Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Советы по изготовлению метал/конструкции,метал/вопросы:

Zp_man

Рекомендовані повідомлення

29.04.2021 в 21:44, Сарочка сказав:

Сварила сегодня дверь на вольер. Профиль не выгнуло - 40*20 обычный . Диагонали в идеальном размере.

Порадовалась.( я ж не знала какое з....ло меня ждёт дальше). …Но ничего меня не спасло . По короткой стороне дверь выгнуло луком

Аналогічний випадок. Вирішив зварити тумбу під акумулятори, з профіля 40х40 нержавійка.

Не фахівець, початкові знання, але знав, що нержу веде від електрода, тому варив на саморобному типо стапелі і наче все добре, прихопив, витримав, прихопив, витримав.

А на другий день захопився, пішов більшь суцільними швами і без фіксації, результат не забарився, повело навіть ніжки. 
 

IMG_2317.thumb.jpeg.e8425f1598fa0dcfe1df9d26e69fb6f2.jpeg
 

шкода, накупив профіля, думав поробити стелажі ((

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

поки займався нержею, купив кутники на касету для акумів і попав лист гарячокатаного металу 3 мм, взяв на мангал.

Давно вже хотів замінити свій старий переносний мангальчик, але ніхто не брався зробити або гилив чималеньку ціну за роботу.

Як я бачив процес?

на листі розмітив дно 60х40 і по бокам борти, накреслив, вирізав контури, загнув борти і зварив, все просто.

А мені кажуть, як я тобі загну метал? Нє, треба окремо варити кожен борт.

От я й хотів пересвідчитись чи так воно нереально насправді?

Накреслив, вирізав 

IMG_2654.thumb.jpeg.e3b1adfbac2270903b44787a9f83fa80.jpeg

і став загибати борти, але одному незручно тож довелось трохи притиснути всім, що попало під руку image.gif.4ae6d31709433b74c7a9504eb80d1183.gif

IMG_2651.thumb.jpeg.50d05ee5c92572ad4cbcefa496feab3c.jpeg

по черзі кожен борт

IMG_2658.thumb.jpeg.41f92fdc1d3af3ebb98e7bad71e0b037.jpeg

готово

IMG_2661.thumb.jpeg.339328a4b0e2cbe091753d5fca031b59.jpeg

залишилось важливе питання до фахівців по зварюванню.

Потрібно зварити по всій довжині згинів, але так аби не повело метал. Не підкажете які тут є хитрощі?

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29.06.2024 в 17:42, Фрай сказав:

залишилось важливе питання до фахівців по зварюванню.

Потрібно зварити по всій довжині згинів, але так аби не повело метал. Не підкажете які тут є хитрощі?

В черговий раз пересвідчився, що шукати допомоги на цьому форумі всеодно, що знайти нормальних фахівців на кaбaнчикy чи на всєработнікі.

Таких як mib, ngstil, Депрстаб та ще дехто тут можна на пальцях перерахувати.

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та я ХЗ. Сам учился на ютуб канале сварщик в городе. Вроде там было что-то по вашему вопросу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та ви не переймайтесь, питання ж було до фахівців та таких, що вчились професії і вчили спецтехнологію зварювання.

Дуже чітко все вийшло, як на мене і не хочеться зробити щось не так, назад рівним вже не зробиш.

От наприклад ота конструкція з нержі, що вище.

Перший раз варив, знав, що її сильно веде і все ж таки дав маху, скрутило навіть всі чотири ніжки, бо коли варив то кріпив профіль до стапеля, а ніжки були вільні

IMG_2449.thumb.jpeg.fd1c08e322c4309e474308e7b51d6871.jpeg

Здавалось би, пару добрячих ударів хаммером, та фіг там, боюсь за шви, скільки бачив роботу профі і то репається по шву.

Та й помилку знаю, я поспішив проварити шви одразу, а не точково і звісно ж від перегріву їх і повело.

а ще думав, що можливо когось зацікавить мій досвід як зробити мангал цільного листа металу 3 мм, фахівці ж казали мені, що не можуть погнути. )

 

 

 

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...