Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Скважина. На что обратить внимание при выборе подрядчика

Kruder

Рекомендовані повідомлення

Добрый день.

Учитывая "никакой" напор в городской магистрали, все чаще стали задумываться о скважине.

На что, в первую очередь обратить внимание при выборе подрядчика? Какие вопросы следует задать? Как не попасть на недобросовестных исполнителей? Должна быть соотвтсвующая лицензия?

Заранее спасибо за ваши ответы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Координаты огласите, может у вас и воды нет, тогда вопрос отпадет сам собой. При слабом давлении ставят насос, обычно, для забора из магистрали.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Координаты огласите, может у вас и воды нет, тогда вопрос отпадет сам собой. При слабом давлении ставят насос, обычно, для забора из магистрали.

Вода есть через 100м скважина. координаты 50°20'38.4"N 30°17'18.0"E

Насос уже стоит, но тянет не из магистрали, а из бочки. Если подключить напрямую у соседей и вовсе не будет воды + всякой гадости натянет в насос.

Самый основной вопрос как избежать недобросовестных исполнитей.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вода есть через 100м скважина. координаты 50°20'38.4"N 30°17'18.0"E

Насос уже стоит, но тянет не из магистрали, а из бочки. Если подключить напрямую у соседей и вовсе не будет воды + всякой гадости натянет в насос.

Самый основной вопрос как избежать недобросовестных исполнитей.

 

Найближчими днями будемо бурити в Тарасовці, якщо цікаво приїхать переглянути процес і результат, звертайтесь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Найближчими днями будемо бурити в Тарасовці, якщо цікаво приїхать переглянути процес і результат, звертайтесь.

Дякую за запрошення, процес безумовно цікавий, але звідки я буду знати, не будучи профі, правильно йде процес чи ні?:)

Питання в іншому, який перелік правил/робіт мусить бути дотримано і виконано, для того, щоб не шукати потім горе-майстрів.

От ви Дімич, коли здаєте скважину клієнту оформлюєте паспорт?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за запрошення, процес безумовно цікавий, але звідки я буду знати, не будучи профі, правильно йде процес чи ні?:)

Питання в іншому, який перелік правил/робіт мусить бути дотримано і виконано, для того, щоб не шукати потім горе-майстрів.

От ви Дімич, коли здаєте скважину клієнту оформлюєте паспорт?

 

Так. А про перелік вимог писано-переписано, що на форумі, що на просторах інета.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...