Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Какой нужен брус для плоской крыши?

Dex-paketa

Рекомендовані повідомлення

Всем привет, хочу сделать плоскую крышу гаража без стяжки. Брус - покрытие (осб например) - гидроизоляция. Все.

 

Озадачился размерами необходимого мне бруса, ширина пролета 5 метров. Может кто подскажет?

 

Еще думал укрепить его как на картинке ниже - уж очень не хочется потом наблюдать провисания. Стоит ли заморачиваться?

 

Кстати да, ищу поставщика дерева :)

1690804768_.thumb.jpg.1d296d8b26a8a568d1f5c3e521db8270.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут вистачить і перерізу 100х200(h)мм.

Але по всьому іншому є питання.

Якщо класти ОСБ одразу на балки, то доведеться або брати ОСБ великої товщини, або балки часто ставити. І те і інше не найкращий варіант по ціні. Як на мене краще зробити обрешітку і вже по ній покласти ОСБ.

Ще заковика як реалізувати розуклонку. Або балки робити різної висоти, або поверх ОСБ щось придумувати (стяжку, плити ЕППС, і т.д.).

І з чого планується гідроізоляція? Для ПВХ-мембрани під нею, ще геотекстиль доведеться класти.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо за ответ, гидроизоляцию планировал сделать слекловолокном по ОСБ. Уклон пока еще обдумываю как реализовать, думаю, на этапе балок, поднять 1 край всех балок на пару см. Балки планировал класть с расстоянием в 1200.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

гидроизоляцию планировал сделать слекловолокном по ОСБ.

Тут щось не те. Частіше всього скловолкном армують різні мастики для гідроізоляції. Саме по собі скловолокно навряд чи буде гідроізоляцією.

Уклон пока еще обдумываю как реализовать, думаю, на этапе балок, поднять 1 край всех балок на пару см.

Цього теж мало. Ще має бути ухил по нижньому краю балок в сторону водостічних воронок. Тобто, якщо робити ухил балками, то слід піднімати балки звох сторін, але на різну висоту.

 

Балки планировал класть с расстоянием в 1200.

Як на мене то дуже не надійний і дорогий варіант. ОСБ максимальної товщини 22 мм коштує близько 150 грн/кв.м Боюсь, що цього буде мало. Фанера буває товщиною до 30мм. Ціна теж відповідна +- тисяча грн/кв.м.

Якщо робити обрешітку, то можна зменшити товщину фанери і вартість цього етапу без зменшення міцності.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут щось не те. Частіше всього скловолкном армують різні мастики для гідроізоляції. Саме по собі скловолокно навряд чи буде гідроізоляцією.

 

Стекловолокно + эпоксидная смола. Их такого состава делают морские катера, как гидроизоляция оно пойдетЬ.

 

Добавлено через 1 минуту

Цього теж мало. Ще має бути ухил по нижньому краю балок в сторону водостічних воронок. Тобто, якщо робити ухил балками, то слід піднімати балки звох сторін, але на різну висоту.

 

Чуть туплю... У меня 5*9 метров крыша. Если я сделаю уклон по всей длинне в сторону 9ти метров одной из сторон, там прикреплю водосток, этого будет мало?

 

Добавлено через 2 минуты

Як на мене то дуже не надійний і дорогий варіант. ОСБ максимальної товщини 22 мм коштує близько 150 грн/кв.м Боюсь, що цього буде мало. Фанера буває товщиною до 30мм. Ціна теж відповідна +- тисяча грн/кв.м.

Якщо робити обрешітку, то можна зменшити товщину фанери і вартість цього етапу без зменшення міцності.

 

Вот в этом у меня основной вопрос. Размер стропил (Вы подсказали), их шаг и толщина ОСБ... С каким расстоянием мне кинуть брус 100*200, чтобы ОСБ выдержало максимально-возможную нагрузку снега и ничего не погнулось?

Обрешетку не очень хочется делать... Само стекловолокно сверху тоже будет очень прочным звеном, в разы укрепив ОСБ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стекловолокно + эпоксидная смола.

Так ясно.

 

Чуть туплю... У меня 5*9 метров крыша. Если я сделаю уклон по всей длинне в сторону 9ти метров одной из сторон, там прикреплю водосток, этого будет мало?

Я собі чомусь уявив парапети з усіх сторін. Якщо буде водосток, тоді все нормально.

 

 

С каким расстоянием мне кинуть брус 100*200, чтобы ОСБ выдержало максимально-возможную нагрузку снега и ничего не погнулось?

Прикинув, балки з кроком 625мм, на них ОСБ 22мм. Так має все витримати і самі балки і ОСБ. На зосереджене навантаження показує тільки поганий результат. Це, якщо в одній точці прикласти 300-500кг.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прикинув, балки з кроком 625мм, на них ОСБ 22мм. Так має все витримати і самі балки і ОСБ. На зосереджене навантаження показує тільки поганий результат. Це, якщо в одній точці прикласти 300-500кг.

 

Чудово, такого навантаження там не буде. На такому варіанті і зупинимось, щиро дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...