Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Енергоспоживання лед ламп - просто пісєц

Вомбат

Рекомендовані повідомлення

Купив 5 лампочок світлодіодних 6в, вирішив перевірити їх на споживання електрики. І випав в осад. Тестер показує 0,08, десь приблизно так само у товариша стаб показує - 22 вата на годину. Але включив всі 5 ламп вдома на 2 години, все інше виключив і накрутило на 50-60 ватт.

Що це таке може бути?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якби проблема була лише в тестері - то нічого дивного, бо у ЛЕД лампи cos фі далеко не одиниця. Але якщо накрутив лічильник електричної ПОТУЖНОСТІ - то щось тут явно не так. А лампочки брали ті що по 17 грн?

Ось я тут два ЛЕД прожектори щойно увімкнув через поверметр - то якщо перемножити напругу на струм то має вийти потужність 90,48 Вт (232 В * 0,39 А), але насправді прожектори споживають лише 51,5 Вт. Але драйвери не як у ЛЕД лампочок, а трішки навороченіші й можуть мати кращий показник cos фі, ніж у дешевих ЛЕД лампочок.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А лампочки брали ті що по 17 грн?
Ага, брат підкинув.

 

Але якщо накрутив лічильник електричної ПОТУЖНОСТІ - то щось тут явно не так.
Так оце мене і цікавить. Лічильник показує одне, а стабілізатор і тестер показують геть інше.

Може варто їх здати назад?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам потрібен вимірювач потужності, який міряє активну потужність. По іншому ви не зможете виміряти що реально споживають лампочки, оскільки в них низький, але точно невідомий cos фі.

Може варто їх здати назад?

Подивіться чи немає мерехтіння. Якщо немає - то як хочете, не факт що вони довго пропрацюють. Якщо є - здайте назад, зір дорожчий.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Купив 5 лампочок світлодіодних 6в, вирішив перевірити їх на споживання електрики. І випав в осад. Тестер показує 0,08, десь приблизно так само у товариша стаб показує - 22 вата на годину. Але включив всі 5 ламп вдома на 2 години, все інше виключив і накрутило на 50-60 ватт.

Що це таке може бути?

 

5 ламп * 6Вт * 2 години = 60Вт*г - як лічильник і показав. Шо не так?

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я тут недавно міряв лцд телевізор самсунг 32 дюйми, 90 ватт споживає, кос фі 0,94 у ньго. а от два бойлери по 100 літрів споживають 11 квт*год на добу, розхід гарячої води 100 літрів на добу.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так. міряти струм то тупік. будуть жахливі показники.

треба або потужність зразу міряти, або через косінус рахувати.

 

якось я отримав претензію по інвертору, що спощиває багато при зарядці АКБ, а виявилось щось близько 0,4 cosF, та ще й в режимі зберігання акб

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 ламп * 6Вт * 2 години = 60Вт*г - як лічильник і показав. Шо не так?

Так стаб показує споживання на рівні 20-22 ват. От я і не можу зрозуміти.

Подивіться чи немає мерехтіння.
Так наче не бачу, а на відео з телефона видно, як полоси йдуть по екрану.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так стаб показує споживання на рівні 20-22 ват. От я і не можу зрозуміти.

 

Стаб - це пристрій вимірювання споживання електроенергії, з класом точності, повіркою ітд? На заборі теж можна написати щось.

Дивіться на лічильник - він показує правильно.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так стаб показує споживання на рівні 20-22 ват. От я і не можу зрозуміти.

 

стаб може міряти без урахування cosF, а може і з ним, а ще може дещо по середині

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я в якості 3 фазного ваттметра викристовую лічильник НІК2303, однофазне навантаження вимірюю ватметром що в розетку вмикається.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так стаб показує споживання на рівні 20-22 ват

Коли він останній раз повірку проходив? Може термін повірки вже вийшов і він погоду на Марсі показує.

а на відео з телефона видно, як полоси йдуть по екрану.

Поверніть лампи назад.

Дивіться на лічильник - він показує правильно.

А навіть якщо неправильно - то оплата всеодно за його показами :D .

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А можна детальніше, чому так?

Тому що лампи мерехтять з низькою частотою, що негативно впливає на здоров’я. Хоча десь на освітлення вулиці можна повісити, де ніхто довго не знаходиться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тому що лампи мерехтять з низькою частотою, що негативно впливає на здоров’я. Хоча десь на освітлення вулиці можна повісити, де ніхто довго не знаходиться.

 

Вибачте, але ми навіть не знаємо назви лампи, а Ви вже визначили що вони мерехтять, та й ще впливають на здоров'я.. Битва екстрасенсів?

Звичайні лампочки теж мерехтять, з низькою частотою 50Гц.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а Ви вже визначили що вони мерехтять

Не я визначив, а смартфон :) . А назва - що вона дасть? Чи назва покаже на якому саме китайському заводі вироблена лампа? Підказка - під одним й тим же українським брендом продають в різні періоди часу лампи з різних китайських заводів відповідно з різною якістю. А в ламп за 17 грн цієї самої якості в принципі бути не може.

Звичайні лампочки теж мерехтять, з низькою частотою 50Гц.

Саме тому звичайні лампи денного світла у житлових приміщеннях й зустрічаються дуже рідко. А в промислових ставляться парами в протифазі, щоб поки одна лампа гасне інша замість неї світила.

А лампи розжарення не мерехтять - у них дуже велика інерційність спіралі.

Загалом очі ваші - вам вирішувати економити на здоров’ї чи ні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, я думав їх поставити в підвал, курочкам, в сарай-майстерню. Дуже турбувався, чи будуть курі нестися при такому освітленні - наче несуться. І в дитячу в НІЧНИЙ світильник, який працює тільки тоді, коли діти сплять - старший боїться без світла спати.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І в дитячу в НІЧНИЙ світильник, який працює тільки тоді, коли діти сплять

Сюди я б не ставив. А в підвал - чому б ні?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так в дитячій я включаю тільки коли діти сплять, навіть не коли засинають, а коли вже відключилися. Не думаю, що мерехтіння уві сні якось на щось вплине.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...