Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вибір ГБ

HumanKM

Рекомендовані повідомлення

Діло йде до весни, відповідно пора визначатися з ГБ.

Товщину на даному етапі вибираю 400 мм, плотність д400

Тепер питання стало за виробником.

Спочатку я був орієнтований на аерок. Та тепер задумався.

Підкажіть люди знаючі - які основні відмінності гб стоунлайт та аерок? і чи варті вони тієї цінової різниці? Аерок 1120 грн, стоунлайт 950 грн. Конкретно в моєму випадку це різниця майже в 1000 доларів. Така різниця може сильно вплинути на фасад - так наприклад я готовий розглянути клінкер... Ну то таке. Головне питанні - чому стоунлайт дешевший?

Раніше - років 4 тому я читав що якість гб в усіх виробників приблизьно однакова і обирати треба було дешевший. Тепер начитався про косяки аерока. Читав що аерок найкращий на ринку. Бачато чого читав. А по факту???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Головне питанні - чому стоунлайт дешевший?

Раніше - років 4 тому я читав що якість гб в усіх виробників приблизьно однакова і обирати треба було дешевший. Тепер начитався про косяки аерока. Читав що аерок найкращий на ринку. Бачато чого читав. А по факту???

По факте все зависит от партии и завода.

Так как бывает и аэрок - херовый, как правило, когда много заказов (период с мая по август).

Стоунлайт тоже нормальный видел.

Выбирал бы АЭРОК - так как марка в обеих производителях одинаковая, зато прочные характеристики В 2.5 - стоунлайт В 2.0

И по морозостойкости аэрок выше, не помню цифры, можно в сети посмотреть и сюда скинуть, если Вам интересно станет=)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По факте все зависит от партии и завода.

Так как бывает и аэрок - херовый, как правило, когда много заказов (период с мая по август).

Стоунлайт тоже нормальный видел.

Выбирал бы АЭРОК - так как марка в обеих производителях одинаковая, зато прочные характеристики В 2.5 - стоунлайт В 2.0

И по морозостойкости аэрок выше, не помню цифры, можно в сети посмотреть и сюда скинуть, если Вам интересно станет=)

 

спочатку мислив так як Ви

доки не почитав характеристики аероку який виготовляється в європі, там він також В2,0. Просто в Україні мабуть нанотехнології :o

Я до того що заявлені дані аероку скоріш за все не відповідають дійсності. Стоунлайт можливо також не відповідає - хз. От хто працював і з тим і з тим - суб"єктивна думка цікава людей тримавших в руках стоун та аерок. Бо в цифри я вже перестаю вірити.

 

ПС:

Ви доречі звернули увагу що супер пупер мега крутий тришаровий блок аерок виготовляються лише в Україні. Таких блоків більш ніде не роблять. І на питання про зменшення паропроникності аерок відповідає вскольз - типу так, але... Я от думаю що це експеримент на нас ставлять з цим блоком. Інакше німці давно б штампували його.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ээх, где бы найти таких, чтобы и тот и тот использовали... :(

 

Сам давненько строил из Аэрока, а сейчас надо строить гараж - тоже думаю :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

доки не почитав характеристики аероку який виготовляється в європі, там він також В2,0. Просто в Україні мабуть нанотехнології

Я до того що заявлені дані аероку скоріш за все не відповідають дійсності. Стоунлайт можливо також не відповідає - хз. От хто працював і з тим і з тим - суб"єктивна думка цікава людей тримавших в руках стоун та аерок. Бо в цифри я вже перестаю вірити.

То при чем тут ....опа? Есть заявленные характеристики прочности, их можно достигнут, это не есть проблема у нас и в Европе, я думаю это сделано для того, что бы клиенты не переживали из-за прочность блоков, так как хотят слухи, что блок не выдержит постройку застройщика, что бы этих проблем не было, увеличили прочностные характеристики и тем самым наверное уменьшили теплоизоляцию - это маркетинговый ход, который работает, менталитет народа, а Вы перекрутили все наоборот согласно нашему менталитету=). Если Вы хотите проверить блоки, обратитесь, что бы провели определения несущей способности блока на сжатия в лаборатории экспериментальным способом, заплатите денег, и не фантазируйте. =)

 

Добавлено через 7 минут

Ви доречі звернули увагу що супер пупер мега крутий тришаровий блок аерок виготовляються лише в Україні. Таких блоків більш ніде не роблять. І на питання про зменшення паропроникності аерок відповідає вскольз - типу так, але... Я от думаю що це експеримент на нас ставлять з цим блоком. Інакше німці давно б штампували його.

Этот блок не использовал никогда, не изучал инфу по нему, какой эксперимент? Кому мы нужны?=), что бы тут еще эксперименты ставили? Скорее всего (догадка) придумали фишку, сделали красивую рекламу и продажи увеличились=). Истина где то ТАм=)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ээх, где бы найти таких, чтобы и тот и тот использовали...

В 2010 у меня закрались сомнения по поводу СЛ (стоунлайт)... в 2011 поставил себе заслон - НИКОГДА не использовать СЛ (только по настоянию заказчика). В одной из тем самый большой дилер СЛ заявил, что СЛ - забутовочный блок (т.е. просто камень с не прогнозируемыми параметрами). В 2012 последний раз держал в руках ИДЕАЛЬНЫЙ блок АЭРОКа ЭКОТЕРМ д400-в2,0.... далше - стало хуже но не так как у СЛ, там совсем грустно.

ТС!? Вам для каких целей блок нужен? Что вы от него ожидаете?

 

Добавлено через 5 минут

Ви доречі звернули увагу що супер пупер мега крутий тришаровий блок аерок виготовляються лише в Україні. Таких блоків більш ніде не роблять. І на питання про зменшення паропроникності аерок відповідає вскольз - типу так, але... Я от думаю що це експеримент на нас ставлять з цим блоком. Інакше німці давно б штампували його.

Этот блок был придуман ИМЕННО ИЗ-ЗА ФОБИЙ И ДУРОСТИ частных заказчиков!!!! Они просто усы...умирали от того что нет возможности (не хватает масла в голове) повесить шкафчик и снаружи тоже ГОЛОВОЙ можно вмятину сделать!:o:lol:

Так шо это не над нами эксперимент а наш над ГБ!!! На сколько земля слухами полнится - этот блок - ФСЁ!!! (не выпускается)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ТС!? Вам для каких целей блок нужен? Что вы от него ожидаете?

 

блок треба для будівництва мого будинку

з аероком я працював, а от зі сл не довелося, але бачу що його массово продають. От власне і поставив питання.

Скажіть - в чому проблема СЛ? Геометрія? Однорідність? невідповідність плотності???

От я наприклад облицьовувати планую цеглою. По внутрі гіпсова штукатурка/шпаклівка.

 

Мені аерок брати чи і СЛ проканає?

Хочу міцно, надійно. Робитиму все суворо по технології, армуватиму, пояси литиму, мости холоду утеплюватиму...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

блок треба для будівництва мого будинку

Вы хотите использовать ГБ в качестве "несущая конструкция + утеплитель" или "однослойная стена с декоративной отделкой"???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы хотите использовать ГБ в качестве "несущая конструкция + утеплитель" или "однослойная стена с декоративной отделкой"???

 

однослойна з облицюванням цеглою, без додаткових утеплювачів

Д400 400мм.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

однослойна з облицюванням цеглою, без додаткових утеплювачів

Д400 400мм.

Тогда - стена первого этажа 500мм Д400, второй 500ммД300

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тогда - стена первого этажа 500мм Д400, второй 500ммД300

 

хмм

цікаво...

 

а дозвольте ще з Вами питання по облицюванню цеглою обсудити.

Я дуже багато перечитав. Частково переписувався на цю тему тут з представником аероку, який нажаль пропав з форуму. Найширшу консультацію мені надав представник аерок-росія Гринфельд Глеб Иосифович

 

Я хочу облицьовуватися цеглою брусок (250х60х60) кераміка.

Цей пан грінфільд, запевняє мене в наступному. Якщо облицьовувати одразу то потрібно обов"язково робити вент зазор, бо гб матиме високу остаточну вологість, котра без вент зазора виходитиме десятиліття. Але якщо облицювати через рік-два, то можна класти цеглу впритул до гб. Так як остаточна вологість має суттєво знизитися а паропроникності швів цементнопіщаного розчину достатньо для виведення вологи коли гб працюватиме вже у нормальному влажносному режимі.

Наскільки з Вашої точки зору це відповідає дійсності? Адже облицювання в стик з гб буде і суттєво міцнішим механічно і значно полегшить робочий процес (а він весь на моїх руках).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наскільки з Вашої точки зору це відповідає дійсності? Адже облицювання в стик з гб буде і суттєво міцнішим механічно і значно полегшить робочий процес (а він весь на моїх руках).

КАТЕГОРИЧЕСКИ - я против!!! Только с вент зазором, причём с соблюдением всех продухов и тд и тп...!!! И не зависимо от того когда делать!

паропроникності швів цементнопіщаного розчину достатньо для виведення вологи коли гб працюватиме вже у нормальному влажносному режимі.

Может да , а может НЕТ!!!! Хотите рискнуть? С тем что Вы сами говорите - "ХОЧУ НАДЁЖНО И КАПИТАЛЬНО"

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ок

приймається вент зазор

я логічно також до нього схильний

 

вибачте за назойливість - а поясните чому 500мм? Наприклад коли я спілкувався на цю тему з представником аероку, він запевняв мене що більше ніж 375мм буде ефективним лише за умови рекуперації повітря. Я не буду ставити систем рекуперації, лише природні витяжки (гравітаційні). Вони мотивують що коштів затрачу на будівництво більше а ефекту майже не отримаю. Всьому ж є межа - можна і метрову стіну влупити, та це не значить що газу піде вдвічі менше ніж з 500мм стіною. Мені хочеться міцно і тепло, та я не мав досвіду з будинками з 500мм гб. 375мм будували, бачу енерговитрати і тд і тп. Наскільки ефективнішим в утриманні буде будинок з 500мм блоків??? Як зорієнтуватися - ну хоч дуже грубо - це 5, 10, 25 відсотків?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наскільки ефективнішим в утриманні буде будинок з 500мм блоків??? Як зорієнтуватися - ну хоч дуже грубо - це 5, 10, 25 відсотків?

У меня сейчас в наблюдении два единаховых дома с разницей только 500 и 375 Д300. 25-го числа я сниму показания ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО по отоплению за 30 дней и выложу в теме про электрокотлы.

Я - ТОЖЕ СЧИТАЮ, ЧТО 375 Д300 - т.е. R=4,1 - ДО-СТА-ТО-ЧНО! Проверим.... Мои рекомендации по 500мм Д400 на первом - понятны... на втором - может и достаточно 375(400) Д300!!!???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня сейчас в наблюдении два единаховых дома с разницей только 500 и 375 Д300. 25-го числа я сниму показания ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО по отоплению за 30 дней и выложу в теме про электрокотлы.

Я - ТОЖЕ СЧИТАЮ, ЧТО 375 Д300 - т.е. R=4,1 - ДО-СТА-ТО-ЧНО! Проверим.... Мои рекомендации по 500мм Д400 на первом - понятны... на втором - может и достаточно 375(400) Д300!!!???

 

останній варіант мені найбільше підходить - він компромісний для мене

порівняння двох однакових будинків з різними стінами - це саме те що мені треба. З нетерпінням чекаю. Коли будуть дані? і киньте ссилочку на тему сюди, щоб я не згубив цю інфу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут... данные за 10 дней - не легитимные!!! Снимать данные за месяц буду ИМЕННО 25.01.2017

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=26342&page=159

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Діло йде до весни, відповідно пора визначатися з ГБ.

Товщину на даному етапі вибираю 400 мм, плотність д400

Тепер питання стало за виробником.

Спочатку я був орієнтований на аерок. Та тепер задумався.

Підкажіть люди знаючі - які основні відмінності гб стоунлайт та аерок? і чи варті вони тієї цінової різниці? Аерок 1120 грн, стоунлайт 950 грн. Конкретно в моєму випадку це різниця майже в 1000 доларів. Така різниця може сильно вплинути на фасад - так наприклад я готовий розглянути клінкер... Ну то таке. Головне питанні - чому стоунлайт дешевший?

Раніше - років 4 тому я читав що якість гб в усіх виробників приблизьно однакова і обирати треба було дешевший. Тепер начитався про косяки аерока. Читав що аерок найкращий на ринку. Бачато чого читав. А по факту???

 

Вместе соседом начали строиться с разницей в год (он первый). Оба строили из СЛ.

Заказывали летом он 300, я 360 д500. Привозили и мне и ему еще горячим в день производства по этому по дороге немного потрескалось.

Плотность одинаковая во всех вариантах.

Геометрия что у него что у меня гуляла,. Было такое что до 0,5-1см.

В этом году сосед летом брал Аерок 300мм на достройку комнаты второго этажа. Нужно было всего 2 поддона, поэтому взял на окружной Аерок (дешевле вышло с доставкой манипулятором). Со СЛ выходило дороже.

Визуально очень отличается. Аерок светлый, СЛ серый.

Геометрия Аерока намного лучше, это объективно. Плотность одинаково. Колотых не было. НО это скорее всего из-за того что он отстоявшийся, а не сразу гарячим везли.

Для себя сделал вывод. Аерок объективно лучше по геометрии. Но в конечном итоге это влияет только на сложность работы строителям…

По сему на достройку гаража в этом месяце себе взял СЛ 300мм. (так как брал со склада всего 2 колотых блока было).

Для себя пришел к выводу что по «пользовательским» характеристикам он одинаков. По сему на достройку гаража в этом месяце себе взял СЛ 300мм. (так как брал со склада всего 2 колотых блока было).

 

ПС: Без утепления брал бы только не меньше 400мм и для первого и для ВТОРОГО этажа.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...