Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Маленький бойлер на кухню

anandr

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня.

Хочу поставити маленький бойлер на кухню. Зупинився на "ARISTON BLU EVO R 15". У нього є 2 варіанти:

- Ariston ABS BLU EVO R 15 U/3 - підводка труб верхня

- Ariston ABS BLU EVO R 15/3 - підводка труб нижня

Поставити його я можу лише в тумбу під мойкою.

Чи можна туди ставити модель із нижньою підводкою?

 

І ще, в мене під мойкою фільтри для гарячої і холодної води підключені гнучкими гофрованими шлангами з нержавійки, для підключення бойлера нічого зарезервовано не було. Тепер разом із підключенням бойлера під шумок хотів би зробити там нормальну розводку пластиковими трубами.

Чи може хтось допомогти з реалізацією такого проекту?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

- Ariston ABS BLU EVO R 15 U/3 - підводка труб верхня

Верхняя, так, как к бойлеру идет предохранительный клапан, и слив с трубочки, в которую будет скапывать вода, желательно запустить куда-то в канализацию, а не баночку.

Да и подключаться будет удобней.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Верхняя, так, как к бойлеру идет предохранительный клапан, и слив с трубочки, в которую будет скапывать вода, желательно запустить куда-то в канализацию, а не баночку.

Да и подключаться будет удобней.

 

Засмущало лише те, що клапан при верхній підводці буде стирчати діркою вверх, а в неті пишуть, що тоді вода тече мимо трубки біля ручки, яка відкриває клапан.

Тоді потрібо ставити або додатковий перехідник або ще щось, щоб клапан стояв правильно діркою вниз. А це додаткові зєднання.

 

А на рахунок другої частини питання, якісь потенційні варіанти є? ;)

Вдома малі діти, а я сам не сантехнік і за 2 години не справлюсь, а блокувати кухню на весь день не варіант. Тому і шукаю, хто б допоміг все закінчити якомога швидше. :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Монтировал бойлер на 6 литров (не спрашивайте зачем - техзадание) под мойкой таким образом. Слив с клапана получилось так сделать благодаря длине удлинителей (то есть конструкции бойлера).

Применена самая дерьмовая арматура, в связи с чем гарантия отсутствует.

20170127_143118.thumb.jpg.d1e5c0bbb7eaee98ad7d87a7b2bb0706.jpg

20170127_143127.thumb.jpg.d1633f9b12b1ee41377846f926450cda.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Засмущало лише те, що клапан при верхній підводці буде стирчати діркою вверх, а в неті пишуть, що тоді вода тече мимо трубки біля ручки, яка відкриває клапан.

Тоді потрібо ставити або додатковий перехідник або ще щось, щоб клапан стояв правильно діркою вниз. А це додаткові зєднання.

 

А на рахунок другої частини питання, якісь потенційні варіанти є? ;)

Вдома малі діти, а я сам не сантехнік і за 2 години не справлюсь, а блокувати кухню на весь день не варіант. Тому і шукаю, хто б допоміг все закінчити якомога швидше. :beer:

1.Монтируйте через уголок или угловую американку.

2. В ДП соединениях, выполненных из качественных материалов, никаких минусов нет.

3. За 2 часа и я не управлюсь. Для этого есть тендера и "все работники ком" на этом форуме.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...