохи внесли зміни. Тому відкопала трохи підвал ( ну що -бомбосховище на всяк випадок ,зі стенам в 30 см и монолітним перекриттям ) , як завжди десяткі Метра дренажного відвода води, куда ж без него,і тут засада. Потрібно зробіть винос даху веранди на 1 метр   . Як зробіть  такій величезний свес даху?
Опори нема і бути не може. Такій свес потрібно посилювати металом, але як не можу знайти. Хто робів такій свес, немає фоточекчім і как робили?

 

Змінено користувачем Сарочка
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...