Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Нерівний цоколь – як термоізолювати правильно ?

Sharkan

Рекомендовані повідомлення

Виникла проблема термоізоляції доволі таки нерівної поверхні цоколя (див. фото). Перепад по висоті інколи сягає декількох сантиметрів.

Варіанти є два:

1) Вирівняти штукатуркою по вертикалі та горизонталі. А вже після цього поклеїти на рівну поверхню ЕППС.

2) Клеїти ЕППС на існуючу поверхню, але не напряму, а підкладаючи куски ЕППСу для вирівнювання площини. Тобто на нерівну поверхню клеїмо, скажімо, розміром 10х10 см куски ЕППСу необхідної товщини вирівнюючи таким чино площину. А вже на ті куски клеїмо листи ЕППСу.

Зрозуміло що в обох випадках спеціальними дюбелями-шляпками листи прибиваються до основи, шпаклюється і т.д.

 

Другий варіант мені подобається більше. Він швидший, простіший, дешевший. Крім того, там є ще повітряний прошарок між цоколем та ізоляцією, що є додатковою термоізоляцією.

 

Питання – як зробити правильно ?

 

У другому варіанті – там потім проблем не буде ? Той шар ізоляції не буде «вести» від перепадів температур і т.д. ? Тріщати це все не буде ?

20170221_075637.thumb.jpg.1b24692165ef74f85369745b6a911ce0.jpg

20170221_075702.thumb.jpg.6ebd4dabe8b0297c35b3c12d0ebf07b2.jpg

20170221_075710.thumb.jpg.693ffa6fa5570992dbe811218fba7411.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Спосіб хороший, але мені здається що в порівняні з тим що я наисав трохи більш заморочений. Тобто роботи більше. Ж-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Самый простой вариант, замерить Ваши перепады по цоколю, купить пенопласт или эппс разной толщины (немного в плюсе по толщине) и при монтаже его подрезать и постепенно выравнивать плоскости Вашего цоколя. Резак для пенопласта возможно сделать самостоятельно, огромное количество схем в интернете. Не забывайте об откосах на окнах в цокольной части, старайтесь, чтобы откосы были одинаковой толщины. Возможно, кто-то предложит вариант, выравнивания клеевым составом, но в таком случае, Вы теряете на толщине теплоизоляции.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Другий варіант мені подобається більше. Він швидший, простіший, дешевший.

?

 

Не быстрее и геморней. Замахаетесь подкладочки вырезать и плоскость держать. Там выпрет, там впукнет после зонтика. Клеем будете потом выравнивать. А он явно дороже простой штукатурки. Имхо

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы не видели проблемных цоколей...

[ATTACH]552298[/ATTACH]

 

О блін...таки да :(

 

То у мене ще не самий гірший варіант :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня веселей, но слава богу это на гараже с подвалом, цоколь наверное проще засыплю землей, а утеплю только отмостку (подвал промерзает)

1.thumb.jpg.c7ecb4bb1710bf40c1b008aac70cdb8d.jpg

2.thumb.jpg.ef1d12acd17a3a199a21756aff921918.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О блін...таки да :(

 

То у мене ще не самий гірший варіант :)

 

...и совсем не дорогой и не трудоёмкий - всё познаётся в сравнении.

250851102_0079.thumb.jpg.1f7e15d8993b08531e0f2cc033fe7cd5.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...и совсем не дорогой и не трудоёмкий - всё познаётся в сравнении.

[ATTACH]552635[/ATTACH]

Ой, да, знатная картинка. Я как правило xps выравниваю. У технониколь сделали ножовку для xps, может удобнее с ней будет

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...