Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Газовий котел на очень маленькую площадь

CompaqMV

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! Прошу Вашої допомоги.

Площа квартири 40м2 (ззовні утеплено). Кімната 18м2 - стальний радіатор 2400Вт. Кухня, ванна, коридор - тепла підлога (2 контури по 50м.п. 16мм труби). Котел 24 Biasi від забудовника. Підключення - від котла до колектора 20мм РЕХ, від колектора до радіатора 16мм РЕХ + 2х16 в ТП (на зворотці з ТП RTL крани).

Котел нагріває воду до заданої температури 60 за 55с і виключається, Т зворотки 35. Сервисант по котлу сказав що дуже завужений діаметр труби від котла до колектора (несос котла давить через котловий байпас), але якщо порахувати переріз (прохід) гайок з євроконусами на підключення до радіатора та колектора 16 мм труб, то 20мм РЕХ вистарчає повністю.

Сервісант каже поміняти трубу від котла на 25 РЕХ, а стальний радіатор на біметал (бо у нього більша прохідність, також каже поставити радіатор на кухню і коридор.

Підкажіть що робити, Дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сервысант грамотно каже...

Друге питання, навіщо на 40 квадратів 24 кВт?! Чи рахували тепловтрати?

Який конкретно котел стоїть (яка у нього глибина модуляції)?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тепловтрати не рахували, квартира однокімнатна, всередині будинку. Стіни цегла, ззовні 100мм пінопласт, під стяжною по усій площі екструдований пінопласт, стіна від одних сусідів з гільзами від котлів (5 гільз 130 мм не холодна, як мінімум), стіна від інших 12 см цегла+10 см пінопласт+12 см цегла (так від забудовника), перекриття - пустотілі плити з/б, вікно в кімнаті 2,25 м2 двокамерний склопакет, віконний блок з кухні виходить на засклений склопакетом балкон. Котел Biasi nova parva 24 Димохідний. по паспорті макс23, мін9,5 сервісант сказав що мінімум не допоможе, оскільки лише один радіатор, труба 20мм і насосу нема куди пхати теплоносій, і каже що були погані монтажники, бо не порадили, а монтажники кажуть що не було сенсу на 1 радіатор і два контури по 50м.п. (16мм) труби ставити трубу 25 мм від подачі та зворотки, а біметал не розглядали. От і замкнуте коло.

 

Котел на 2 поділці на максимальному полумї гріє воду до 55С за 40сек., полюмя зменшується і ще 15 секунд до 60С. і виключається на 3 хв. температура зворотки 35С При знятій термоголовці на радіатор надходить порція води 58 град, метал радіатора нагрівається, насос постійно працює, і в радіатор слідом за 58С іде холодна вода - кімната нормально на прогрівається, при томі що плитка над ТП 25С в цьому ж режимі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не слухайте "грамотних" сервісантів

в мене особисто моя 2-кімн. на котлі 24 кВт

і ще є банька квадратів 40 на такому ж котлі

 

менше ніж 24 кВт невиходить, бо всім нам потрібно окрім опалення ГВС

найпопулярніші котли мають потужність 24 кВт - то ж особливо вибирати не доводиться

 

Проблему товщою трубою Ви не вирішите

є значно ефективніші методи, але нажаль мало хто може їх провести

 

Найбільш ефективним є задавлювання газової горілки

мінімальна потужність в цих котлах як правило вдвічі більша ніж Вам потрібно, тому модуляція не допомагає

 

я занизив тиск на газ.горілкі, головне в занижуванні - не покласти пламя на горілку, бо тоді ризикуєте пропалити її, тому обов"язково контролювати візуально, щоб вогник був відірваний від металу.

 

Ось мої танці:

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=80006

не полініться - почитайте, почерпнете багато корисного

 

Тепер (через роки) сервісант який незнав що таке У-манометр і казав мені шо я дурень що туди поліз, сам робить цю процедуру і всім з гордістю розповідає про свої досягнення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Какой у Вас расход газа в двушке за декабрь-январь?

У меня на 45 кв. метров вышло с ГВС соответственно 186, и 209 м.3. На термостате выставлено 22 градуса С. В пересчёте отопление вышло 44 Вт/м.кв. в час. Хотел бы сравнить с другими двушками.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не засікав - треба буде платіжки підняти, АЛЕ

що можу сказати напевно

квартира в мене 68 м.кв. 2 кімн.

за рік по колу (опалення та гвп) я спалюю 1200 +/-50 м.куб.

непамятаю щоб більше ніж 140-160 кубів в місяць спалював (в самі люті морози)

включаю опаленнядуже рано, як правило вересеня кінець/початок жовтня

ми теплолюбиві

тримаємо 21,5/22 гр в квартирі

ванна в усіх набирається по самі вінця - ну тобто ми не економимо

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...