Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Гаражні ворота renomatic light 2017

shusta

Рекомендовані повідомлення

Всім доброго дня!

 

Зараз у hormann акція на гаражні ворота фіксованих розмірів. І я так зрозумів що з цього року в акції ідуть панелі 42мм.

 

Чи варто розширювати на 5 см пройом щоб встановити акційні ворота.

 

Розмір по акції 2,75 на 2,25

 

Фактичний розмір 2,7*2,25.

 

Чистова стяжка ще не залита, її потрібно заливати до встановлення воріт?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім доброго дня!

 

Зараз у hormann акція на гаражні ворота фіксованих розмірів. І я так зрозумів що з цього року в акції ідуть панелі 42мм.

 

Чи варто розширювати на 5 см пройом щоб встановити акційні ворота.

 

Розмір по акції 2,75 на 2,25

 

Фактичний розмір 2,7*2,25.

 

Чистова стяжка ще не залита, її потрібно заливати до встановлення воріт?

 

Ворота можно установить и на такой проем, а недостающие 5 см, можно потом утеплителем компенсировать.

 

Стяжка : Можно и после, но главное знать ее уровень.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ворота можно установить и на такой проем, а недостающие 5 см, можно потом утеплителем компенсировать..

 

Трохи не так, 5 см не вистачає, пройом 2,7 а ворота 2,75.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Трохи не так, 5 см не вистачає, пройом 2,7 а ворота 2,75.

 

Точно, тогда вообще без проблем. Мы часто ставим стандартный Херманн, на нестандартные проемы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо по боках достатньо місця для кріплення направляючих, то взагалі без проблем
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стяжку залить лучше до установки ворот, т.к. это довольно грязные работы + выделяется большое количество испарившейся влаги, которая будет конденсироваться на полотне, направляющих и пружинах.

+ будет правильная отметка нуля. Иногда строители ошибаются на пару сантиметров.

В акции 2017 полотно ворот с толщиной панели 42 мм.

У вертикальных направляющих ворот есть белая полоса металла, которая с темным полотном не всем нравится, когда полотно ворот зайдет по 25 мм. с каждой стороны за проем Вы скроете эти белые полоски.

06062011760.thumb.jpg.cf574163882e6e9b150aeb1072940efb.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще таке питання, я сам з Ужгорода, і у нас Horman не продається. І всі в кого я питаюсь кажуть що renomatic light краще не брати. Вони дійсно поступаються настільки нариклад тому самому ALutech Classic?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще таке питання, я сам з Ужгорода, і у нас Horman не продається. І всі в кого я питаюсь кажуть що renomatic light краще не брати. Вони дійсно поступаються настільки нариклад тому самому ALutech Classic?

 

Бегите от тех, кто Вам это говорит... Отличные ворота. У них нет Hoermann, вот и обманывают Вас.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще таке питання, я сам з Ужгорода, і у нас Horman не продається. І всі в кого я питаюсь кажуть що renomatic light краще не брати. Вони дійсно поступаються настільки нариклад тому самому ALutech Classic?

 

Renomatic light - это ворота с обычной полимерной покраской вместо sandgrain, вместо ламинации пленкой покраска полимером под дерево. Все комплектующие стандартные для акционных и обычных ворот Хёрманн. Хёрманн - это лучшие по качеству и разработкам ворота.

Данная ситуация мне напомнила компанию СП Киев, которая сравнивает свою фурнитуру с итальянской.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Компания Алта представляет "Херман" в Ужгороде. Можете купить акционные ворота у нас. Телеф для контакта 0669295407 Вадим
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще таке питання, я сам з Ужгорода, і у нас Horman не продається. І всі в кого я питаюсь кажуть що renomatic light краще не брати. Вони дійсно поступаються настільки нариклад тому самому ALutech Classic?

 

А у кого ви питали і вам радили не брати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А у кого ви питали і вам радили не брати?

 

Скажу так, серед тих з ким я спілкувався є і Ваш представник, який досить детально описав недоліки придбання воріт renomatic)

 

P.S. Може і не Ваш, але фірма виробник на аватарці співпадають.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо до нас звертаються за Херманом,то ми говорим про те що Херман законодавець моди і якості на ворота,але інколи сроки і ціни далекі від приемниних.

Наприклад,був у нас кліент який 10 років користувався Херманом і випадково заїхав в них.

Вартість 2 панелей ремонтних в закупці-800 евро.Сроки 2 місяці.

Нові ворота на його розмір -1200 евро.Сроки 1 місяць.

Розмір не стандартний.

Де правда?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...