Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Швы между плиткой - течёт краска с затирки

advokaleks

Рекомендовані повідомлення

Рабочие положили в ванной плитку. Швы между плитками заделали оранжевой затиркой. При попадании воды на швы краска данной затирки стекает по плитке.

Вопрос: что посоветуете - положить новую затирку или поверху на сухую старую чем-то обработать??? Например, видел в продаже какие-то карандаши...

Благодарен за помощь

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Давайте фото как из затирки вымывает краситель.

 

Сделал фото. Телефон не совсем передал цвета потёков на ванной. Они цвета затирки, только немного светлее. Марка затирки - Ceresit. Помню, что рабочие ещё какой-то колор покупали в маленьком флакона.

image-0-02-05-9baf19d9325921dc8c606317f8125209d97d0dd00addd4fe25cf7b18218d40ef-V.thumb.jpg.cf3e061e0f16477d19614aabd7d27f3c.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Марка затирки - Ceresit. Помню, что рабочие ещё какой-то колор покупали в маленьком флакона.

 

Ось це в мене викликає найбільшу підозру. Фуга для плитки у церезіт вже йде кольорована і ніякого додаткового тонування не передбачено. Коли у мене потрібно було інший колір зробити ніж у стандартній розкладці кольорів, то змішували фугу різних кольорів, а не красили її з якихось там флакончиків. Моя точка зору - якщо це дійсно тече зі швів, то розколупати їх і потім затерти заново. Розколупувати - важко, співчуваю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...