Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Котел включається 1-2 рази за добу

Andriy_lviv

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! На котлі є програматор.

Коли температура на програматорі стояла 22,5, котел працював більшу частину дня (десь 70% часу), гріли батареї.

Виставив температуру 20,5. Вже місяць котел включається 1-2 раза на день і 80% дня не працює. Це дало хорошу економію по газу. Вологість 52%, що в межах норми.

Але наскільки це адекватно, що котел не гріє зимою більшість дня?

Батареї холодні. В повітрі є певний "холодок". Ходимо в светрах, шкарпетках.

Боюсь, що замерзне вода в трубах.

 

Це штатна ситуація, коли зимою в -5-10 котел включається 1-2 рази в день?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мене влаштовує температура 20 градусів.

 

Суть мого питання не у тому. А ось, у чому: чи це нормально, що зимою квартира цілий день без опалення? А опалення вмикається 1-2 рази вдень?

В квартирі весь день хтось є.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мене влаштовує температура 20 градусів.

Суть мого питання не у тому. А ось, у чому: чи це нормально, що зимою квартира цілий день без опалення? А опалення вмикається 1-2 рази вдень?

В квартирі весь день хтось є.

Для котла и системы нормально.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мене влаштовує температура 20 градусів.

 

Суть мого питання не у тому. А ось, у чому: чи це нормально, що зимою квартира цілий день без опалення? А опалення вмикається 1-2 рази вдень?

В квартирі весь день хтось є.

яка різниця, скільки раз вмикається опалення, якщо Вас влаштовує температура в квартирі? в багатоквартирному будинку Ви отримуєте тепло також за рахунок сусідів і теплих стін.

єдина проблема, що може у Вас виникнути - це трохи грибка на стиках вікна з підвіконником і відкосами. в мене трохи є, але я взагалі не вмикаю опалення в квартирі, температура нижче 17 градусів не опускається.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Грибок виникає, якщо є надлишок вологості в повітрі. У мене вологість в нормі
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А як ви вважаєте, чи можна підключити до одного котла два програматора?

В залежності від напрямку вітру чи інших умов найхолодніша кімната спочатку одна, потім інша. Я б хотів не носити програматор туди-сюди, а включати його в кімнаті, яка на даний період часу є найхолоднішою

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А як ви вважаєте, чи можна підключити до одного котла два програматора?

В залежності від напрямку вітру чи інших умов найхолодніша кімната спочатку одна, потім інша. Я б хотів не носити програматор туди-сюди, а включати його в кімнаті, яка на даний період часу є найхолоднішою

 

Если "проводный" и по принципу "сухого" контакта, то можно параллельно.

Будут отрабатывать по последнему включенному (замкнутому). Т.Е. Или один, или другой, или, когда оба включены - будет работать, пока последний не выключится. На батареи лучше поставить термоголовки. В Вашем случае (ветер туда-сюда) в одном из помещений может быть "сахара" при умеренной Т в другом помещении. Если теплый пол - сервопривода с термостатами.

Хотя про ТП написал ерунду. При смене направления ветра и соответственно теплопотерь 2-3 раза в сутки, нормальные ТП просто не успеют прореагировать. Т.Е. остыть - нагреться.

Змінено користувачем voyadjer
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Це штатна ситуація, коли зимою в -5-10 котел включається 1-2 рази в день?

 

Вам просто повезло с соседями :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня програматор беспроводной. можно ли ставить програматор одной фирмьі? Будут работать вместе? Соседей снизу нет, по бокам есть только в кухне и ванной. Торцевая квартира.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будут работать вместе?

Посмотрите на сайте Вашего производителя программатора. Наверняка у них для таких случаев что то предусмотрено.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це штатна ситуація, коли зимою в -5-10 котел включається 1-2 рази в день?

Прослідкуйте чи на програматор не впливає сонячне або інше тепло.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...