Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Какой выбрать ламинат?

Olegx86

Рекомендовані повідомлення

В 19.05.2024 в 23:05, ngstil сказал:

Сильно близько зводиш коротку частину ламінату і замок не повністю становиться на місто. Там треба відчути коли його досить "затягувати на попередню плашку.

Дякую, вклав цей же ламінат в наступній кімнаті - всі замки зійшлись, лиш в одній точці був перепад (яма) - от там "випирає" трохи. 

Виходить, якщо стяжка нерівна - теж може замок нормально не сходитись. Хоча Ви не один раз та інші писали, що Kaindl капризний до нерівностей.

Чи критично те, що я в попередній кімнаті неправильно його поклав? Бо наче нормально, нічого не скрипить, не відвалюється) Переукладати бажання немає...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Також я вспомнив, що в попередній кімнаті я перші 2-3 ряди ці замки не простукував! В інструкції до ламінату вказано, що достатньо лиш притиснути великим пальцем замки і все, но це не так, їх потрібно простукувати. А я це почав робити не одразу (тормоз🙃)

Відповідно, коли перші ряди вкладені неправильно - всі наступні будуть такі самі, стукай їх, не стукай, тепер всеодно не закриються до кінця. 

Screenshot_20240522-001351-033.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, nstprv1920 сказал:

Дякую, вклав цей же ламінат в наступній кімнаті - всі замки зійшлись, лиш в одній точці був перепад (яма) - от там "випирає" трохи. 

Виходить, якщо стяжка нерівна - теж може замок нормально не сходитись. Хоча Ви не один раз та інші писали, що Kaindl капризний до нерівностей.

Чи критично те, що я в попередній кімнаті неправильно його поклав? Бо наче нормально, нічого не скрипить, не відвалюється) Переукладати бажання немає...

Як я можу сказати критично чи ні, якщо не бачив.))) погано, що замки не повністю зійшлися, але без візуального огляду, нічого не скажу.

Так каіндал дуже капризний по нерівностям.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 20.05.2024 в 08:21, МаТраС сказал:

Капець і таке бува... я думав, він або стає або не стає

По каіндалу свої приколи, у Егера є свої))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, nstprv1920 сказал:

Також я вспомнив, що в попередній кімнаті я перші 2-3 ряди ці замки не простукував! В інструкції до ламінату вказано, що достатньо лиш притиснути великим пальцем замки і все, но це не так, їх потрібно простукувати. А я це почав робити не одразу (тормоз🙃)

Відповідно, коли перші ряди вкладені неправильно - всі наступні будуть такі самі, стукай їх, не стукай, тепер всеодно не закриються до кінця. 

Screenshot_20240522-001351-033.png

Так. Як би ти став простукувати то він би трохи роз'їздався (05-1 мм) і сідав на своє місто.

Тепер стукай не стукай, нічого не буде. Бо плашки вже тримаються одна за одну і "їхати" їм нікуди.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, ngstil сказал:

Але без візуального огляду, нічого не скажу.

 

Логічно) 

 

Ну...Час покаже) може все ок буде.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Така ситуація: 

IMG_20240522_203411989.thumb.jpg.f78d1f326345d299dfe681e9f5cfc229.jpg 

По стяжці йдуть труби опалення чавунні. варіант звичайним ПВХ плінтусом закрити не підходить (вона низько дуже)

Це одна така стіна шириною 3.2 метра

Чим можна "приліпити" цей зазор? Питання вже не в красоті, а чисто по функціоналу. Щоб хоч якось від води захищало і пилу.. Як думаєте?

Змінено користувачем nstprv1920
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, nstprv1920 сказал:

може все ок буде.

По ідеї все буде норм

Стикався з аналогічною какою з якимось з епіцентрівських ламінатів - так само зараза лягав, але я заходив в ту квартиру десь роки через півтора - як лежав, так і лежить,  трясця його не бере 😉

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, nstprv1920 сказал:

Питання вже не в красоті, а чисто по функціоналу.

Дві прямокутні мдф лиштви в колір плінтуса  і коробом їх приклеїти

Змінено користувачем Diablopc
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Diablopc сказал:

По ідеї все буде норм

Стикався з аналогічною какою з якимось з епіцентрівських ламінатів - так само зараза лягав, але я заходив в ту квартиру десь роки через півтора - як лежав, так і лежить,  трясця його не бере 😉

Чудово) я теж так думаю, шо нічого не буде, бо замки плотно всеодно скріпленні, лиш тактильно відчувається, але я вже на це не звертаю уваги 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Diablopc сказал:

Дві прямокутні мдф лиштви в колір плінтуса  і коробом їх приклеїти

Дякую, непоганий варіант. Глянув в епіцентрі такі, якраз і по ширині підходять) А їх клеїти до труби потірбно буде? Акриловим герметиком чи як? Бо я такий собі знаток в цих ділах)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 часов назад, nstprv1920 сказал:

Така ситуація: 

IMG_20240522_203411989.thumb.jpg.f78d1f326345d299dfe681e9f5cfc229.jpg 

По стяжці йдуть труби опалення чавунні. варіант звичайним ПВХ плінтусом закрити не підходить (вона низько дуже)

Це одна така стіна шириною 3.2 метра

Чим можна "приліпити" цей зазор? Питання вже не в красоті, а чисто по функціоналу. Щоб хоч якось від води захищало і пилу.. Як думаєте?

Герметиком.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 22.05.2024 в 21:00, nstprv1920 сказал:

Акриловим герметиком чи як? Бо я такий собі знаток в цих ділах)

До труби ні в якому разі не клеїти!!!! Зараз спробую олівцем на папері то в розрізі зобразити.... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 22.05.2024 в 21:00, nstprv1920 сказал:

Акриловим герметиком чи як?

Спойлер

KIMG0397.thumb.JPG.22225732b02ec4a7eef14b75c4d9697d.JPG

Тьфу блін,  вчора поки до олівця дійшов - вирубили світло, а сьогодні мало не забув 😂

Закладну до стіни можна хоч цвяхами влупити, хоч на клей,  аби трималася.

Лиштву до закладної і між собою склеїти чимось на кшталт tytan classic fix

До підлоги або взагалі не клеїти (я б не клеїв), або,  якщо дуже хочеться,  можна пройтись силіконом,  але, враховуючи що підлога плаваюча,  навіть його може порвати.

Змінено користувачем Diablopc
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22.05.2024 в 00:02, nstprv1920 сказав:

Виходить, якщо стяжка нерівна - теж може замок нормально не сходитись.

да ну на фіг. шо серйозно?:good:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 23.05.2024 в 14:59, ngstil сказал:

Герметиком.

Вибачте, а ламінат в такому випадку розширятись буде спокійно? В тому місці зазори десь 10-12 мм зробив від труби

Такий герметик підходить? 

Герметик для дерева SOUDAL бук 280 мл

epicentrk.ua/shop/germetik-dlya-parketa-soudal-buk-280-ml.html?gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwu8uyBhC6ARIsAKwBGpRjkH3K19b9ZKUqEpooCI--HvALtqbES1-Y4SbGrmejZZdycRZk_MIaAmuQEALw_wcB

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 24.05.2024 в 11:40, Diablopc сказал:
  Показать контент

KIMG0397.thumb.JPG.22225732b02ec4a7eef14b75c4d9697d.JPG

Тьфу блін,  вчора поки до олівця дійшов - вирубили світло, а сьогодні мало не забув 😂

Закладну до стіни можна хоч цвяхами влупити, хоч на клей,  аби трималася.

Лиштву до закладної і між собою склеїти чимось на кшталт tytan classic fix

До підлоги або взагалі не клеїти (я б не клеїв), або,  якщо дуже хочеться,  можна пройтись силіконом,  але, враховуючи що підлога плаваюча,  навіть його може порвати.

Дуже дякую за детальне пояснення! такий варіант непогано буде виглядати, якщо все акуратно зробити) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 24.05.2024 в 19:17, МаТраС сказал:

да ну на фіг. шо серйозно?:good:

Капітан очевидність)

Але я трохи про інше:

Наприклад, ламінат з замками 5g на взагалі поганій підлозі повністю закривається.

А тут ямка якась 3-4мм і таке. Але це дрібниці)

Змінено користувачем nstprv1920
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, nstprv1920 сказал:

Вибачте, а ламінат в такому випадку розширятись буде спокійно? В тому місці зазори десь 10-12 мм зробив від труби

Такий герметик підходить? 

Герметик для дерева SOUDAL бук 280 мл

epicentrk.ua/shop/germetik-dlya-parketa-soudal-buk-280-ml.html?gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwu8uyBhC6ARIsAKwBGpRjkH3K19b9ZKUqEpooCI--HvALtqbES1-Y4SbGrmejZZdycRZk_MIaAmuQEALw_wcB

Нормально, якщо герметик не кам'яніє а залишається м'яким. Гарний варіант МС полімер, там до 4 разів розширення та завоювання.

Я короба не дуже полюбляю на опаленні.

Як на мене це втрата тепла (труба віддає тепло). Це концентрація тепла і нерівномірний прогрів ламінату. Тобто всередині короба буде трохи гарячіше чим на відкритій поверхні. Тому клеяти короб до підлоги тільки МС полімером, а він дуже дорогий.

Ми втрачаємо візуальний обзор труби і не бачимо що з нею.

Але і сам робив такі короби і іноді навіть рекомендував. Все залежить  від вашого смаку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, nstprv1920 сказав:

Капітан очевидність)

Але я трохи про інше:

Наприклад, ламінат з замками 5g на взагалі поганій підлозі повністю закривається.

А тут ямка якась 3-4мм і таке. Але це дрібниці)

Робив  раз ну дуже по херовому полу.  По совіту Колі ,купили тиху ходу  не пам ятаю чи то 7 чи 8 мм. І локально затягнули ями більше 4 мм. Все добре. Не скрепить, не гуляє

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 часа назад, ngstil сказал:

Нормально, якщо герметик не кам'яніє а залишається м'яким. Гарний варіант МС полімер, там до 4 разів розширення та завоювання.

Я короба не дуже полюбляю на опаленні.

Як на мене це втрата тепла (труба віддає тепло). Це концентрація тепла і нерівномірний прогрів ламінату. Тобто всередині короба буде трохи гарячіше чим на відкритій поверхні. Тому клеяти короб до підлоги тільки МС полімером, а він дуже дорогий.

Ми втрачаємо візуальний обзор труби і не бачимо що з нею.

Але і сам робив такі короби і іноді навіть рекомендував. Все залежить  від вашого смаку.

Дякую, тоді просто МС полімером зазор заклею. Бистріше + дешевше чим короб.

В Епіку є Lacrysil, він найдешевший. Норм варіант? Його буде візуально невидно.

Чи краще по нормальній ціні взяти, наприклад, Tytan Fix Elastic? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 часа назад, МаТраС сказал:

Робив  раз ну дуже по херовому полу. 

Тоді в мене ще херовіший був пол)) підложку 10 мм ложив, всеодно "пружинить" і вже скрипіти починає

Змінено користувачем nstprv1920
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 28.05.2024 в 11:00, nstprv1920 сказал:

Дякую, тоді просто МС полімером зазор заклею. Бистріше + дешевше чим короб.

В Епіку є Lacrysil, він найдешевший. Норм варіант? Його буде візуально невидно.

Чи краще по нормальній ціні взяти, наприклад, Tytan Fix Elastic? 

То не МС полімер, то скоріш за все акриловий герметик.

Там я вважаю підійде будь що. Вам головне, щоб туди бруд не падав і не накопичувався.

Підійде і лакрисіл. Ніякої функції кріплення воно нести не буде.

Але прибирати буде набагато простіше. 

Да і заважати "гуляти" ламінату воно не буде

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 28.05.2024 в 11:01, nstprv1920 сказал:

Тоді в мене ще херовіший був пол)) підложку 10 мм ложив, всеодно "пружинить" і вже скрипіти починає

Підкладка може "вирівняти" плавні перепади. Якщо у вас локальна яма, або бугор. Там не вирівнюється підкладкою.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, ngstil сказал:

не МС полімер, то скоріш за все акриловий герметик

Ні ні, є в них і МС. В епіку код товару 90510794

 

В 28.05.2024 в 11:00, nstprv1920 сказал:

Норм варіант?

Цілком норм. Я сам юзаю титан,  а якось попався оцей - на диво дуже навіть годна штука, незважаючи на цінник.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...