Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як зарівняти фундамент по рівню

sashaMO

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! Заливали фундамент з міксера приблизно по рівню але хочемо зарівняти щоб був рівень. Порадьте як краще це зробити.

 

З повагою Олександр

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

выставить опалубку по уровню всю - т.е. верхний торец опалубки - это маяк - выставленный по периметру по гидроуровню... потом с миксера растаскиваете бетон заподлицо с опалубкой. думаю должно быть ровно :beer:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В средине опалубки по углам под уровень забиваю гвозди 50, натягиваю шнур и с шагом 60-70см пробиваю гвозди, при укладке бетона ориентируюсь на гвоздики. Если бетон твердый и небольшой слой по углам загнать дюбель и вкрутить шуруп под уровень натянуть шнур все следующие с шагом под шнур.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня! Заливали фундамент з міксера приблизно по рівню але хочемо зарівняти щоб був рівень. Порадьте як краще це зробити.

 

З повагою Олександр

 

отбиваете по уровню . Натягиваете шнур , удобно - леской рыболовной , и расствором выравниваете по леске .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мы делали так, в серидине опалубки забивали гвозди, на них нятягивали леску, но леску берите не белую, а продается желтая и берите по толще, потом нятягиваем леску, тянуть можна сильно, она не порветься:) и еще мы маркером прошли по периметру и тоже отбили уровень, вроде все, Удачи Вам!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене ситуація трохи інакша. Фундамент уже залитий, опалубку мусили знімати бо могли сусіди розтянути а часу зарівняти не було. В принципі бетон ми лили по рівню але всеодно були деякі відхилення+-1,5-2 см. Зараз опалубку виставляти уже немає можливості. Я дуамаю вбити рейки по кутах скірзь і натянути по рівню лєску і кєльньою чи местерком типу підмурувати-вирівняти це все діло до рівня. Як думаєте нормальнй варіант я придумав чи можна шось краще придумати?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене ситуація трохи інакша. Фундамент уже залитий, опалубку мусили знімати бо могли сусіди розтянути а часу зарівняти не було. В принципі бетон ми лили по рівню але всеодно були деякі відхилення+-1,5-2 см. Зараз опалубку виставляти уже немає можливості. Я дуамаю вбити рейки по кутах скірзь і натянути по рівню лєску і кєльньою чи местерком типу підмурувати-вирівняти це все діло до рівня. Як думаєте нормальнй варіант я придумав чи можна шось краще придумати?

 

ИМХО, если сами не будете кладку ложить, то лучше каменщикам набросить денег за выравнивание и потом проконтролировать первый ряд.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Відхилення 1.5 ; 2см. є майже нормою для фундаментів ,головне щоб не було різких виступів і бугрів які теоретично можуть пошкодити гідроізоляцію (як що вона буде з рубероїду ,чи йому подібних).

все інше вирівняють мУляри.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Маю ще одну ідею. А якшо використати "маяки" типу так як стяжки роблять. Тобто виставляю на цементний розчин маяки по рівню а потім закидаю розчин між маяками і проводжу кельнею чи лопаткою по маяках. Що скажете?
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Маю ще одну ідею. А якшо використати "маяки" типу так як стяжки роблять. Тобто виставляю на цементний розчин маяки по рівню а потім закидаю розчин між маяками і проводжу кельнею чи лопаткою по маяках. Що скажете?

 

Прочтите мой ответ . Два кирпича . между ними леска по уровню и по леске расствором заглаживаете .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...