Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Волога бетонна підлога в новозбудованому будинку

Віктор_П

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня усім. Вибачаюсь, якщо мої запитання аматорські - не маю будівельної освіти ані досвіду.

Оглядали з дружиною новозбудований будинок для купівлі (коробка+дах+вікна+утеплення стін+зовнішнє оздоблення). Впала в око сира бетонна підлога на першому поверсі, хоча очевидно бетон заливався не один місяць тому. Зараз у нас квітень, будинок простояв після зведення зиму. Конструкція фунтамента: стрічка + бетонне перекриття (плита), що власне є сирим. Що там під плитою не знаю і чи є гідроізоляція теж (як перевірити?). Стіни - піноблок, але між фундаментом і першим рядом піноблоку прокладено два ряди звичайної цегли.

Питання таке - варто розглядати цей будинок, чи зразу забракувати через можливі проблеми?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Посмотрите есть ли гидроизоляция между фундаментом и этим кипичем, чем она выполнена ? РУбероидом ?

в идеале откопайте шурф на всю глубину фундамента дабы узнать из чего же он сделан, и как реально глубоко.учитывая наличие двух абсолютно ненужных рядов кирпича перед газоблоком возможны сюрпризы....имхо.

 

Добавлено через 1 минуту

рубероид будет видно, краешек будет выступать :) между лентой и плитой :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня усім. Вибачаюсь, якщо мої запитання аматорські - не маю будівельної освіти ані досвіду.

Оглядали з дружиною новозбудований будинок для купівлі (коробка+дах+вікна+утеплення стін+зовнішнє оздоблення). Впала в око сира бетонна підлога на першому поверсі, хоча очевидно бетон заливався не один місяць тому. Зараз у нас квітень, будинок простояв після зведення зиму. Конструкція фунтамента: стрічка + бетонне перекриття (плита), що власне є сирим. Що там під плитою не знаю і чи є гідроізоляція теж (як перевірити?). Стіни - піноблок, але між фундаментом і першим рядом піноблоку прокладено два ряди звичайної цегли.

Питання таке - варто розглядати цей будинок, чи зразу забракувати через можливі проблеми?

 

Полы уже с утеплителем? Если нет - то влажный пол вполне нормален, влага на бетон конденсирует на разнице температуры воздуха и грунта под полом.

 

Добавлено через 2 минуты

Посмотрите есть ли гидроизоляция между фундаментом и этим кипичем, чем она выполнена ? РУбероидом ?

в идеале откопайте шурф на всю глубину фундамента дабы узнать из чего же он сделан, и как реально глубоко.учитывая наличие двух абсолютно ненужных рядов кирпича перед газоблоком возможны сюрпризы....имхо.

 

Добавлено через 1 минуту

рубероид будет видно, краешек будет выступать :) между лентой и плитой :)

 

Я, например, рубероид не пользую, а пользую гидрофобизаторы для кладки первых рядов, то есть увидеть нельзя гидроизоляцию.

Два ряда кирпича часто используют для поднятия цоколя выше. Ничего криминального.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...