Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Постройка другого поверху

sinia4ok

Рекомендовані повідомлення

Хочу построїти другий поверх для проживання

 

Що ми маємо:

 

1. Земля у власності (для комерційного призначення)

2. 1-й поверх приміщення діючого магазину (фундамент розрахований на 2 поверхи (прописано в техпаспорті))

 

Питання: Які потрібно документи, чи обовязково виготовляти проект на 2-й поверх, чи можна самому намалювати схему і з пакепом документів йти в архітектуру.?

 

Нажаль схожих тем я не знайшов.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Алгоритм дій має бути такий:

1. Знайти проектну організацію, яка візьметься за розробку проекту реконструкції нежитлової нерухомості і яка несе повну юридичну відповідальність за це. В організації має бути ГАП(головний архітектор проекту), котрий роз'яснить послідовність саме Ваших дій в напрямку переробки та відтворення(а це і є реконструкція) існуючої нерухомості. Самі Ви цього не зробите і можете підпасти під величезні штрафи в кращому випадку, а в некращому.... самі знаєте чим може закінчитися невдале будівництво другого поверху над дитячим магазином. Та щоб цього не сталося ГАП має вести авторський нагляд за будівництвом відповідно розробленого проекту реконструкції, а Ваша справа в цьому повністю і до кінця довіряти ГАПу і своєчасно сплачувати організації за роботу відповідно договору, який Ви маєте підписати між Вами та проектною організацією.

2. Дочикатися підзаконних актів на закон, який вступає в дію з 10.06.17р., а саме: zakon5.rada.gov.ua/laws/show/1817-19/print1452944878328822

Відповідно цього закону провадитиметься процедура проектування та будівництва нерухомості. До речи, в цьому законі є статті і про штрафи. Рекомендую уважно їх почитати.

Хочу построїти другий поверх для проживання

 

Що ми маємо:

 

1. Земля у власності (для комерційного призначення)

2. 1-й поверх приміщення діючого магазину (фундамент розрахований на 2 поверхи (прописано в техпаспорті))

 

Питання: Які потрібно документи, чи обовязково виготовляти проект на 2-й поверх, чи можна самому намалювати схему і з пакепом документів йти в архітектуру.?

 

Нажаль схожих тем я не знайшов.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...