Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Рекомендовані повідомлення

Нет, Клиент лажает, уехал на сдачу проекта без техподдержки.

По ходу придется по скайпу сексом заниматься :(

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Честно говоря я так и не понял на что тебе насрать.

А я как раз за реформы.

бора за такие реформы как у нас выступают масоны и рептилоиды

ты к кому принадлежишь?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А так получилось бы с живым клиентом? :D

p.s. ничего такого не имел ввиду и обидеть тож. :oops: :rolleyes:Ж-)

А так бы час работы а потом пиво ))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нет времени объяснять - как долго ждать германской визы? Паспорт не биометрический(
три рабочих дня
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

200 баксов мне и 200 вам. А сотку Точкину отправим. Я в умных книжках читал, это стратегия win-win, жертва не должна чувствовать себя проигравшей:D

 

вин-вин это название для дятлов из отдела продаж.

у приличных людей это зовется невеста возвращает серьгу (с) :D

Другими словами " мы вам засадили по самые гланды, но вот вам талончик на бесплатный обед в нашей столовой."

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

бора за такие реформы как у нас выступают масоны и рептилоиды

ты к кому принадлежишь?

 

Если по возрасту то к рептилоидам.

А с масонами есть варианты.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коллега это банальный поиск лохов.

Достаточно глянуть на ибало в ссылке ;)

 

вообще чисто технически все в точности наоборот.

то что там написано это обычный правильный подход к исследованиям.

 

интерпретация просто должна быть другая.

если вы хотите достигнуть тех показателей которые он достиг то в эквиваленте это стоит ххх денег, yyy времени и т.д.

 

другой вопрос который открытый - приведет ли это к увеличению жизни и насколько.

при таких показателях думаю в 2- 2.5 раза можно ожидать легко.

 

третий вопрос - кто об узнает. а вот мы уже все умрем.

напиши смс на номер ..... стоимостью 100 баксов чтобы я узнал результат и сообщил твоим потомкам.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Другими словами " мы вам засадили по самые гланды, но вот вам талончик на бесплатный обед в нашей столовой."

 

Да-да!

Был такой случай.

image.jpeg.101fd7410f812b2cbf2e03ab9b988ab8.jpeg

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

200 баксов мне и 200 вам. А сотку Точкину отправим. Я в умных книжках читал, это стратегия win-win, жертва не должна чувствовать себя проигравшей:D

 

"Сначала курим твои, а потом каждый свои".

Классика.:D

 

Добавлено через 1 минуту

вин-вин это название для дятлов из отдела продаж.

у приличных людей это зовется невеста возвращает серьгу (с) :D

Другими словами " мы вам засадили по самые гланды, но вот вам талончик на бесплатный обед в нашей столовой."

 

Век живи - век учись. Как тонко вы "развод" называете. Поэтично я бы сказал. Первый раз слышу короче. :rolleyes::D

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Век живи - век учись. Как тонко вы "развод" называете. Поэтично я бы сказал. Первый раз слышу короче. :rolleyes::D

 

pelevin.nov.ru/romans/pe-SKO/

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Век живи - век учись. Как тонко вы "развод" называете. Поэтично я бы сказал. Первый раз слышу короче. :rolleyes::D

 

в образованной компании это назывется ассиметрия.

у вас есть деньги, у коллеги виски.

сколько стоит купить виски у коллеги если вы не можете пройти даже 200 метров.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вин-вин это название для дятлов из отдела продаж.

у приличных людей это зовется невеста возвращает серьгу (с) :D

Другими словами " мы вам засадили по самые гланды, но вот вам талончик на бесплатный обед в нашей столовой."

 

Как тонко вы чувствуете тему:D Я бы рекомендовал вам перевести известную книгу товарища Стивена Кови на бытовой язык. Что-то вроде "Семь навыков высокоэффективных людей для домохозяек". Это будет бестселлер)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в образованной компании это назывется ассиметрия.

у вас есть деньги, у коллеги виски.

сколько стоит купить виски у коллеги если вы не можете пройти даже 200 метров.

 

Как запутанно!

Нету ручек - нет конфетки.

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сколько стоит купить виски у коллеги если вы не можете пройти даже 200 метров.

 

Отрывок загадки из детства:

"Сколько лет ёжику если я пожарник?"

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отрывок загадки из детства:

"Сколько лет ёжику если я пожарник?"

 

вот видите ...

ответ простой - у одного не будет денег, а у другого виски, Бамбино прав, но канадский вариант социального государства конечно дарит интересный поворот событий.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в образованной компании это назывется ассиметрия....

Главный секрет заработка форумского Зла :D - рынок с ассиметричной информацией

 

Шалом, пятницо!

 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как тонко вы чувствуете тему:D Я бы рекомендовал вам перевести известную книгу товарища Стивена Кови на бытовой язык. Что-то вроде "Семь навыков высокоэффективных людей для домохозяек". Это будет бестселлер)

 

Не обязательно переводить образование, эрудицию и интеллект в эффективность. Эффективность это для провинциалов, делающих карьеру. Ну так выжимку им скороговоркой дадут на идиотских тренингах для недоразвитых. Это, примерно, как из всей восточной культуры выучить слово "карате", а из карате - только удар по яйцам. Но для максимальной эффективности вполне оправдано :D

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Главный секрет заработка форумского Зла :D - рынок с ассиметричной информацией

 

Вовсе нет. Это не Зло. Люди зарабатывают, симметрируя рынок в меру сил.

Это, кстати, спасает существование самого рынка как такового, это польза.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Главный секрет заработка форумского Зла :D

 

Скромняги :lol:

Если бы я был не такой ленивый и натренировался в фотошопе, как Корнил,

обязательно сварганил бы картинку "Рассекая волны" , с форумским Злом на кайте-девятке :D

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... Люди зарабатывают, симметрируя рынок в меру сил.....

Симметрируя
, денех не заработаешь

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вовсе нет. Это не Зло. Люди зарабатывают, симметрируя рынок в меру сил.

Это, кстати, спасает существование самого рынка как такового, это польза.

 

еще пару предложений и стройная теория заработка триллионов будет готова.

[каждый, отправив смс на номер ...... стоимость 100 баксов сможет легко разбогатеть.]

 

если честно, то все наоборот. заработок идет от ассиметрии.

вы делаете сделку которую другие не смогут сделать.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Добавлено через 3 минуты

напишу коротке предісловіе. був я в україні. дуже мені там добре. особливо коли долар по 28. білет коштував 700 доларів. до і з аеропорта мені ще майже 200 стало на оренду авто і бензин. а в україні витратив близько 400 доларів. їздив на маршрутках. по ресторанах не ходив. бо звик завжди економити. правда по лікарях побігав. мрт хребта зробив. маю шість гриж і ще там всякої єрунди понаходили.

 

Добавлено через 25 минут

коли приїхав то пішов на роботу. і на одній хаті коли там було 5 майстрів і всі крім мене ніяких бумаг не мали. то постукали в двері. всі через задній двір втікли. я тоже хотів втікнути якщо получиться але якщо б і не получилось то в мене є хоч якась ліцензія.короче я попався. на мою ліцензію їм насрати. хотіли в мене випитати хто є в хаті і що ми там робили. я їм всякі байки плів годин шість . було три шеріфа і 6-7 інспекторів і детективів. короче вся вулиця була заставлена машинами і я один. реально відчув себе гангстером. перші пів години мав мандраж. але потім знайшов в одній з машин бутилку води і як попив та аж хоробрості добавилось. начальство рішило не показуватись і не приїзжати мені на допомогу. тоді я на них обідився бо була розмова що якщо буде попандос то хтось приїде і все порішає. але ніхто не приїхав.

в основному інспектори вели себе нормально але один молодий казав що мене і депортують і в зону відправить і що там мене згвалтують і що дітей відберть. я йому не вірив але всерівно було неприємно. бо якби таке було в україні то це ок але то ж америка. тьху на неї. короче я замитів рамки за які ні шеріфи ні інспектори не могли зайти і я трошки так би мовити обнаглів. бо я поняв що нема чого втрачати то вже я з них почав приколюватись. наприклад я шеріфу сказав шо то ти за мент що ти ногою не можеш дверей зламати і в хату зайти. мені шеріф зробив комплімент. сказав що я КГБіст. в принципі можна було мовчати але то досить важко в такій ситуації. я їм відразу сказав що я їм не скажу того що вони хочуть почути. і майже всі реченя я начинав словами можливо, уявіть, наприклад. короче ніякої конкретики. мене там прозвали mister Maybe. я був за себе радий. я ніколи не думав що можу так себе в руках тримати. гарна була школа. і вже все йшло до кінця. мені дали штрах 1000 доларів за ніщо. мене не бачили в середині в хаті. я їм нічого не сказав що я щось робив. інструменту в руках не бачили. просто тупо дали штраф

начальство за мене його заплатило.

все б нічого але вже при кінці вони побачили в мене на сидінні авто схему моєї власної хати і як її ремонтувати. і там був адрес. короче мені вони сказали що мене запамятали і що я буду мати проблеми. короче на другий день з самого ранку на мою хату приїхали два вчорашніх "друга" і поописували всі нелегальні роботи.

і після того я реально захвилювався а чи дадуть мені дозвіл на ремонт. короче дозвіл дали. має пройти сім інспекцій. надіюсь що на інспекцію приїдуть на мої "друзья" а якісь інші. але головне що є дозвіл.

ще добавлю що ремонт хати затягнувся бо мені треба було страховій компанії дати три смети від ліцензованих компаній. і що ви думаєте? наші земляки, один з яких з рівного інші з інших регіонів україни і россії. не хотіли поставити підпис. в мене смета була готова. нічого не треба було робити. просто підпис і все. я говорив з ними по рекомендаціях. але мені казали що якщо я не маю в тому ніякого інтересу то гудбай. а зустрів я одного американця якого ледве знаю. то він мені підписав смету і казав що попробує ще когось знайти. правда не знайшов. ось так то .

...........

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...