Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Упало давление в системе

МаТраС

Рекомендовані повідомлення

сделал ПП трубы+электрокотел. летом протестировал где то минут 40. нигде не текло. Давление сделал при закачке воды временно 1 атмосферу.

Упало за пол года до нуля. сначала до 05, потом под ноль( единственное, что сделал,это перекрыл две батареи и снял их.

Чего упало давление,если нигде не протекало? и вообще, насколько оно нужно там, если насос ганяет воду? в будущем незамерзайку

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сделал ПП трубы+электрокотел. летом протестировал где то минут 40. нигде не текло. Давление сделал при закачке воды временно 1 атмосферу.

Упало за пол года до нуля. сначала до 05, потом под ноль( единственное, что сделал,это перекрыл две батареи и снял их.

Чего упало давление,если нигде не протекало? и вообще, насколько оно нужно там, если насос ганяет воду? в будущем незамерзайку

 

Герметичность читай давление - нужно!, иначе сгорит котел.

 

Особенно герметичность важна с антифризом, т к у антифриза жидкотекучесть выше.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тиск в системі потрібен насосу. При невідповідному тиску насос не ефективний (як і вся система в результаті). Крім того, якщо система не герметична - значить десь тече, значить десь замакає, значить десь будуть вищі тепловтрати і пліснява...

Крім того, постійне піджиівлення не підготовленою водою збільшить к-сть соляних відкладень в СО.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тиск в системі потрібен насосу. ...

Насосу давление в системе до лампочки!

 

...При невідповідному тиску насос не ефективний (як і вся система в результаті). ...

Насос эффективен при заполненной системе отопления всегда - даже без избыточного давления.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Насосу давление в системе до лампочки!

 

 

Насос эффективен при заполненной системе отопления всегда - даже без избыточного давления.

Все правильно, и к тому же давление нужно для более эффективного удаления воздуха из системы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Насосу давление в системе до лампочки!

 

 

Насос эффективен при заполненной системе отопления всегда - даже без избыточного давления.

 

в инструкции к котлу титан в принципе написано за 2 атмосферы, но нужно ли оно, хрен его знает. многие ставят на старую систему самотечную насос и не видел там давления никакого...

 

Добавлено через 52 секунды

Тиск в системі потрібен насосу. При невідповідному тиску насос не ефективний (як і вся система в результаті). Крім того, якщо система не герметична - значить десь тече, значить десь замакає, значить десь будуть вищі тепловтрати і пліснява...

Крім того, постійне піджиівлення не підготовленою водою збільшить к-сть соляних відкладень в СО.

 

в том то и прикол, что нигде не течет!!! фантастика какая то. если не течет, то как уходит давление???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в инструкции к котлу титан в принципе написано за 2 атмосферы, но нужно ли оно, хрен его знает. многие ставят на старую систему самотечную насос и не видел там давления никакого...

 

Добавлено через 52 секунды

 

 

в том то и прикол, что нигде не течет!!! фантастика какая то. если не течет, то как уходит давление???

В самотечной системе давление есть, атмосферное плюс на какой высоте стоит расширитьный бак. Вашу систему нужно проверять высоким давлением, тогда и покажет. Оставить-читайте пост выше, что вас ждет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В самотечной системе давление есть, атмосферное плюс на какой высоте стоит расширитьный бак. Вашу систему нужно проверять высоким давлением, тогда и покажет. Оставить-читайте пост выше, что вас ждет.

 

закчал еще воды. получилось 2,3 атм. включил котел на ночь. котоел еще добавил где то 0,1-0,2 атмосферы.утром буду лазить с фонариком, смотреть нет ли где течи. летом на 40 минут запускали-нигде ни капли.. но давление скотилось до нуля.для меня это непонятно пока. я так понимаю,что упасть до нуля может только при утечке?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

закчал еще воды. получилось 2,3 атм. включил котел на ночь. котоел еще добавил где то 0,1-0,2 атмосферы.утром буду лазить с фонариком, смотреть нет ли где течи. летом на 40 минут запускали-нигде ни капли.. но давление скотилось до нуля.для меня это непонятно пока. я так понимаю,что упасть до нуля может только при утечке?

 

если температура носителя больше 50, то вся течь может просто испаряться, до утра тем более не доживет. Попробуйте Т носителя на минимум поставить, а потом уже искать.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если температура носителя больше 50, то вся течь может просто испаряться, до утра тем более не доживет. Попробуйте Т носителя на минимум поставить, а потом уже искать.

 

мудрО:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Расширительный бак проверяли?

 

Тоже вариант, бывает испорченный золотник, сводит на нет всю работу сантехника в глазах заказчика.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Расширительный бак проверяли?

 

а что там?

 

Добавлено через 52 секунды

Тоже вариант, бывает испорченный золотник, сводит на нет всю работу сантехника в глазах заказчика.

 

понял)плюнуть и смотреть на бульбашки:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

причина понТна: хреновый с меня паковщик)) 40 минутный летний тест ничего не дал. ночь работы котла показала все изъяны, но немного и запутала. Ест места,где четко видно капли и есть пару мест,где лишь сама нить на соединении влажная.

Я теперь думаю. может в местах где нет батарей ли есть даже, это просто опар на металле из-за разницы температур? :( перепаковыать их или нет. Хотя тогда опар должен быть везде без исключения получается.

в системе было +55, на стройке где то 12

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Волога конденсується на ХОЛОДНИХ поверхнях а не на гарячих ;)

Чи не у вас електрокотел и пропіленові труби, котрі веде при нагріві? Якщо так, то можливо, що труби розперло і виросла ємність системи - через це частково міг впасти тиск.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Волога конденсується на ХОЛОДНИХ поверхнях а не на гарячих ;)

Чи не у вас електрокотел и пропіленові труби, котрі веде при нагріві? Якщо так, то можливо, що труби розперло і виросла ємність системи - через це частково міг впасти тиск.

 

ну в местах там где просто влага на нитке, то там нет батарей, соотвественно, сам кран холодный.

давление падало не в рабочем сосоянии.причина понятна уже. не хочется лишнего перепаковывать просто...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Теж маю негативний досвід пакування, проте протилежний -

Добре запаковані чи то перепаковані латунні елементи за рік - півтора дають тріщини :( і розвалюються. Думаю, причина в гівнолатуні і дизані. Як через рік купував аналогічні деталі на заміну - вони були значно потовщені в місцях тріщин попередників. Ну а крани зібрані на заводі, тут я не при ділах. Хіба мо хто з робочих їх ногами приголубив...

DSC09101.JPG.5f008050c70ce89d57d5e725a5d1df70.JPG

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Теж маю негативний досвід пакування, проте протилежний -

Добре запаковані чи то перепаковані латунні елементи за рік - півтора дають тріщини :( і розвалюються. Думаю, причина в гівнолатуні і дизані. Як через рік купував аналогічні деталі на заміну - вони були значно потовщені в місцях тріщин попередників. Ну а крани зібрані на заводі, тут я не при ділах. Хіба мо хто з робочих їх ногами приголубив...

Авжеж. Папєреднікі винні:))).

Бувають ще помилки при пакуванні.

Коли мав ТП котел довелося навчитись.

Потім дивився як професійні газовщики чудили з паковками і лаяли фітинги.

Виробив для себе методику, за дотримання якої паковки виходили вдалими.

Бо регулярно зливати всю систему, щоб перепакувати з'єднання котла в нижній точці дуже не хотілося.

 

1. "Міряємо" майбутнє з'єднання. Рахуємо скільки обертів зробить деталь до упору.

Закручувати будемо на оберт-півоберта менше (щоб фітинги не тріскали).

Приблизно визначаємо скільки потрібно буде паклі.

Орієнтуємось за величиною люфту в середині закручування.

 

2. Якщо немає насічок - робимо.

Роблю на латунних деталях газовим ключем.

 

3. Відділяємо прядку льону (паклі), скручуємо кінець, намотуємо щільно.

Намотуємо таким чином, щоб зовнішні шари при вкручуванні ущільнювались а не розмотувались.

 

4. Наносимо трошки пакувальної пасти на намотану паклю, більше з боку, який будемо встромляти в фітинг.

Можна ще трошки і фітинг змастити, ближче до зовнішнього боку різьби.

 

5. Збираємо з'єднання. Рахуємо оберти.

Більше ніж визначили в п. 1. не можна. Менше можна.

 

Якщо паковка недостатньо щільна (мало паклі) перепаковуємо з початку, з новою паклею (а не дотягуємо!).

Якщо паковка надто щільна і зроблено мало обертів - перепаковуємо. Якщо обертів достатньо (більше трьох) - можна лишити.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...