Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

віконний кальтулятор - потрібна маленька консультація

yooj

Рекомендовані повідомлення

будуємо будиночок, опалювати будемо газом

 

Для приблизних підрахунків використовую калькулятор з okna.ua

там є такі цифри, як "энергопотери ххх.хх кВт·час/год"

наскільки я розумію, то є кількість енергії, яка вийде з будинку на вулицю крізь вікно за рік

тобто сумуючи ці показники для всіх вікон в оселі я зможу приблизно підрахувати скільки грошей я витрачу на обігрів вулиці

 

чи правильно я розумію цей показник?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви все вірно зрозуміли. Але на мою думку, якщо Ваш будинок опалюється газом, то доцільніші цю величину перевести у Гкал та помножити на Ваш тариф.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

питання стосовно розуміння цього показника виникло після отримання підрахунків вартості вікон

є два варіани - зі "звичайним теплим" склопакетом (4E+Ar-16Ch-4-14Ch-4E+Ar) та з "гластреш" ("4i - 16Ar - 4 - 16Ar - 4i (Zero)")

різница в гривневому еквіваленті складає 17700грн, різниця в енерговтратах за рік - 455кВт (за моїм тарифом то 900грн на рік)

 

ото я і думаю чи варто воно того чи ні...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо розрахунки вірні, то строк окупності 20 років, але треба враховувати два фактора:

 

1) Розрахунки по втратам тепла на сайті okna.ua, зроблені при середній температурі зовнішнього повітря 0 С, якщо середня температура зимою буде нижче, то і тепловтрати будуть більше.

 

2) Другий фактор це - збільшення тарифів, яке невідворотне, тому і строк окупності у майбутньому скоріше за все зменшиться.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я все ж таки дивлюся в бік гластреш (бо 650 баків то вже й не такі великі гроші), але, якщо покласти 650$ в банк під 5% річних, то за 20 років 650 перетворяться на 1300 :)

тобто "срок окупаемости - никогда" :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

питання стосовно розуміння цього показника виникло після отримання підрахунків вартості вікон

є два варіани - зі "звичайним теплим" склопакетом (4E+Ar-16Ch-4-14Ch-4E+Ar) та з "гластреш" ("4i - 16Ar - 4 - 16Ar - 4i (Zero)")

різница в гривневому еквіваленті складає 17700грн, різниця в енерговтратах за рік - 455кВт (за моїм тарифом то 900грн на рік)

 

ото я і думаю чи варто воно того чи ні...

 

Прошу прощения, а у Вас площадь остекления под 100м2?

Очень большая разница в цене.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

різниця 650$

площа - 37 квадратів

 

Очень большая разница в стоимости:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

порахував на калькуляторі - свої склопакети вони рахують по 550грн за квадрат, гластреш - 1350 за квадрат...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

порахував на калькуляторі - свої склопакети вони рахують по 550грн за квадрат, гластреш - 1350 за квадрат...

 

"Свои " - это кто производитель?

А 1350 грн за м2 "4i - 16Ar - 4 - 16Ar - 4i (Zero)" - не реально дорого.

Мой Вам совет - просчитайте лучше окна в разделе "Тендеры". И увидите цены от производителей.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ціну на вікна зі своїми склопакетами вони дали гарну, а от коли запропонував "гластреш" - ціна змінилася (і як зара з'ясувалося - непропорційно)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Ch" - це тепла дистанція?

Різниця дійсно дуже висока. Можливо великі затрати на транспортування.

В принципі, при наявності двох ЛоуІ та аргону практично не має значення чи є там Zero, чи нема.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Ch" - це тепла дистанція?

Різниця дійсно дуже висока. Можливо великі затрати на транспортування.

В принципі, при наявності двох ЛоуІ та аргону практично не має значення чи є там Zero, чи нема.

 

Ch - так

у виробника Rd склопакету 1.45, у гластреш - 1.73

 

p.s. й гластреш й виробники вікон плюс-мінус з Київа

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось подивіться на розрахунки в програмі від ГласТрьош. Різниця не така вже й велика та й та за рахунок додаткових 2 мм аргону, а не через застосування Зеро.

glace1.pdf

glace2.pdf

glace3.pdf

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наскільки я розумію, Ви наводите приклади коли всі три склопакети робить грастреш зі свого скла та за своею технологією. тоді різниця в склопакетах дійсно невелика.

а в мене на руках схожі розрахунки від компанії, яка робила мені пропозицію, й там зазначено, шо їх склопакет (не вікно, а саме склопакет) має 1.45

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Саме так, але, хоча скла з ЛоуІ покриттям можуть мати різні коефіцієнти емісії, але тут, я думаю, причина такої різниці інша - опір теплопередачі може рахуватися, як по ДСТУ, так і по EN. ГласТрьош, звичайно, рахує по EN, спитайте в іншого виробника, звідки вони взяли 1,45.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

..., я думаю, причина такої різниці інша - опір теплопередачі може рахуватися, як по ДСТУ, так і по EN. ГласТрьош, звичайно, рахує по EN, спитайте в іншого виробника, звідки вони взяли 1,45.

 

Разницы нет, так как европейский стандарт EN 673:2011, по которому считает программа Гластреша, в 2009 году был принят в Украине как ДСТУ EN 673:2009 (идентичный EN 673:1997)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У нас ведь для зимы принимается температура -20, а в ГласТрёевском калькуляторе -15. Или я ошибаюсь?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ГласТрьош, звичайно, рахує по EN, спитайте в іншого виробника, звідки вони взяли 1,45.

 

Guardian Configurator

Величина R проектная [м2*К/Вт] Rd = 1,45

Разница температур [(треугольник)T] К = 42 (градуса)

Величина R -сопротивление теплопередаче центральной части стеклопакета по ГОСТ Р 54166

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У нас ведь для зимы принимается температура -20, а в ГласТрёевском калькуляторе -15. Или я ошибаюсь?

 

Ошибаетесь, у нас расчетная температура внешнего воздуха согласно, ДБН В.2.6-31:2016 Теплова ізоляція будівель, принята – 22 °С (для первой климатической зоны). Но стандарт ДСТУ EN 673:2009 делает расчет на основе разницы температур поверхности стекла (внешнего и внутреннего), как Вы понимаете это разные вещи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ОК. Но считает не стандарт, а калькулятор. :)

Вот расчёты из калькулятора Гардиан:

EN.pdf

ГОСТ.pdf

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ОК. Но считает не стандарт, а калькулятор. :)

Вот расчёты из калькулятора Гардиан:

а мона ще й від Вас отримати пропозицію на тендер? :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ОК. Но считает не стандарт, а калькулятор. :)

Вот расчёты из калькулятора Гардиан:

 

Любой калькулятор считает согласно тому или иному стандарту! Пусть россияне считают по своему ГОСТ Р 54166, мы в Украине считаем по ДСТУ EN 673:2009 (идентичный европейскому EN 673:1997), а американцы по стандарту NFRC 100-2010. Поэтому я думаю, не стоит здесь ломать копья, есть принятый стандарт по нему и считаем, будет другой, будем считать по-другому! :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тоді суперзапитання :)

чи є суттева різниця між "вітчизняним" 4i-16Ar-4-16Ar-4i та 4-16Ar-4-16Ar-4i (zero) від гластреш?

якщо є така можливість, то в цифрах :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...