akaDemik_ua Опубліковано: 14 березня 2017 Поділитись Опубліковано: 14 березня 2017 Пытался найти что-то похожее, но не нашел. Есть "Креслення перенесення меж земельної ділянки в натуру" Измерения производились с помощью GPS-приемника GRS-1 TOPCON, но координаты x) и y) каким образом их можно перевести, чтобы посмотреть на тех же гугл-картах или вбить в навигатор, что бы проверить самостоятельно на местности? Посилання на коментар Поділитися на інших сайтах More sharing options...
land-info Опубліковано: 14 березня 2017 Поділитись Опубліковано: 14 березня 2017 Пытался найти что-то похожее, но не нашел. Есть "Креслення перенесення меж земельної ділянки в натуру" Измерения производились с помощью GPS-приемника GRS-1 TOPCON, но координаты x) и y) каким образом их можно перевести, чтобы посмотреть на тех же гугл-картах или вбить в навигатор, что бы проверить самостоятельно на местности? Координаты пересчитываются по определенному алгоритму. Ну, или с помощью специального программного обеспечения. Отправьте мне значения Х и У - переведу Вам в gps-координаты. Но Вы должны понимать, что "проверка на местности" предлагаемым Вами методом будет не очень точной. Если имеется in4 или XML-файл, вышлите лучше их... Посилання на коментар Поділитися на інших сайтах More sharing options...
DecorMaster Опубліковано: 15 березня 2017 Поділитись Опубліковано: 15 березня 2017 А наскільки точно взагалі виносяться ділянки в натуру? Зараз неподалік моєї ділянки вбили кілки ще однієї, розташованої через одну. На кадастровій карті сторони ділянок йдуть в одну лінію, а реальності вбиті кілки, якщо дивитися вздовж межі, йдуть якось трохи розкидано. Як усе визначити настільки точно, щоб у сусідів, коли вони з'являться, гарантовано не виникло ніяких претензій? Посилання на коментар Поділитися на інших сайтах More sharing options...
MaksymS Опубліковано: 15 березня 2017 Поділитись Опубліковано: 15 березня 2017 Використати професійний GPS приймач з корекцією. В пару см точності попаде. Такі GPS приймачі використовують при будівництві хмарочосів, щоб точно вертикаль витримати - тобто вони точніші за рівень й висок. Посилання на коментар Поділитися на інших сайтах More sharing options...
akaDemik_ua Опубліковано: 15 березня 2017 Автор Поділитись Опубліковано: 15 березня 2017 Координаты пересчитываются по определенному алгоритму какому? Ну, или с помощью специального программного обеспечения кроме GIS 6 какие еще есть варианты? Добавлено через 3 минуты Використати професійний GPS приймач з корекцією. для того щоб використовувати GPS приймач хоч професійний, хоч побутовий, мені необхідні GPS координати, які закладені в проекті, а по тому набору цифр х) та у) з їх кутами, нічого пересічному громадянину незрозуміло Посилання на коментар Поділитися на інших сайтах More sharing options...
MaksymS Опубліковано: 15 березня 2017 Поділитись Опубліковано: 15 березня 2017 Я так розумію професійний приймач вміє працювати з координатами х та у . Посилання на коментар Поділитися на інших сайтах More sharing options...
land-info Опубліковано: 15 березня 2017 Поділитись Опубліковано: 15 березня 2017 (змінено) кроме GIS 6 какие еще есть варианты? Странно, что Вы, зная о GIS 6, задаете такие вопросы? Можно использовать этот конвертер www.latlong.ru/sk.php (самая нижняя табличка). Или здесь: ccoord.narod.ru Змінено 15 березня 2017 користувачем land-info Посилання на коментар Поділитися на інших сайтах More sharing options...
sovladim Опубліковано: 21 березня 2017 Поділитись Опубліковано: 21 березня 2017 Измерения производились с помощью GPS-приемника GRS-1 TOPCON,каким образом их можно вбить в навигатор, что бы проверить самостоятельно на местности? Для Ваших целей необходим приемник класса GRS-1 TOPCON, с установленным в нем соответствующим программным обеспечением и подпиской на System.NET. Еще необходимо знание и умение этим пользоваться. Навигатор НЕ ПОДХОДИТ для Ваших целей. Есть "Креслення перенесення меж земельної ділянки в натуру", но координаты x) и y) В этих кресленнях не всегда указанны актуальные координаты. чтобы посмотреть на тех же гугл-картах Для этого есть сайт - Публічна кадастрова карта України map.land.gov.ua/kadastrova-karta Введите в поиск кадастровый номер и включите слой GoogleMap (hybrid). Посилання на коментар Поділитися на інших сайтах More sharing options...
Рекомендовані повідомлення
Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування
Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар
Створити акаунт
Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!
Зареєструвати акаунтУвійти
Вже зареєстровані? Увійдіть тут.
Увійти зараз