Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Товщина заготовок фрезою Енкор-9346

Voovik11

Рекомендовані повідомлення

Добрий вечір!Яку максимальну товщину заготовки можна обробить фрезою енкор- 9346(для мебельної обвязки).Пошук достовірної інформації нічого недав,одні пишуть 22,другі 26?А мені потрібно 28мм,чи підійде вона?Всім дякую!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий вечір!Яку максимальну товщину заготовки можна обробить фрезою енкор- 9346(для мебельної обвязки).Пошук достовірної інформації нічого недав,одні пишуть 22,другі 26?А мені потрібно 28мм,чи підійде вона?Всім дякую!

 

Вибачте, а вставити хоча би посилання на фрезу це тяжко?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для заготовки 28 мм вона умовно підійде,умовно це значить що фрезерування буде подвійне,перший раз фреза така як є а другий між половинками проставляється шайба приблизно 3 мм,з контрпрофілем та сама історія.Це трохи незручно але якщо є час і об'єми невеликі то можна побавитись.Можна і не бавитись і вставити відразу шайбу і робити прохід за один раз правда тоді частина що обведена буде більша по товщині на товщину шайби.

387208241_.png.d32b6adae1941308b9a26abc89e1a403.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю що можна все, якщо пише що робоча висота 26мм то ще 2мм можна добавити шайбами, місця щоб затянути гайкою має вистачити. А от якщо H max=22мм, то на 28- 6мм буде важко а то і неможливо зібрати фрезу. Хочу бачу що більшість заявляє 26мм.

 

А навіщо такі грубі фасади? Петлі вже підібрали? Бо звичайні мебельні не підійдуть.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є готові доски після ресмуса,неохота їхать до когось їх проганять на 22-25мм.Хочу попробувать зробить фасади(для себе).Фрезу таку купляю вперше,тому і запитав у гуру столярного діла.Всім дякую за змістовну відповідь:beer:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...