Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Потери при передаче по проводам, 12/220В

Dex-paketa

Рекомендовані повідомлення

Всем привет!

 

Может кто в курсе. Хочу поставить 12В батареи в отдельно стоящем гараже, и кинуть провод от них в дом, метров 30. На сколько я понимаю, потери при передаче 12В гораздо больше, чем при 220В. На сколько это критично на 30-40 метрах? Не хочется ставить инвертор возле батарей, ему будет гораздо лучше в доме.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всем привет!

 

Может кто в курсе. Хочу поставить 12В батареи в отдельно стоящем гараже, и кинуть провод от них в дом, метров 30. На сколько я понимаю, потери при передаче 12В гораздо больше, чем при 220В. На сколько это критично на 30-40 метрах? Не хочется ставить инвертор возле батарей, ему будет гораздо лучше в доме.

 

Кабель толщиной в руку и все пучком.Без шуток.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На сколько это критично на 30-40 метрах?

Мощность инвертора? При медном проводе 50 мм2 и длине 40 м при мощности инвертора 1 кВт от 12 В батареи на проводе потеряется 2,57 В. Много это или мало надо смотреть характеристики инвертора - при каком минимальном напряжении он работает и какова его мощность. Если что - повышать сечение.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Очень много, откажусь от затеи. Спасибо.

 

Та да. Диаметр провода пропорционален отношению напряжений.

Если при 12 В было 10 мм диаметра, то при уже при 120В можно обойтись и 1 мм для той же мощности и того же падения напряжения в процентах от номинала. Сечение, естественно, в квадрате зависит.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

років 10 тому перевіряв чи нема обриву на лінії БЗ (типу виділена лінія від укртелекому) між обєктами по лінії з скрутками від укртелекому десь 2км, підключив батарейку 12V 23A з пульту сигналки авто,з однієї сторони лінї замкнув між собою з іншої сторони підключив батарейку і мультиметр, тобто довжина лніїі склала 4 км, вернулось щось близько 12в, як такого падіння незамітив, можливо при навантаженні просіла б напруга.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мультиметр

як такого падіння незамітив

У дешевого мультиметра вхідний опір 1 МОм. Що при напрузі 12 В дасть струм 0,000012 А. Про яке просідання може йти мова :) . А ви б спробували підключити хоча б безперебійник на 500 ВА й побачили б скільки б дійшло до нього...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...