Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Как официально сдать в аренду квартиру

vv..

Рекомендовані повідомлення

Нигде не могу найти полной информации о правилах сдачи жилья. Единственное, что уяснил - договор оформлять у нотариуса и платить 15 % налогов. Какие еще правила, необходимо ли регистрировать (прописывать) жильцов в своей квартире и т.п. ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нигде не могу найти полной информации о правилах сдачи жилья. Единственное, что уяснил - договор оформлять у нотариуса и платить 15 % налогов. Какие еще правила, необходимо ли регистрировать (прописывать) жильцов в своей квартире и т.п. ?

 

Сдачу жилья -договор и т.д. регламентирует ЦКУ zakon5.rada.gov.ua/laws/show/435-15/page13

Глава 59 НАЙМ (ОРЕНДА) ЖИТЛА с 810 статьи до 826. Всё расписано подробно

 

Налоги регламентирует ПКУ zakon4.rada.gov.ua/laws/show/2755-17/page22

Стаття 170. Особливості нарахування (виплати) та оподаткування окремих видів доходів

 

170.1. Оподаткування доходу від надання нерухомості в оренду (суборенду), житловий найм (піднайм).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

большое спасибо, ознакомился.

Выходит нотариально заверять договор аренды обязаны только СПД, остальные по желанию ? Т.е. я могу заключить договор непосредственно с квартиросъемщиком и согласно нему платить налоги ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А как выглядит договор аренды? Может подскажете где посмотреть. Хочу впустить в квартиру своих (будут платить только коммуналку), но договор хочу составить вдруг пожар, потоп, хотелось бы обезопасить себя.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

большое спасибо, ознакомился.

Выходит нотариально заверять договор аренды обязаны только СПД, остальные по желанию ? Т.е. я могу заключить договор непосредственно с квартиросъемщиком и согласно нему платить налоги ?

 

Согласно ЦКУ zakon5.rada.gov.ua/laws/show/435-15/page13 нотариально заверять договор необходимо лишь в случае аренды жилья с выкупом. Во всех остальных случая достаточно простой письменной формы.

 

Стаття 811. Форма договору найму житла

 

1. Договір найму житла укладається у письмовій формі.

 

2. Договір оренди житла з викупом підлягає обов'язковому нотаріальному посвідченню.

 

Но!!- зная, что могут сделать квартиранты с Вашим добром , советовал бы Вам, подробно расписать договор и , всё-таки, нотариально заверить. Это не займёт много средств, но избавит от лишней головной боли.

 

Просмотрите Главу 58 НАЙМ (ОРЕНДА) § 1. Загальні положення про найм (оренду) zakon5.rada.gov.ua/laws/show/435-15/page12 статьи 759-786. Грамотно составьте договор,с учётом главы 58-59 не сможете сами- обратитесь к юристу. и заверьте у нотариуса. И ваши квартиранты будут беречь Ваше имущество, как своё. Ибо просто подпись на листочке это одно, а подпись заверенная у нотариуса - это совсем другой вид.

 

Не дай Бог судебная тяжба, то договор заверенный нотариусом выглядит лучше, чем договор подписанный на коленке ,ибо согласно ПОРЯДКу вчинення нотаріальних дій нотаріусами України zakon0.rada.gov.ua/laws/show/z0282-12

Глава 3. Установлення особи, яка звернулась за вчиненням нотаріальної дії

1. При вчиненні нотаріальної дії нотаріус установлює особу, що звернулась за вчиненням нотаріальної дії.

 

Нотариус устанавливает личность, потом арендатору сложнее отвертеться, типа "подпись не моя- подделана".

 

Также сделайте додаток к договору( акт приёма - передачи мебели, техники). В общем всё, сделайте грамотно, распишите подробно и будет Вам счастье!!!:flag1:

 

Добавлено через 1 минуту

А как выглядит договор аренды? Может подскажете где посмотреть. Хочу впустить в квартиру своих (будут платить только коммуналку), но договор хочу составить вдруг пожар, потоп, хотелось бы обезопасить себя.

 

Как Вы его напишите, так он и будет выглядеть. Смотрите главу 58-59 ЦКУ, не сможете сами обратитесь к юристу, чтобы учесть все моменты.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А как выглядит договор аренды?...

Могу выслать Вам свой договор на электронную почту. Точнее, у меня есть два типовых договора, по которым работал. Один составлял для себя мой знакомый (на двух языках укр/англ - для иностранцев), другой на русском - за базу взят договор фирмы "Благовест". Хотя, по мере возникновения всё новых и новых ситуаций с квартирантами приходится документ периодически корректировать на будущее... И всё равно с каждым новым жильцом появляются неучтённые ранее моменты. :o

 

Добавлено через 39 минут

... В общем всё, сделайте грамотно, распишите подробно и будет Вам счастье!!!...

 

Очень оптимистично насчёт "будет вам счастье". Всё зависит от конкретного квартиросъёмщика. Выбор правильного квартиросъёмщика - ключевой вопрос (и очень сложный, т.к. настоящие жулики отличные психологи и актёры).

 

История из жизни. Снимал у меня как-то квартиру один "деятель". История длинная, всю рассказывать не буду, но заканчивалась тем, что с определённого момента он решил диктовать свои условия, не платить аренду и рассчитывал, что я стану с ним судиться. А пока будут тянуться суды, он себе спокойно "на шару" попользуется чужой квартиркой... (не буду рассказывать в чём он заблуждался ... :lol:)

 

Собственно мне потом попались в руки документы о том, как он раньше уже провернул такое дельце с другой квартирой. Там его попытались выселить своими силами, но не удачно. И он сам подал иск в суд. Но на заседания не являлся (чтобы максимально потянуть время). После нескольких переносов суд состоялся. На вынесенное решение этот х... подал апелляцию и снова аналогичным образом тянул решение апелляционного суда. Короче пожил он "на шарик" в квартирке больше года, а когда его выселили по решению суда, деньги с него всё равно за аренду взять не смогли, т.к. официально он нигде не работает. :-P Ну, судя по всему, хозяева и не заморачивались насчёт денег, только "перекрестились" когда он съехал.

Если что, квартиру ту он снимал у далеко не бедных и достаточно влиятельных людей. Просто аферист успел упредить их действия и понаписывал кучу заявлений в массу инстанций включая правоохранительные органы (прокуратура, РОВД и т.п.). В этой ситуации хозяева квартиры видимо побоялись "порешать вопросы" более эффективными методами. :"":

 

Мораль: счастье в реалиях нашего "правового государства" зависит совсем от других вещей...

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

.... Очень оптимистично насчёт "будет вам счастье". Всё зависит от конкретного квартиросъёмщика. Выбор правильного квартиросъёмщика - ключевой вопрос (и очень сложный, т.к. настоящие жулики отличные психологи и актёры).

 

История из жизни. Снимал у меня как-то квартиру один "деятель". История длинная, всю рассказывать не буду, но заканчивалась тем, что с определённого момента он решил диктовать свои условия, не платить аренду и рассчитывал, что я стану с ним судиться. А пока будут тянуться суды, он себе спокойно "на шару" попользуется чужой квартиркой... (не буду рассказывать в чём он заблуждался ... :lol:)

 

Собственно мне потом попались в руки документы о том, как он раньше уже провернул такое дельце с другой квартирой. Там его попытались выселить своими силами, но не удачно. И он сам подал иск в суд. Но на заседания не являлся (чтобы максимально потянуть время). После нескольких переносов суд состоялся. На вынесенное решение этот х... подал апелляцию и снова аналогичным образом тянул решение апелляционного суда. Короче пожил он "на шарик" в квартирке больше года, а когда его выселили по решению суда, деньги с него всё равно за аренду взять не смогли, т.к. официально он нигде не работает. :-P Ну, судя по всему, хозяева и не заморачивались насчёт денег, только "перекрестились" когда он съехал.

Если что, квартиру ту он снимал у далеко не бедных и достаточно влиятельных людей. Просто аферист успел упредить их действия и понаписывал кучу заявлений в массу инстанций включая правоохранительные органы (прокуратура, РОВД и т.п.). В этой ситуации хозяева квартиры видимо побоялись "порешать вопросы" более эффективными методами. :"":

 

Мораль: счастье в реалиях нашего "правового государства" зависит совсем от других вещей...

 

 

Я стесняюсь спросить- причём здесь наше государство? Какое отношение государство имеет к Вашему квартиросъёмщику? Разве государство искало Вам квартиросъёмщика? Проблемы начинаются там, где реальность наталкивается на некомпетентность. Кто Вам мешал проверить это квартиранта по базе судебных решений, по административной базе, по криминальной базе - ДО ТОГО, А НЕ ПОСЛЕ?! Здесь не великие жулики, тем более актёры, а некомпетентность хозяина ( плюс бережливость- грамотному юристу (ключевое слово грамотный, юристы разные бывают) нужно заплатить, а хочется за так) приводит к таким последствиям.

 

Поэтому, как по мне, мораль такова- "КАДРЫ РЕШАЮТ ВСЕ, А НЕ КОБЫЛЫ И МАШИНЫ". (ОРИГИНАЛ РЕЧИ СТАЛИНА В 1935 Г.) blog.liga.net/user/belyayev/article/1769.aspx

 

Чтобы привести технику в движение и использовать ее до дна, нужны люди, овладевшие техникой, нужны кадры, способные освоить и использовать эту технику по всем правилам искусства.Техника без людей, овладевших техникой, мертва. Техника во главе с людьми, овладевшими техникой, может и должна дать чудеса.

 

А в нашем случае техника- это закон. Закон без людей знающих и понимающих законы - пустые слова!! Поэтому, всё зависит от Вас. Читайте закон, разбирайтесь в норме права (не сможете сами- обращайтесь к грамотным юристам), правильно составляйте документы и будет Вам счастье:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я стесняюсь спросить- причём здесь наше государство? ...

 

При том, что в наших реалиях исход многих судебных разбирательств зависит от размера кошелька и связей, а не действующих законов. Не даром существует выражение: "Закон, как дышло, как повернёшь, так и вышло". О том, как выполняются у нас в стране судебные решения я вообще молчу...

 

Я могу Вам дать все данные упоминаемого в моём примере афериста, а Вы попытайтесь пробить по упомянутым Вами базам все его "художества". Посмотрим, что у Вас из этого получится :lol:. По крайней мере в РОВД мне ответили, что по их базе "за ним ничего не числится". При том, что после его выселения у меня на руках осталась копия приговора (которую он у себя бережно хранил), согласно которому в 90-х годах он был осуждён на 12 лет по статьям 80, 86, 148, 172 и 194 УК Украины (если Вам это о чём-то говорит) с конфискацией имущества. Ну понятно, что имущество, оформленное на его жену и тёщу осталось в целости и сохранности...

А ещё у меня есть масса копий документов, свидетельствующих о том, как он регулярно и по сей день "взувает" различные банки на весьма круглые суммы. И при этом именитые банки такие тупые, что продолжают выдавать ему миллионные невозвратные кредиты не проверив по Вашим чудо-базам его историю. :good:

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

При том, что в наших реалиях исход многих судебных разбирательств зависит от размера кошелька и связей, а не действующих законов. Не даром существует выражение: "Закон, как дышло, как повернёшь, так и вышло". О том, как выполняются у нас в стране судебные решения я вообще молчу...

 

Я могу Вам дать все данные упоминаемого в моём примере афериста, а Вы попытайтесь пробить по упомянутым Вами базам все его "художества". Посмотрим, что у Вас из этого получится :lol:. По крайней мере в РОВД мне ответили, что по их базе "за ним ничего не числится". При том, что после его выселения у меня на руках осталась копия приговора (которую он у себя бережно хранил), согласно которому в 90-х годах он был осуждён на 12 лет по статьям 80, 86, 148, 172 и 194 УК Украины (если Вам это о чём-то говорит) с конфискацией имущества. Ну понятно, что имущество, оформленное на его жену и тёщу осталось в целости и сохранности...

А ещё у меня есть масса копий документов, свидетельствующих о том, как он регулярно и по сей день "взувает" различные банки на весьма круглые суммы. И при этом именитые банки такие тупые, что продолжают выдавать ему миллионные невозвратные кредиты не проверив по Вашим чудо-базам его историю. :good:

 

 

Не буду Вам доказывать от чего зависит исход дела, у вас есть свое мнение - зачем его менять... А Вы в РОВД платили за информацию или за "спасибо"хотели что-то получить. Их базы не в открытом доступе. Сами подумайте, если человек сидел, то как может отсутствовать информация? Банки не тупые, ни в коем случае. Вы попробуйте взуть - я сомневаюсь, что Вас получится. А если Вы приобщите людей из банка, учтёте их интерес, тогда всё у Вас получится!.. Если Вы будете платить за информацию из баз, то Вы узнаете много интересно о приключениях Вашего героя. А мне его приключения, абсолютно, не интересны. Может - молодец. Ибо, как говаривал мой знакомый " Имея такой народ, нужно иметь ангельские крылья , чтобы его не наё..."

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что-то мне перехотелось сдавать свою квартиру...даже своим...закрою, пусть стоит....заселишь, а потом геморрой себе заработаешь...Я мягкий человек, - судебные тяжбы это точно не про меня.....
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что-то мне перехотелось сдавать свою квартиру...даже своим...закрою, пусть стоит....заселишь, а потом геморрой себе заработаешь...Я мягкий человек, - судебные тяжбы это точно не про меня.....

 

 

Смотря, конечно, какие свои. Не зря же есть пословица- " Свої і коней крадуть". Но, Вы же писали , что хотите не сдать , а впустить за коммуналку.

...Хочу впустить в квартиру своих (будут платить только коммуналку), но договор хочу составить вдруг пожар, потоп, хотелось бы обезопасить себя.

Вам обезопаситься от пожара, потопа и прочего - страховка. Скажите, честно, ЦКУ не смотрели? Согласно ЦКУ zakon0.rada.gov.ua/laws/show/435-15/page13

 

Стаття 771. Страхування речі, переданої у найм

 

1. Передання у найм речі, що була застрахована наймодавцем, не припиняє чинності договору страхування.

 

2. Договором або законом може бути встановлений обов'язок наймача укласти договір страхування речі, що передана у найм.

 

Сделайте страховку. Ведь трубу может рвануть и в пустой (закрытой) квартире. Точно также может коротнуть проводка, вот и пожар. Решать, конечно, Вам , но если подходить к этому грамотно, то геморрой исключается:-)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что-то мне перехотелось сдавать свою квартиру...даже своим....

Не всё так плохо. Недавно у нас арендовала квартиру семья из Донецка. (Знаю, что многие арендаторы боятся "как огня" эту категорию квартиросъёмщиков). Так вот скажу, что это была пожалуй самая адекватная семья из всех, с которыми нам довелось иметь дело. Т.е. всё зависит от того, насколько точно Вам удастся определить что это за люди. Со знакомыми это вообще намного проще. Правда со знакомыми и родственниками могут возникать немного другие проблемы из области "ну мы же друзья/родственники, ты же с нами не можешь так поступить...", и "сели на шею".

 

... Сами подумайте, если человек сидел, то как может отсутствовать информация? Банки не тупые, ни в коем случае. Вы попробуйте взуть - я сомневаюсь, что Вас получится....

Уж поверьте, когда я напоролся на этого "художника" и со временем получил от него "букет" сюрпризов, то, чтобы понять с кем мы имеем дело, пришлось подключить знакомых из разных органов... За ним ничего нигде не "высвечивалось". (Когда же ему только сдавали квартиру, то он таким ангелом прикидывался. Солидный 59-летний мужчина. Иконы поразвешивал. Отрывки из всевозможных религиозных источников наизусть цитировал. Всякие "богоугодные" вещи говорил :lol:) Что уж говорить о жуликах, за которыми и в действительности пока ещё нигде ничего "не висит".

 

Я не собираюсь пробовать "взувать" банки. Меня этот жизненный путь не интересует. Также не собираюсь даже задумываться как аферисты находят всяческие лазейки чтобы проворачивать свои махинации. (Хотя, подозреваю, что не без помощи Ваших коллег, имеющих соответствующие знания и доступ к "чудо-базам". Ничего личного, просто нечистые на руку есть в любой профессии. А, как говорится, "деньги не пахнут")

Я просто поделился историей из реальной жизни. Надеюсь это кому-нибудь пригодится :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Солидный 59-летний мужчина. Иконы поразвешивал. Отрывки из всевозможных религиозных источников наизусть цитировал. Всякие "богоугодные" вещи говорил :lol:)

 

Меня бы это сразу насторожило...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уж поверьте, когда я напоролся на этого "художника" и со временем получил от него "букет" сюрпризов, то, чтобы понять с кем мы имеем дело, пришлось подключить знакомых из разных органов... За ним ничего нигде не "высвечивалось". (Когда же ему только сдавали квартиру, то он таким ангелом прикидывался. Солидный 59-летний мужчина. Иконы поразвешивал. Отрывки из всевозможных религиозных источников наизусть цитировал. Всякие "богоугодные" вещи говорил :lol:) Что уж говорить о жуликах, за которыми и в действительности пока ещё нигде ничего "не висит".

 

Я не собираюсь пробовать "взувать" банки. Меня этот жизненный путь не интересует. Также не собираюсь даже задумываться как аферисты находят всяческие лазейки чтобы проворачивать свои махинации. (Хотя, подозреваю, что не без помощи Ваших коллег, имеющих соответствующие знания и доступ к "чудо-базам". Ничего личного, просто нечистые на руку есть в любой профессии. А, как говорится, "деньги не пахнут")

Я просто поделился историей из реальной жизни. Надеюсь это кому-нибудь пригодится :beer:

 

Ещё раз повторяю- чудес не бывает, если человек сидел, в информационных базах МВД он есть.

 

Как у Вас всё просто- во всём виноваты грамотные юристы. А если подумать? Банк Вы никогда не "взуете", если внутри банковской структуры нет интереса, чтобы Вы их банк "взули". Вот интересный случай, обратите внимание на дату- 17 октября 2011года. "Приростом кредитов может похвастаться только один банк". Как Вы думаете - какой это банк? Это тот банк , который был национализирован в конце 2016 года с дырой до 150 ярдов( точно ещё не определились). Томить не буду - Приват. dengi.ua/news/88045_Prirostom_kreditov_mozhet_pohvastatsya_tolko_odin_bank_.html Банк кредитовал нужных людей, а не всех к ряду. И как видите, это не было особым секретом, грамотные люди понимали, что падение Привата неизбежно, вопрос стоял когда. Где здесь вина моих коллег? Банальное воровство...

 

По поводу чудо баз- базы МВД, в большинстве случаев закрыты. Но грамотные юристы знают, как получить информацию, если клиент готов платить. А стоит это не так и дорого, по сравнению с той суммой, которую потеряли люди( о которых Вы пишете) за год не полученной за аренду дорогой квартиры. А Вы знаете сколько в стране открытых информационных баз? Кредитные истории, кадастровая карта, реестр лицензий, крупнейшие налогоплательщики, загрязнители окружающей среды, потенциально вредные объекты, уголовный розыск, пропавшие граждане и многое другое ...

Доступ к чудо базам имеют все, просто не все пользуются, Пользуйтесь

Національний портал відкритих даних:

data.gov.ua

2. Перевірка документа про освіту:

osvita.net/ua/checkdoc

3. Реєстр платників ПДВ:

sfs.gov.ua/reestr

4. Анульована реєстрація платників ПДВ:

sfs.gov.ua/anulir

5. Єдиний ліцензійний реєстр:

irc.gov.ua/ua/Poshuk-v-YeLR.html

6. Єдиний державний реєстр судових рішень:

www.reyestr.court.gov.ua

7. Інформація з фондового ринку:

smida.gov.ua/db

8. Система реалізації конфіскованого та арештованого майна:

trade.informjust.ua

9. Реєстр громадських об’єднань:

rgo.informjust.ua

10. Єдиний реєстр громадських формувань:

rgf.informjust.ua/home/index

11. Реєстр друкованих ЗМІ та інформаційних агентств:

dzmi.informjust.ua

12. Реєстр адвокатських об’єднань Києва:

kmkdka.com/reestr-advokatskih-obiednan-kieva

13. Публічна кадастрова карта:

www.map.land.gov.ua/kadastrova-karta

14. База даних втрачених паспортів:

www.fin-risk.org/index.php?name=Passports

15. Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців:

usr.minjust.gov.ua

16. Розшук МВС:

mvs.gov.ua/…/contr…/investigation/search/wantedPerson

17. Зниклі громадяни:

mvs.gov.ua/…/contr…/investigation/search/missedPerson

18. Перелік лікарських засобів, заборонених до рекламування, які відпускаються без рецепта:

moz.gov.ua/docfiles/639_2012_dod.rar

19. Централізована база даних МТСБУ. Реєстр виданих страхових полісів автоцивілки, перевірка поліса, даних автоцивілки. Пошук за державним номером автомобіля:

mail.mtibu.kiev.ua/Cbd/MTSBU_Pages/Tree.aspx

20. Державний реєстр фінансових установ:

www.kis.nfp.gov.ua

21. Єдиний реєстр бюро кредитних історій:

nfp.gov.ua/content/inshi-reestri-ta-pereliki.html

22. Перелік осіб, пов`язаних із здійсненням терористичної діяльності або стосовно яких застосовано міжнародні санкції:

www.sdfm.gov.ua/articles.php?cat_id=126&lang=uk

23. Продукція , сертифікована Укрметртестстандартом:

www.ukrcsm.kiev.ua/index.p…/…/2009-02-12-13-16-36/-qq

24. Єдиний реєстр спеціальних бланків нотаріальних документів:

rnb.informjust.ua

25. Стан мінерально-сировинної бази. Перелік корисних копалин загальнодержавного значення, які на данний час не розробляються:

www.geo.gov.ua/stan-mineralno-sirovinnoi-bazi.html

26. Реєстрі навчальних закладів:

www.reestr.osvita.net

27. Єдиний реєстр адвокатів:

www.unba.org.ua/erau

28. Перевірка коду IMEI мобільних телефонів:

www.ucrf.gov.ua/baza-imei/perevirka-kodu-imei

29. Державний реєстр потенційно шкідливих об’єктів:

sfd.archives.gov.ua/RUS/page4.html

30. Єдина база чіпованих тварин:

www.tracer.com.ua

31. Державний реєстр лікарських засобів:

www.drlz.kiev.ua

32. Державний реєстр небезпечних факторів Держсанепідемслужби:

uhrc.gov.ua/registr

33. Державний реєстр лікарських засобів, медичної техніки:

www.moz.gov.ua/ua/portal/register_medicaltechnics

34. Державний реєстр телерадіоорганізацій:

www.nrada.gov.ua/ua/13720.html

35. Реєстр адміністративних послуг:

poslugy.gov.ua/AdminService/List

36. База даних експортерів:

ukrexport.gov.ua/rus/ukr_export_exporters/…

37. База даних інфраструктури експорта:

ukrexport.gov.ua/rus/baza_ukr_infrastructure/…

38. Оглядові геологічні карти:

www.geo.gov.ua/oglyadov-geologchn-karti.html

39. Перелік об’єктів, які є найбільшими забруднювачами довкілля:

www.menr.gov.ua/control/control4

40. Реєстр екологічних аудиторів:

www.menr.gov.ua/…/268-reiestr-ekolohichnykh-audytoriv

41. Державний реєстр пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання:

www.menr.gov.ua/control/control5

42. Контроль ремонту доріг Київавтодор:

remcontrol.com.ua/#

43. Єдиний Реєстр медичних працівників та штампів:

umcbdr.com.ua/reyestri

44. Перелік відомостей, що становлять службову інформацію і яким присвоюється гриф “Для службового користування”:

dstszi.kmu.gov.ua/dstszi/control/uk/publish/article…

45. Реєстр наукових організацій:

store.uintei.kiev.ua/reestr_new.html

46. Єдиний державний реєстр виконавчих проваджень:

trade.informjust.ua/vpdoc/getdoc.aspx

47. Реєстр адміністративних послуг:

www.me.gov.ua/Documents/List…

48. Перелік організацій-виконавців, які заявили право на податкові пільги

www.me.gov.ua/Documents/List…

49. Розшук МВС. Мобільні телефони. Транспортні засоби у розшуку. Зброя у розшуку. Культурні цінності. Неопізнанні трупи. Особи, що не можуть надати про себе відомостей внаслідок хвороби або неповнолітнього віку:

mvs.gov.ua/mvs/control/uk/investigation

50. Перелік суб’єктів господарської діяльності, що мають ліцензію на діяльність з випуску та проведення лотерей:

www.minfin.gov.ua/control/publish/article/main…

51. Реєстр ліцензіатів , яким дозволена діяльність у сфері збору, обробки, переробки відходів дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння:

www.assay.gov.ua

52. Електронна система розкриття інформації учасників фондового ринку ЕСКРІН:

smida.gov.ua/db

53. Реєстр дозволів на міжнародні перевезення:

www.mtu.gov.ua/uk/1234365r6i8ghjn.html

54. Довідник вантажних станцій Укрзалізниці:

uz.gov.ua/cargo_transportation/general_information/…/

55. Єдина база даних електронних адрес, номерів факсів (телефаксів) суб’єктів владних повноважень:

email.court.gov.ua/search

56. Виробники авіаційної техніки:

avia.gov.ua/…/sertifikaciya-…/Virobniki-AT/30161.html

57. Типи повітряних суден, які схвалені для експлуатації в ЦА:

avia.gov.ua/…/Lo…/sertifikaciya-tipu/tipps/23861.html

58. Реквізити аеропортів цивільної авіації України:

avia.gov.ua/…/certifica…/Aerodrome_ZPM_MTR/24145.html

59. Адреси масової реєстрації платників податків:

sts.gov.ua/mr

60. Інформація стосовно ліцензій з надання послуг з перевезення пасажирів, вантажів повітряним транспортом:

avia.gov.ua/…/Aviaperevezennya-ta-litsenz…/23894.html

61. Дізнайся більше про свого бізнес-партнера:

sfs.gov.ua/businesspartner

62. Перелік суб’єктів яким видано ліцензії на проведення тур операторської діяльності Держкомтуризму:

www.tourism.gov.ua/ua/services/licensing/25408

63. Перелік чинних галузевих будівельних норм (ВБН, ГБН) у сфері дорожнього господарства:

www.ukravtodor.gov.ua/…/%D1%81_perelik-chinnikh-galu…

64. Перелік виданих дозвільних документів (ЄКМТ) Укртрансінспекції:

www.uti.gov.ua/transinsp/uk/publish/category/49824

65. Реєстри учасників фондового ринку:

www.nssmc.gov.ua/fund/registers

66. Реєстр рішень НКЦПФР щодо реклами цінних паперів та фондового ринку:

www.nssmc.gov.ua/activities/reklama

67. Рейтингові агентства НКЦПФР:

www.nssmc.gov.ua/fund/rateagencies

68. Реєстр аудиторських фірм НКЦПФР

www.nssmc.gov.ua/fund/auditors-register

69. Реєстрація емісій цінних паперів:

www.nssmc.gov.ua/activities/stockregistration

70. Реєстр великих платників податків на 2015 рік:

sfs.gov.ua/dovidniki–reestri–p…/reestri/167732.html

71. Оперативні дані щодо стану фондового ринку:

www.nssmc.gov.ua/fund/stanrinku

72. Перелік осіб зарахованих до президентський кадровий резерв “Нова еліта нації”:

www.president.gov.ua/ru/documents/16463.html

73. Перелік центрів надання адміністративних послуг м. Київ:

ac.dozvil-kiev.gov.ua/OneStopShop/List

74. Перевірка оригінальності ідентифікаційного номеру малого судна в Регістрі судноплавства:

shipregister.ua/cin/cin3.html

75. Реєстрова книга суден в Регістрі судноплавства:

shipregister.ua/ships/reg-ships.pdf

76. Судна, сертифіковані Регістром судноплавства:

shipregister.ua/ism.html

77. Перевірка дійсності документа Регістра судноплавства:

shipregister.ua/ships/index.html

78. Пошук суден в Регістрі судноплавства:

shipregister.ua/ships/search.html

79. Державний реєстр дитячих закладів оздоровлення та відпочинку:

drdz.mlsp.gov.ua/msm

80. Українська міжбанківська валютна біржа. Фондовий, товарний ринок, електронні аукціони з продажу нафтопродуктів:

www.uice.com.ua

81. Перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, права на які плануються продавати на земельних торгах:

dazru.gov.ua/perelik-zemelnix-dilyanok-silskogospod…/

82. Повний перелік державних топографо-геодезичних і картографічних підприємств, перелік інститутів землеустрою:

land.gov.ua/…/107650-perelik-derzhavnykh-topohrafo-h… та

land.gov.ua/…/104065-perelik-instytutiv-zemleustroiu…

83. Реєстр гарантів. Державна фіскальна служба:

sfs.gov.ua/dovidniki–reestri–p…/reestri/120338.html

84. Перелік об’єктів права інтелектуальної власності, включених до митного реєстру:

sfs.gov.ua/dovidniki–reestri-…/pereliki-/100237.html

85. Перелік вилученого митницями майна (крім конфіскованого), що передано в реалізацію:

sfs.gov.ua/dovidniki–reestri-…/pereliki-/166716.html

86. Реєстр підприємств, яким надано дозвіл на відкриття та експлуатацію митного складу:

sfs.gov.ua/dovidniki–reestri–pe…/reestri/94929.html

87. Комплексна інформаційна система Держфінпослуг:

kis.nfp.gov.ua

88. Державний реєстр оцінювачів та суб’єктів оціночної діяльності:

www.spfu.gov.ua/…/SPFUSiteDefinition/RegisterSOD.aspx

89. Реєстр організаторів аукціонів по відчуженню майна:

www.spfu.gov.ua/…/RegisterOrganizers%D0%90uctionsSal…

90. Реєстр корпоративних прав держави:

www.spfu.gov.ua/…/…/RegisterStateCorporateRights.aspx

91. Реєстр договорів Фонду державного майна:

www.spfu.gov.ua/…/SPFUSit…/RegisterLegalEntities.aspx

92. Потенційні об’єкти оренди Фонду державного майна:

www.spfu.gov.ua/…/SPFUSi…/PotentionalRentObjects.aspx

93. Реєстр агентів. Моторно траспортне страхове бюро України МТСБУ:

cbd.mtibu.kiev.ua/MTS…/Parameters/SearchParams.aspx…

94. Перелік державних геологічних підприємств:

www.geo.gov.ua/derzhavn-geologchn-pdpriyemstva.html

95. База даних “Законодавство України”:

zakon4.rada.gov.ua/laws

96. Електронна митниця:

minrd.gov.ua

97. Реєстр магазинів безмитної торгівлі:

sfs.gov.ua/dovidniki–reestri–pe…/reestri/94931.html

98. Єдиний реєстр суб’єктів господарювання, які можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави, у 2015 році:

sfs.gov.ua/dovidniki–reestri–p…/reestri/179847.html

99. Поштові індекси та відділення поштового зв’язку:

services.ukrposhta.com/postindex_new

100. Інформація про власників істотної участі у банках:

bank.gov.ua/control/uk/publish/article…

101. Стан довкілля:

www.ecobank.org.ua/state/Pages/default.aspx

102. Національний реєстр електронних інформаційних ресурсів:

e-resurs.gov.ua

103. Вся Україна – жителі:

www.nomer.org/allukraina

104. Узагальнений банк даних “Меморіал”:

www.obd-memorial.ru/html/index.html

105. Державний реєстр нерухомих пам’яток:

mincult.kmu.gov.ua/mincult/uk/publish/article/294593 та

mincult.kmu.gov.ua/mincult/uk/publish/article/294599

  • Лайк 16
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Національний портал відкритих даних:

Вот за эти ссылки огромное спасибо!

 

Есть правда один нюанс: Теория зачастую сильно далека от практики. Непонятно на какой стадии "пробивать" по этим базам клиента.

 

В деле поиска арендаторов я бы выделил три стадии:

1. К владельцу квартиры приходит куча потенциальных квартиросъёмщиков с целью "а посмотреть". Судя по разговорам и тому, чем они интересуются, у меня создалось впечатление, что 30-50% всей этой толпы приходит просто ради любопытства, а не с целью снять жильё (может пользуются "бесплатной экскурсией" в поисках новых дизайнерских идей для своего будущего ремонта, может это конкуренты прицениваются, или преследуют какие-то другие цели - не знаю, но это факт). Очевидно, что на этой стадии бессмысленно кого-либо проверять по базам, особенно платным (тем более, что визитёры в лучшем случае называют себя лишь по имени).

 

2. Часть клиентов приходит повторно на наиболее понравившиеся объекты. (Часто эта стадия отсутствует). Требовать их паспортные данные на данной стадии тоже как-то не логично, т.к. ещё "вилами по воде писано", что они выберут именно твою квартиру (при том, что некоторые даже готовы бить себя в грудь и божиться...). Представьте себя в качестве арендатора. Станите ли вы давать свои паспортные данные владельцу квартиры, окончательное решение по которой вы ещё не приняли?

 

3. Клиенты, договорившись по телефону, приходят в назначенное время для подписания договора аренды. Кстати, даже на этой финальной стадии не всегда они его подписывают. Не редко они просто не приходят или в последний момент возникают какие-то принципиальные разногласия. Но, если даже клиенты готовы подписать договор и предоставляют свои паспортные данные, то как их проверить по базе? Сказать, извините, приходите через денёк-другой, пока я тут вас проверю по базам?

 

Т.о. на практике проверка арендатора по базам реальна лишь постфактум. Когда он уже заселился. А тут уже она полезна лишь в качестве выбора метода его выселения в случае необходимости.

Поэтому повторюсь. Каким бы ни был расчудесным и грамотно составленным договор аренды, в некоторых случаях он не ценнее бумаги, висящей в туалете. К сожалению. :pardon:

Гораздо важнее максимально верно оценить что собой представляет тот или иной человек. (Хотя необходимость иметь грамотный договор я ни коим образом не отвергаю).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...Пользуйтесь

Національний портал відкритих даних:

...

 

Некоторые, приведенные Вами ссылки, могли бы быть полезны, но большинство заинтересовавших меня (даже чисто по приколу) не работают, например эти:

72. Перелік осіб зарахованих до президентський кадровий резерв “Нова еліта нації”:

www.president.gov.ua/ru/documents/16463.html

81. Перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, права на які плануються продавати на земельних торгах:

dazru.gov.ua/perelik-zemelnix...silskogospod…/

89. Реєстр організаторів аукціонів по відчуженню майна:

www.spfu.gov.ua/…/RegisterOrg...%90uctionsSal…

91. Реєстр договорів Фонду державного майна:

www.spfu.gov.ua/…/SPFUSit…/Re...lEntities.aspx

101. Стан довкілля:

www.ecobank.org.ua/state/Pages/default.aspx

 

Ряд ресурсов работает некорректно, например, тут 103. Вся Україна – жителі:

www.nomer.org/allukraina я не нашёл ни себя, ни моих родственников.

 

Некоторые ссылки вообще загадочные, например, эта: 14. База даних втрачених паспортів:

www.fin-risk.org/index.php?name=Passports

 

В итоге из приведенных ссылок лично я не нашёл ни одного ресурса, который реально мог бы помочь в проверке арендатора.

 

Хотя должен признать, что умение предоставить внушительную массу информации, которая по факту абсолютно бесполезна для клиента, это тоже своего рода талант. :good:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот за эти ссылки огромное спасибо!

 

Есть правда один нюанс: Теория зачастую сильно далека от практики. Непонятно на какой стадии "пробивать" по этим базам клиента.

 

В деле поиска арендаторов я бы выделил три стадии:

1. К владельцу квартиры приходит куча потенциальных квартиросъёмщиков с целью "а посмотреть". Судя по разговорам и тому, чем они интересуются, у меня создалось впечатление, что 30-50% всей этой толпы приходит просто ради любопытства, а не с целью снять жильё (может пользуются "бесплатной экскурсией" в поисках новых дизайнерских идей для своего будущего ремонта, может это конкуренты прицениваются, или преследуют какие-то другие цели - не знаю, но это факт). Очевидно, что на этой стадии бессмысленно кого-либо проверять по базам, особенно платным (тем более, что визитёры в лучшем случае называют себя лишь по имени).

 

2. Часть клиентов приходит повторно на наиболее понравившиеся объекты. (Часто эта стадия отсутствует). Требовать их паспортные данные на данной стадии тоже как-то не логично, т.к. ещё "вилами по воде писано", что они выберут именно твою квартиру (при том, что некоторые даже готовы бить себя в грудь и божиться...). Представьте себя в качестве арендатора. Станите ли вы давать свои паспортные данные владельцу квартиры, окончательное решение по которой вы ещё не приняли?

 

3. Клиенты, договорившись по телефону, приходят в назначенное время для подписания договора аренды. Кстати, даже на этой финальной стадии не всегда они его подписывают. Не редко они просто не приходят или в последний момент возникают какие-то принципиальные разногласия. Но, если даже клиенты готовы подписать договор и предоставляют свои паспортные данные, то как их проверить по базе? Сказать, извините, приходите через денёк-другой, пока я тут вас проверю по базам?

 

Т.о. на практике проверка арендатора по базам реальна лишь постфактум. Когда он уже заселился. А тут уже она полезна лишь в качестве выбора метода его выселения в случае необходимости.

Поэтому повторюсь. Каким бы ни был расчудесным и грамотно составленным договор аренды, в некоторых случаях он не ценнее бумаги, висящей в туалете. К сожалению. :pardon:

Гораздо важнее максимально верно оценить что собой представляет тот или иной человек. (Хотя необходимость иметь грамотный договор я ни коим образом не отвергаю).

 

 

Вы создаёте проблемы из ничего. Я, например, решил сдать квартиру, чтобы я делал- 1. сделал видео обзор(+ фотосъёмку) квартиры ; 2. Отнёс отснятый материал в агентство/ разместил на ОЛХ (любом другом); 3. Озвучил свои условия, я плачу налоги! поэтому мне нужно : а) договор, , б) в договоре- паспортные данные, идент. код.

 

В ЧЁМ ПРОБЛЕМА?! Меня будут беспокоить только те - кто согласен с моими условиями. И будут идти на просмотр с паспортными данными. Водить на экскурсии я не буду!!

 

Добавлено через 12 минут

Некоторые, приведенные Вами ссылки, могли бы быть полезны, но большинство заинтересовавших меня (даже чисто по приколу) не работают, например эти:

 

В итоге из приведенных ссылок лично я не нашёл ни одного ресурса, который реально мог бы помочь в проверке арендатора.

 

Хотя должен признать, что умение предоставить внушительную массу информации, которая по факту абсолютно бесполезна для клиента, это тоже своего рода талант. :good:

 

 

Уважаемый, неужели Вы думаете, что я управляю этими ресурсами? Это создано для людей, чтобы упростить кому-то жизнь. Может , что то не работает, может работает не корректно- Я причём????

 

Інформацій ресурс “Доступ до правди” склав перелік відкритих реєстрів та баз даних, якимим можна користуватися для оперативного отримання інформацій, без необхідності писати запит. firtka.if.ua/?action=show&id=98518

 

 

А проверять людей на криминальное прошлое - МОЖНО, ТОЛЬКО, ПО БАЗАМ МВД,

Вот ещё люди создали, так здесь , вообще 148 реестров и баз. Но я не проверял их работают ли они корректно. Но, ВЫ можете их проверить, Я так понимаю, что делать Вам особо нечего , по приколу проверьте:) Удачи Вам!!

 

plus.google.com/+МирраРадамирова/posts/dBuGuEF45Pw

Відкриті бази даних для українців

 

1. Національний портал відкритих даних

data.gov.ua

2. Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

usr.minjust.gov.ua

3. Реєстр платників ПДВ

sfs.gov.ua/reestr

4. Анульована реєстрація платників ПДВ

sfs.gov.ua/anulir

5. Єдиний ліцензійний реєстр

irc.gov.ua/ua/Poshuk-v-YeLR.html

6. Єдиний державний реєстр судових рішень

www.reyestr.court.gov.ua

7. Інформація з фондового ринку

smida.gov.ua/db

8. Система реалізації конфіскованого та арештованого майна

trade.informjust.ua

9. Реєстр громадських об’єднань

rgo.informjust.ua

10. Єдиний реєстр громадських формувань

rgf.informjust.ua/home/index

11. Реєстр друкованих ЗМІ та інформаційних агентств як суб'єктів інформаційної діяльності

dzmi.informjust.ua

12. Реєстр адвокатських об'єднань Києва

kmkdka.com/reestr-advokatskih-obiednan-kieva

13. Публічна кадастрова карта

www.map.land.gov.ua/kadastrova-karta

14. База даних втрачених паспортів

www.fin-risk.org/index.php?name=Passports

15. Перевірка документа про освіту

osvita.net/ua/checkdoc

16. Розшук МВС

mvs.gov.ua/…/contr…/investigation/search/wantedPerson

17. Зниклі громадяни

mvs.gov.ua/…/contr…/investigation/search/missedPerson

18. Реєстр. Винаходи та корисні моделі. Знаки для товарів і послуг. Промислові зразки. Інші бази даних Інституту промислової власності

www.uipv.org/ua/bases2.html

19. Централізована база даних МТСБУ. Реєстр виданих страхових полісів автоцивілки. Перевірка поліса МТСБУ. База даних автоцивілки. Пошук за державним номером автомобіля. Преревірка статуса поліса “Зеленої картки”. База даних полісів ОСАГО

mail.mtibu.kiev.ua/Cbd/MTSBU_Pages/Tree.aspx

20. Державний реєстр фінансових установ

www.kis.nfp.gov.ua

21. Єдиний реєстр бюро кредитних історій, Державний реєстр страхових та перестрахових брокерів та інші

nfp.gov.ua/content/inshi-reestri-ta-pereliki.html

22. Перелік осіб, пов`язаних із здійсненням терористичної діяльності або стосовно яких застосовано міжнародні санкції

www.sdfm.gov.ua/articles.php?cat_id=126&lang=uk

23. База даних підприємств харчової промисловості

www.ukroliya.kiev.ua/industry

24. Єдиний реєстр спеціальних бланків нотаріальних документів

rnb.informjust.ua

25. Державний реєстр документів моряків

www.itcs.org.ua/…/derzhavniy-reiestr-dokumentiv-mory…

26. Єдиний реєстр адвокатів

www.unba.org.ua/erau

27. Перевірка коду IMEI мобільних телефонів

www.ucrf.gov.ua/baza-imei/perevirka-kodu-imei

28. Державний реєстр потенційно шкідливих об’єктів

sfd.archives.gov.ua/RUS/page4.html

29. Єдина база чіпованих тварин

www.tracer.com.ua

30. Державний реєстр лікарських засобів

www.drlz.kiev.ua

31. Державний реєстр небезпечних факторів Держсанепідемслужби

uhrc.gov.ua/registr

32. Державний реєстр лікарських засобів. Державний реєстр медичної техніки і виробів медичного призначення. Державний реєстр дезінфекційних засобів. Державний формуляр лікарських засобів. Реєстр оптово-відпускних цін на вироби медичного призначення

www.moz.gov.ua/ua/portal/register_medicaltechnics

33. Державний реєстр телерадіоорганізацій

www.nrada.gov.ua/ua/13720.html

34. Реєстр адміністративних послуг

poslugy.gov.ua/AdminService/List

35. База даних експортерів

ukrexport.gov.ua/rus/ukr_export_exporters/…

36. База даних інфраструктури експорта

ukrexport.gov.ua/rus/baza_ukr_infrastructure/…

37. Електронний реєстр суб'єктів, які надають послуги, пов'язані з ЕЦП

czo.gov.ua/ca-registry

38. Реєстр організаторів державної експертизи у сфері технічного захисту інформації

dstszi.kmu.gov.ua/dstszi/control/uk/publish/article…

39. Перелік засобів технічного захисту інформації, дозволених для забезпечення технічного захисту державних інформаційних ресурсів та інформації

dstszi.kmu.gov.ua/dstszi/control/uk/publish/article…

40. Перелік суб’єктів господарювання, які мають ліцензії на провадження господарської діяльності з надання послуг у галузі криптографічного захисту інформації (крім послуг електронного цифрового підпису), торгівлі криптосистемами і засобами криптографічного захисту інформації

dstszi.kmu.gov.ua/dstszi/control/uk/publish/article…

41. Перелік суб’єктів господарювання, які мають ліцензії на провадження господарської діяльності з надання послуг в галузі технічного захисту інформації

dstszi.kmu.gov.ua/dstszi/control/uk/publish/article…

42. Перелік сертифікованих засобів криптографічного захисту інформації

dstszi.kmu.gov.ua/dstszi/control/uk/publish/article…

43. Перелік відомостей, що становлять службову інформацію і яким присвоюється гриф “Для службового користування”

dstszi.kmu.gov.ua/dstszi/control/uk/publish/article…

44. Реєстр наукових організацій

store.uintei.kiev.ua/reestr_new.html

45. Єдиний державний реєстр виконавчих проваджень

trade.informjust.ua/vpdoc/getdoc.aspx

46. Реєстр адміністративних послуг

www.me.gov.ua/Documents/List…

47. Перелік організацій-виконавців, які заявили право на податкові пільги

www.me.gov.ua/Documents/List…

48. Реєстр ліцензіатів Міністерства фінансів України, які мають право на провадження господарської діяльності з виготовлення бланків цінних паперів

www.minfin.gov.ua/…/article%3fshowHidden=1&art_id=27…

49. Перелік суб’єктів господарської діяльності, що мають ліцензію на діяльність з випуску та проведення лотерей

www.minfin.gov.ua/control/publish/article/main…

50. Реєстр ліцензіатів , яким дозволена діяльність у сфері збору, обробки, переробки відходів дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння

www.assay.gov.ua

51. Електронна система розкриття інформації учасників фондового ринку ЕСКРІН

smida.gov.ua/db

52. Реєстр дозволів на міжнародні перевезення

www.mtu.gov.ua/uk/1234365r6i8ghjn.html

53. Довідник вантажних станцій Укрзалізниці

uz.gov.ua/cargo_t…/general_information/cargo_stations

54. Перелік організацій, які мають діючий Сертифікат розробника авіаційної техніки

avia.gov.ua/…/sertifikaciya-ti…/rozrobniki/23855.html

55. Виробники авіаційної техніки

avia.gov.ua/…/sertifikaciya-…/Virobniki-AT/30161.html

56. Типи повітряних суден, які схвалені для експлуатації в ЦА

hhttp://avia.gov.ua/documents/Lotna-pridatn/sertifikaciya-tipu/tipps/23861.html

57. Реквізити аеропортів цивільної авіації України

avia.gov.ua/…/certifica…/Aerodrome_ZPM_MTR/24145.html

58. Реєстр суб'єктів які надають агентські послуги з продажу авіаційних перевезень

avia.gov.ua/do…/diyalnist/Pro-sertyfikatsiyu-agentstv

59. Інформація стосовно ліцензій з надання послуг з перевезення пасажирів, вантажів повітряним транспортом

avia.gov.ua/…/Aviaperevezennya-ta-litsenz…/23894.html

60. Державний Pеєстр перевізних документів суворого обліку

avia.gov.ua/…/Aviaperevezennya-ta-litsenz…/30122.html

61. Перелік суб'єктів яким видано ліцензії на проведення тур операторської діяльності Держкомтуризму

www.tourism.gov.ua/ua/services/licensing/25408

62. Перелік чинних галузевих будівельних норм (ВБН, ГБН) у сфері дорожнього господарства

www.ukravtodor.gov.ua/…/%D1%81_perelik-chinnikh-galu…

63. Перелік виданих дозвільних документів (ЄКМТ) Укртрансінспекції

www.uti.gov.ua/transinsp/uk/publish/category/49824

64. Реєстри учасників фондового ринку

www.nssmc.gov.ua/fund/registers

65. Реєстр рішень НКЦПФР щодо реклами цінних паперів та фондового ринку

www.nssmc.gov.ua/activities/reklama

66. Рейтингові агентства НКЦПФР

www.nssmc.gov.ua/fund/rateagencies

67. Реєстр аудиторських фірм НКЦПФР

www.nssmc.gov.ua/fund/auditors-register

68. Реєстрація емісій цінних паперів

www.nssmc.gov.ua/activities/stockregistration

69. Розпорядження стосовно випусків ЦП

www.nssmc.gov.ua/activities/orders

70. Оперативні дані щодо стану фондового ринку

www.nssmc.gov.ua/fund/stanrinku

71. Перелік осіб зарахованих до президентський кадровий резерв “Нова еліта нації”

www.president.gov.ua/ru/documents/16463.html

72. Перелік центрів надання адміністративних послуг м. Київ

ac.dozvil-kiev.gov.ua/OneStopShop/List

73. Перевірка оригінальності ідентифікаційного номеру малого судна в Регістрі судноплавства

shipregister.ua/cin/cin3.html

74. Реєстрова книга суден в Регістрі судноплавства

shipregister.ua/ships/reg-ships.pdf

75. Судна, сертифіковані Регістром судноплавства

shipregister.ua/ism.html

76. Перевірка дійсності документа Регістра судноплавства

shipregister.ua/ships/index.html

77. Пошук суден в Регістрі судноплавства

shipregister.ua/ships/search.html

78. Державний реєстр дитячих закладів оздоровлення та відпочинку

drdz.mlsp.gov.ua/msm

79. Українська міжбанківська валютна біржа . Фондовий, товарний ринок, електронні аукціони з продажу нафтопродуктів

www.uice.com.ua

80. Перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, права на які плануються продавати на земельних торгах

dazru.gov.ua/perelik-zemelnix-dilyanok-silskogospoda…

81. Повний перелік державних топографо-геодезичних і картографічних підприємств, перелік інститутів землеустрою

land.gov.ua/…/107650-perelik-derzhavnykh-topohrafo-h…

та land.gov.ua/…/104065-perelik-instytutiv-zemleustroiu…

82. Реєстр гарантів. Державна фіскальна служба

sfs.gov.ua/dovidniki--reestri--p…/reestri/120338.html

83. Перелік об'єктів права інтелектуальної власності, включених до митного реєстру

sfs.gov.ua/dovidniki--reestri-…/pereliki-/100237.html

84. Перелік вилученого митницями майна (крім конфіскованого), що передано в реалізацію

sfs.gov.ua/dovidniki--reestri-…/pereliki-/166716.html

85. Реєстр підприємств, яким надано дозвіл на відкриття та експлуатацію митного складу

sfs.gov.ua/dovidniki--reestri--pe…/reestri/94929.html

86. Комплексна інформаційна система Держфінпослуг

kis.nfp.gov.ua

87. Державний реєстр оцінювачів та суб'єктів оціночної діяльності

www.spfu.gov.ua/…/SPFUSiteDefinition/RegisterSOD.aspx

88. Реєстр організаторів аукціонів по відчуженню майна

www.spfu.gov.ua/…/RegisterOrganizers%D0%90uctionsSal…

89. Реєстр корпоративних прав держави

www.spfu.gov.ua/…/…/RegisterStateCorporateRights.aspx

90. Реєстр договорів Фонду державного майна

www.spfu.gov.ua/…/SPFUSit…/RegisterLegalEntities.aspx

91. Потенційні об'єкти оренди Фонду державного майна

www.spfu.gov.ua/…/SPFUSi…/PotentionalRentObjects.aspx

92. Продаж на аукціоні Фонду державного майна

www.spfu.gov.ua/…/SPFUSi…/RentForPotentialBuyers.aspx

93. Переліки суб'єктів господарювання Фонду державного майна

www.spfu.gov.ua/…/SPFUSiteD…/ListsOfUndertakings.aspx

94. База даних “Законодавство України”

zakon4.rada.gov.ua/laws

95. Реєстр агентів. Моторно траспортне страхове бюро України МТСБУ

cbd.mtibu.kiev.ua/MTS…/Parameters/SearchParams.aspx…

96. Перелік лікарських засобів, заборонених до рекламування, які відпускаються без рецепта

moz.gov.ua/docfiles/639_2012_dod.rar

97. Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій

sts.gov.ua/data/normativ/…/000/62287/Re_str_TK_19.doc

98. Інформація про засоби вимірювальної техніки, внесеної до державного реєстру Укрметртестстандарт

www.ukrcsm.kiev.ua/…/2009-02-05-…/2009-07-09-10-57-47

99. Продукція , сертифікована Укрметртестстандартом

www.ukrcsm.kiev.ua/index.p…/…/2009-02-12-13-16-36/-qq

100. Перелік переможців ІІ аукціону з продажу спеціальних дозволів на користування надрами

geo.gov.ua/…/547-v-derzhgeonadrah-ukrayini-vdbuvsya-…

101. Стан мінерально-сировинної бази. Перелік корисних копалин загальнодержавного значення, які на данний час не розробляються

www.geo.gov.ua/stan-mineralno-sirovinnoi-bazi.html

102. Оглядові геологічні карти

www.geo.gov.ua/oglyadov-geologchn-karti.html

103. Перелік державних геологічних підприємств

www.geo.gov.ua/derzhavn-geologchn-pdpriyemstva.html

104. Державний реєстр пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання

www.menr.gov.ua/control/control5

105. Реєстр екологічних аудиторів

www.menr.gov.ua/…/268-reiestr-ekolohichnykh-audytoriv

106. Перелік об'єктів, які є найбільшими забруднювачами довкілля

www.menr.gov.ua/control/control4

107. Список посвідчень громадських інспекторів з охорони навколишнього природного середовища, які є недійсними

www.menr.gov.ua/control/control1

108. Перелік ліцензіатів на провадження господарської діяльності із здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами

www.menr.gov.ua/…/210-perelik-litsenziativ-na-provad…

109. Контроль ремонту доріг Київавтодор

remcontrol.com.ua/#

110. Державний реєстр оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок

land.gov.ua/…/derzhavnyi-reiestr-otsiniuvachiv-z-eks…

111. Довідник показників нормативної грошової оцінки земель населених пунктів

land.gov.ua/hr…/otsinka-zemel-naselenykh-punktiv.html

112. Інформація Головного управління Держземагентства про проведення конкурсу з відбору виконавця земельних торгів

land.gov.ua/konkursy-z-vidboru-vykonavtsiv-zemelnykh…

113. Пошук аукціона Держземагентства

torgy.land.gov.ua/auction

114. Реєстр сертифікованих працівників БТІ

asdev.com.ua/itn/list.php

115. Перелік робочих органів Атестаційної архітектурно-будівельної комісії

www.minregion.gov.ua/…/perelik-robochih-organiv-ates…

116. Перелік експертних організацій, які відповідають Критеріям, встановленим наказом Мінрегіону від 23.05.2011 №53, та можуть здійснювати експертизу проектів будівництва

www.minregion.gov.ua/…/content…/3099/Perelik_26_1.pdf

117. Єдиний Реєстр медичних працівників та штампів

umcbdr.com.ua/reyestri

118. Розшук МВС. Мобільні телефони. Транспортні засоби у розшуку. Зброя у розшуку. Культурні цінності. Неопізнанні трупи. Особи, що не можуть надати про себе відомостей внаслідок хвороби або неповнолітнього віку

mvs.gov.ua/mvs/control/uk/investigation

119. Єдина база даних електронних адрес, номерів факсів (телефаксів) суб’єктів владних повноважень

email.court.gov.ua/search

120. Адреси масової реєстрації платників податків

sts.gov.ua/mr

121. Дізнайся більше про свого бізнес-партнера

sfs.gov.ua/businesspartner

122. Реєстр великих платників податків на 2015 рік

sfs.gov.ua/dovidniki--reestri--p…/reestri/167732.html

123. Реєстр cуб’єктів господарювання, які здійснюють оптову торгівлю спиртом коньячним і плодовим на підставі ліцензії на виробництво коньяку та алкогольних напоїв за коньячною технологією

sfs.gov.ua/dovidniki--reestri--p…/reestri/152383.html

124. Єдиний державний реєстр виробників спирту етилового, коньячного і плодового, спирту етилового ректифікованого виноградного, спирту етилового ректифікованого плодового, спирту-сирцю виноградного, спирту-сирцю плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів

sfs.gov.ua/dovidniki--reestri--p…/reestri/151988.html

125. Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій

minrd.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/…/94957.html

126. Реєстр підприємств, яким надано дозвіл на відкриття та експлуатацію складу тимчасового зберігання

minrd.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/…/94919.html

127. Реєстр виданих (дійсних) ліцензій на здійснення митної брокерської діяльності

minrd.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/…/94921.html

128. Реєстр підприємств, яким надано дозвіл на відкриття та експлуатацію митного складу

minrd.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/…/94929.html

129. Реєстр магазинів безмитної торгівлі

minrd.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/…/94931.html

130. Єдиний реєстр суб’єктів господарювання, які можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави, у 2015 році

sfs.gov.ua/dovidniki--reestri--p…/reestri/179847.html

131. Електронна митниця

minrd.gov.ua/…/mit…/subektam-zed/elektronna-mitnitsya

132. Довідники Державної фіскальної служби. Довідники пільг. Для банківських установ: Довідник SPR_REG.DBF та опис його структури. Довідник кодів товарів згідно з Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності. Типи об’єктів оподаткування

sfs.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/dovidniki-

133. Онлайн перевірка наявності заборгованності за штрафами ДАІ в Одеській та Херсонськоій областях

www.saiodessa.gov.ua/Default.aspx?tabid=59

134. Поштові індекси та відділення поштового зв’язку

services.ukrposhta.com/postindex_new

135. Пошук поштового відправлення

services.ukrposhta.ua/bardcodesingle

136. Інформація про власників істотної участі у банках

bank.gov.ua/control/uk/publish/article…

137. Анульовані свідоцтва. Свідоцтво про встановлення батьківства. Свідоцтво про зміну імені. Свідоцтво про народження. Свідоцтво про шлюб. Свідоцтво про смерть. Свідоцтво про розірвання шлюбу. Свідоцтва про усиновлення

drsu.gov.ua/show/1034

138. Стан довкілля

www.ecobank.org.ua/state/Pages/default.aspx

139. Національна комісія регулювання енергетики та комунальних послуг НКРЕКП. Реєстри. Ліцензійні реєстри. Реєстри суб’єктів природних монополій. Реєстр об’єктів електроенергетики (альтернативні джерела енергії)

www.nerc.gov.ua/?id=11957

140. Система електронних торгів арештованим майном

torgi.minjust.gov.ua

141. Національний реєстр електронних інформаційних ресурсів

e-resurs.gov.ua

142. Реєстр свідоцтв про встановлення категорій готелям та іншим об'єктам

tourism.gov.ua/…/reestr_ca…/Zhurna_reestrats_svid.pdf

143. Вся Україна - жителі

www.nomer.org/allukraina

144. Електронний банк документів “Подвиг народу у Великій вітчизняній війні 1941-1945 рр.”

podvignaroda.mil.ru/?#tab=navPeople_search

145. Узагальнений банк даних “Меморіал”

www.obd-memorial.ru/html/index.html

146. Жертви політичного терору в СРСР

lists.memo.ru

147. Державний реєстр нерухомих пам'яток

mincult.kmu.gov.ua/mincult/uk/publish/article/294593

та mincult.kmu.gov.ua/mincult/uk/publish/article/294599

148. Зареєстровані ветеринарні препарати

www.vet.gov.ua/taxonomy/term/32

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если автор темы не возражает, я предлагаю (практикам, а не теоретикам) делиться тут своими «наработками» или идеями в области аренды. Т.к. лично я имею определённый опыт, как в качестве арендодателя, так и арендатора, начну с себя и попытаюсь в рамках этой темы постепенно поделиться некоторыми моими решениями.

 

Арендная плата.

Кто сдавал квартиру с помощью риелторов, наверняка подтвердит, что подавляющее большинство из них предлагает свои типовые договора аренды, в которых указаны до удивления схожие условия оплаты за аренду. Арендатор при подписании договора вносит арендную плату за первый и последний месяц проживания. Далее, как правило, в начале месяца, вносится плата за текущий месяц. А по окончании срока аренды за последний месяц арендатор уже не платит, т.к. этот месяц оплачен ещё при подписании договора. Чем это чревато? В момент окончания срока аренды и приёма квартиры хозяин обнаруживает ряд поломок в своей квартире, компенсировать стоимость которых уже не с чего. Более того, в такой ситуации некоторые квартиранты умудряются выехать без ведома арендатора на несколько дней раньше, прихватив с собой кое-что полезное и даже не вернув ключи от квартиры.

 

Поэтому в моих договорах аренды оговорены немного другие правила. Я беру с арендатора плату только за первый (текущий) месяц аренды. Но при подписании договора также беру т.н. залоговую сумму (которая, как правило, равна размеру месячной арендной платы или несколько больше). Для квартиросъёмщика в финансовом плане ничего не меняется. Но к моменту его выселения у арендодателя остаётся залоговая сумма, которую он возвращает за вычетом компенсации повреждений (если такие имеются). Размер и условия возврата этой залоговой суммы прописаны в контракте. При этом закон не запрещает в качестве залога брать и валюту, что защищает и арендатора от возможной инфляции гривны.

 

Был у меня один потенциальный клиент, который возмутился такими условиями. Дескать, какие гарантии, что я ему верну залоговые аж!!! 1000.USD? (Видимо договор для него – пустая бумага). Я ответил, а где гарантии, что он не поломает или украдёт технику, стоимостью гораздо больше 1000.USD или вообще не затопит или спалит квартиру в 100 раз дороже его залоговой суммы? Дальнейшие его попытки пререкаться я даже не слушал и послал его. Аналогичные беседы у меня были и с одной известной ведущей на нашем телевидении, которая также пыталась снять у нас квартиру. Тут срабатывает правило: «жулик воспринимает окружающих тоже исключительно как жуликов».

 

PS: Существование залоговой суммы, кстати, обычная практика в Европе.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если автор темы не возражает, я предлагаю (практикам, а не теоретикам) делиться тут своими «наработками» или идеями в области аренды.

...При этом закон не запрещает в качестве залога брать и валюту, что защищает и арендатора от возможной инфляции гривны..

 

Стесняюсь спросить, а Вы кто - практик или теоретик? Ну то таке, скажите мне, пожалуйста, какой закон не запрещает брать валюту?

Согласно ПОСТАНОВе 30.05.2007 N 200 Про затвердження Правил використання готівкової іноземної валюти на території України та внесення

змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України

zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z0656-07

 

6. Використання готівкової іноземної валюти території України як засобу платежу або як застави

 

6.2. Фізичні особи - резиденти можуть використовувати на

території України готівкову іноземну валюту як засіб платежу у випадках, передбачених підпунктами "а", "в" та "е" пункту 6.1 цієї

глави.

6.1. Фізичні особи - нерезиденти, а також повноважні

представники юридичних осіб - нерезидентів - суб'єктів

підприємницької діяльності можуть використовувати на територіях

митниць готівкову іноземну валюту як засіб платежу в разі:

а) сплати мита, інших податків і зборів (обов'язкових платежів), митних зборів та фінансових санкцій відповідно до митного законодавства України;

в) сплати платежів за охорону та супроводження підакцизних і

транзитних товарів митними органами;

е) оплати товарів і послуг у зоні, що звільнена від сплати

мита та податків.

 

6.3. Фізичні особи, а також юридичні особи - резиденти та

іноземні представництва можуть використовувати на території

України готівкову іноземну валюту як засіб платежу в разі оплати

дипломатичним представництвам, консульським установам іноземних

держав дозволів на в'їзд (віз) до цих країн фізичним особам, які

виїжджають у приватних справах та в службові відрядження.

 

6.5. Використання готівкової іноземної валюти на території України як застави дозволяється за умови отримання індивідуальної ліцензії, яка надається виключно на підставі окремої постанови Правління Національного банку України.

 

Вы, главное, напишите расписку , о том что взяли долларами. И не шумите потом "Закон, как дышло... Страна такая...":D

 

А если серьёзно, то согласно ЦКУ, стороны могут определить денежный эквивалент в валюте. Надеюсь, такой грамотный человек , как Вы понимает , что такое эквивалент!! zakon2.rada.gov.ua/laws/show/435-15/page9

 

Стаття 524. Валюта зобов'язання

 

1. Зобов'язання має бути виражене у грошовій одиниці України - гривні.

 

2. Сторони можуть визначити грошовий еквівалент зобов'язання в іноземній валюті.

 

P.S. Вы не останавливайтесь!! Советуйте побольше, Вы же, как видно человек опытный.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

… скажите мне, пожалуйста, какой закон не запрещает брать валюту?

... Вы, главное, напишите расписку , о том что взяли долларами. И не шумите потом "Закон, как дышло... Страна такая...

Зачем расписка? У меня прямо в договоре это прописано, т.к. ни один закон не запрещает в качестве возвращаемого залога использовать любые ценные вещи, в том числе иностранную валюту.

 

… P.S. Вы не останавливайтесь!! Советуйте побольше, Вы же, как видно человек опытный.

Похоже, я Вас чем-то обидел. Если так, гранд пардон! :o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зачем расписка? У меня прямо в договоре это прописано, т.к. ни один закон не запрещает в качестве возвращаемого залога использовать любые ценные вещи, в том числе иностранную валюту.

 

 

Похоже, я Вас чем-то обидел. Если так, гранд пардон! :o

 

Мил человек, будьте добры ссылку на закон, который разрешает Вам использовать валюту. Я Вам указал постанову НБУ, где украинским по белому написано 6.5. Використання готівкової іноземної валюти на території України як застави дозволяється за умови отримання індивідуальної ліцензії, яка надається виключно на підставі окремої постанови Правління Національного банку України.

 

ЦКУ, также, только гривня,- валюта , только , как эквивалент. ВСЁ КРАПКА.

То , что у Вас в договоре написана глупость, так я здесь не причём!!

ЦКУ разрешает брать деньгами или натуральной формой, но не валютой.

Стаття 762. Плата за користування майном

 

2. Плата за користування майном може вноситися за вибором сторін у грошовій або натуральній формі. Форма плати за користування майном встановлюється договором найму.

 

Ну Вы скажете, тоже, чем Вы меня могли обидеть? То, что не знаете, что такое норма права и с чем её едят? Так здесь, скорее Вам нужно обижаться на тех людей , которые Вам дают советы...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...Я Вам указал постанову НБУ, где украинским по белому написано 6.5. Використання готівкової іноземної валюти на території України як застави дозволяється за умови отримання індивідуальної ліцензії, яка надається виключно на підставі окремої постанови Правління Національного банку України.

...

 

Спасибо! Наконец я узнал от Вас что-то реально полезное для себя.

Чтож, в следующем договоре я учту этот момент.

Если не секрет, может Вам ещё известно какое грозит наказание за нарушение этой постановы НБУ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо! Наконец я узнал от Вас что-то реально полезное для себя.

Чтож, в следующем договоре я учту этот момент.

Если не секрет, может Вам ещё известно какое грозит наказание за нарушение этой постановы НБУ?

 

Конечно известно, я в отличие от Вас , понимаю, что такое система права и, как она работает. А , что же Вы не знаете, Вы же практик-теоретик? Советы людям даёте, Вот так Вы насоветуете , что попало, а потом виноваты все кроме Вас. Секрета никакого нет, изучайте, но я сомневаюсь, что без грамотного юриста, Вы сможете составить грамотный договор.

Согласно, Про систему валютного регулювання і валютного контролю

zakon3.rada.gov.ua/laws/show/15-93

Стаття 16. Відповідальність за порушення валютного законодавства

 

1. Незаконні скуповування, продаж, обмін чи використання

валютних цінностей як засобу платежу або як застави, тобто

вчинення цих дій без відповідного дозволу (ліцензії), якщо

відповідно до цього Декрету та інших актів валютного

законодавства наявність такого дозволу (ліцензії) є обов'язковою,

тягнуть за собою адміністративну або кримінальну відповідальність згідно з чинним законодавством України. ( Пункт 1 статті 16 в редакції Закону N 3891-12 від 28.01.94 )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кто мешает писать в договоре слово * эквивалент*?

Что-то вроде: Залишає в якості застави грошові кошти в розмірі ____грн, що складают єквівалент 1000у.е., які арендодавець зобов.язуеться повернути ......и.т.п И договор в порядке.

А берете в у.е., кто это проверит, в чем вы взяли? Вы же на себя наговаривать не будете?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

да какая разница в чем брать, если оговорен эквивалент. Не нужны грины иду и меняю , зачем эти головняки с требованием валюты ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...