Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

монтаж профнастилу 107 мп

musyaka_t

Рекомендовані повідомлення

Добрий день, шукаю виконавців для монтажу профнастилу 107 мп.

Нараі залитий фудамент під забор і встановлені стовпчики через кожні 3 м.

Цікавить вартість даних робіт та строки?

Дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для полного и максимально точного ответа, укажите месторасположение, высоту профнастила, способ крепления (саморезы или заклепки), имеются ли перепады (ступени), и указывать только стоимость работ? Или работу под ключ? Если Материал Ваш, то чьи расходники (электроды, отр.круги, грунт, краска, заклепки/саморезы и пр.?

 

Указав всё это, Вы получите максимально прозрачные предложения!

 

С Уважением, Станислав!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ширина 120 мп, висота 2 м, стовпчики забетоновані вертикальні через кожні 3 метри та по два горизонтальні між вертикальними стовпчиками, все зварено,прогрунтовано, покрашено, потрібно лише прикріпити профнастил (шурупи, приблизно 8 шт на мп (4 зверху. 4 знизу)) ступенька є одна . місцезнаходження 20 км від києва по житомирській трасі. шурупи мої,)) мене цікавить тільки робота !
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Готов выполнить работу (з человека,сами из Калиновки,Макаровский район,к работе можем приступить хоть завтра).20 грн/п.м.0991356627 Руслан.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ширина 120 мп, висота 2 м, стовпчики забетоновані вертикальні через кожні 3 метри та по два горизонтальні між вертикальними стовпчиками, все зварено,прогрунтовано, покрашено, потрібно лише прикріпити профнастил (шурупи, приблизно 8 шт на мп (4 зверху. 4 знизу)) ступенька є одна . місцезнаходження 20 км від києва по житомирській трасі. шурупи мої,)) мене цікавить тільки робота !

 

Готові виконати ваше замовлення, вартість 50 грн/м.пог (транспортні витрати включені у вартість)

Наші роботи та контакти:

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=184905&page=4

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...