Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Стоит ли: Хочу утеплить неотапливаемую лоджию, есть вопрос

Георгий_Лесники

Рекомендовані повідомлення

Лоджия утоплена в теплый дом (изоляция идет по внутренним стенам.

Не застеклкна. Не будет отапливатся.

Если застеклить то основными мостиками холода помимо стекол останутся 2 коллоны в 1 кирпич из фасадного пористого кирпича и подоконник в 1 такой же кирпич на которй станут стекла. Ко всему потолок из деревянной вагонки не даст ей быть герметичной.

 

Теперь вот думаю:

Площадь кирпича около 1 м2

Площадь застекления 7 м2

 

Имеет ли смысл камерное застекление??? - не буду же я уродовать подоконник и коллоны пенопластовой обшивкой.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я б на вашому місці підходив до цього питання комплексно. З власного досвіду знаю, що такi рішення краще приймати разом з фахівцям, так ось це я до того, що краще провести переговори з компанією займається енергоаудитом, а потім на основі їх звіту чи порад вже вибирати що робити. Ми замовляли у adamson.ua залишилися задоволені, ми б на деякі нюанси навіть уваги не звернули, а виявилося, що це дуже важливі моменти

 

Я приблизительно понимаю чем мне грозит комплексный подход... и сам в курсе что если к примеру щели на дверях заткнуть то... или если цоколь теплоизолтровать то... или если шиберы на вытяжки поставить или откосы утеплить... но сейчас я добрался до (вдохновение) балкона и знание всех остальных проблем не снимет необходимость его застекления... - а как его стеклить - одинарно или однокамерно на этот вопрос мне ктонибуть ответить мог бы?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...