Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Грунтовка під стяжку власноруч

Вомбат

Рекомендовані повідомлення

Є задача пригрунтувати пил до бетонних плит перекриття, щоб потім потягнути стяжку товщиною 1,5-4 см. Задачі укріпити верхній шар бетону не стоїть - бетонні плити того не потребують. А от прибрати пил, щоб потім стяжка не бухтіла - то важливо. Звичайно, буду пилососити, вимивати, але додатково хочу прогрунтувати, щоб пил, що МОЖЛИВО залишиться, міцно пристав до плити.

Так як зусилля на відрив там теж не буде, то головне - щоб пил не відставав від основи. Власне, питання в тому, що грунтовка глибокого проникнення не потрібна? Чи буде достатнім погрунтувати плити розведеним з водою клеєм ПВА? Ще порадили додати в нього цемент 500 марки. Є сенс так зробити? Працюватиме?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

т потягнути стяжку товщиною 1,5-4 см. Задачі укріпити верхній шар бетону не стоїтьт

 

Такую стяжку лучше приклеить хотя бы плиточным клеем Баумит Уни, а перед этим нужно прогрунтовать, чтобы уменьшить водопоглощение. Я бы рекомендовал Триору 23.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чи буде достатнім погрунтувати плити розведеним з водою клеєм ПВА? Ще порадили додати в нього цемент 500 марки. Є сенс так зробити? Працюватиме?

 

Пва даст пленку между плитой и стяжкой и стяжка будет лежать коржиком.

Минимальное количество пыли не страшно. Плита увлажняется и пыль уходит в стяжку.

 

Из чего стяжка? Если цементно-песчанная, то 1.5 см то не стяжка.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Под простую ЦП стяжку на стОит применять грунты. Грунты применяются только для готовых сухих строительных смесей, в которые на заводах добавляют полимер для хорошей клейкости стяжки к основе.

Под простую ЦП стяжку поверхность нужно максимально обеспылить и смочить.

Тонкослойную нужно клеить к поверхности обязательно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тонкослойную нужно клеить к поверхности обязательно.

 

Чомусь так думаю, що мені дешевше буде збільшити стяжку до 3-4 см, аніж приклеювати її :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чомусь так думаю, що мені дешевше буде збільшити стяжку до 3-4 см, аніж приклеювати її :)

А Вы стяжку по уровню или "по плоскости"делать собираетесь? Почему спрашиваю - сталкивался с перепадом по плитам 12см в пределах помещения перед устройством стяжки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По рівню, звичайно.

Оце подумав, як робити 4 см стяжку - то таки варто на щебні? А поверху вже пустити цементно-пісочну, в кінці кілька замісів і по вологому протягнути по щебнево-пісочно-цементній?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По рівню, звичайно.

Оце подумав, як робити 4 см стяжку - то таки варто на щебні? А поверху вже пустити цементно-пісочну, в кінці кілька замісів і по вологому протягнути по щебнево-пісочно-цементній?

 

Не перемудрите. Вы ж не наполеон печете. Я бы рекомендовал на фибре. И просто цп. И сразу все 4 см. На проверенном ц.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Справа в тому, що я вже робив по такій схемі. Життя показало, що варіант дуже непоганий - і міцність гарна, і цементу менше витрачається.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если будете делать на щебне, то фракции 5-10. Толщина стяжки не менее 40 мм. По правилам толщина бетона должна быть в три раза больше максимальной фракции щебня.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пва даст пленку между плитой и стяжкой и стяжка будет лежать коржиком.

Минимальное количество пыли не страшно. Плита увлажняется и пыль уходит в стяжку.

 

Из чего стяжка? Если цементно-песчанная, то 1.5 см то не стяжка.

 

Да ты шо!Лично Вам советую посмотреть видео в моей подписи о́ стяжках,может поменяет мнение.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да ты шо!Лично Вам советую посмотреть видео в моей подписи о́ стяжках,может поменяет мнение.

 

Вы о чем? О пва? О 1.5 см? О фибре?

 

В любом случае вы не показатель. Это ваш велосипед. Есть стандарные методы, нормы и приемы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да ты шо!Лично Вам советую посмотреть видео в моей подписи о́ стяжках,может поменяет мнение.

 

Так, Ви мене запутали :)

То таки варто загрунтувати розчином ПВА і робити тоненьку, в пару сантиметрів, стяжку? Чи як?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да ты шо!Лично Вам советую посмотреть видео в моей подписи о́ стяжках,может поменяет мнение.

 

Василий, обратите внимание на первый пост от Вомбат. Там он пишет о применении разведённого водой КЛЕЯ ПВА по слою пыли... (Вы ж помните - у него проблемы с пылесосом в Вашей ветке). При таком раскладе 100% гарантирую появление плёнки, о которой писал Romb , т.к. о видах клеев и дисперсий ПВА я подробно писал в Вашей ветке пару лет назад и о том, что они очень разные, большая часть именно КЛЕЕВ (не дисперсий) сама по себе даст плёнку.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та я вообще то о стяжке в 1,5 см писал.ПВА мне по жизни не интересен,да и сама идея грунтовки заводского высокомарочного бетона тоже.В случае Вомбата идеально Керхер,но можно и солдатским методом-щётку в руки и вперёд,как полы в казарме.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та я вже... Товариш мені зробив приблуду, коли пилососю, то пил і пісок у воду попадають, а не в пилосос. То я два дні з пилососом та щіткою довбався, але наче нічо так вийшло. Тепер ще промию і завтра буду заливати.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...