Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Потрібна допомога! Відібрали землю!

Александр_546

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня, шановні форумчани!

 

Мені 17.06.2014 року була надана земельна ділянка під ОСГ. Є рішення сільської ради.

Вирішив зайнятись приватизацією і дізнався, що ділянка вже приватизована іншою людиною.

Підскажіть, будь ласка, на якій основі с\р могла вилучити земельну ділянку?

 

В сільській раді сказали, що забрали у мене землю і передали якомусь чорнобилцю. Мене не попереджали.

 

Цікавий факт, що голову с\р і землевпорядника зустрічав щотижня. І ця приватизація була зроблена таємно. Мене до відома ніхто не ставив.

 

Внизу рішення.

 

ПАХНЕ КОРУПЦІЄЮ!

 

2b03bb4acdc8.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня, шановні форумчани!

 

Мені 17.06.2014 року була надана земельна ділянка під ОСГ. Є рішення сільської ради.

Вирішив зайнятись приватизацією і дізнався, що ділянка вже приватизована іншою людиною.

Підскажіть, будь ласка, на якій основі с\р могла вилучити земельну ділянку?

 

В сільській раді сказали, що забрали у мене землю і передали якомусь чорнобилцю. Мене не попереджали.

 

Цікавий факт, що голову с\р і землевпорядника зустрічав щотижня. І ця приватизація була зроблена таємно. Мене до відома ніхто не ставив.

 

Внизу рішення.

 

ПАХНЕ КОРУПЦІЄЮ

 

 

Согласно решению сельсовета, которое Вы предоставили, Вам было дано разрешение на на разработку проекта землеустройства по отведению земли в собственность. После этого решения, Вам нужно было:

 

 

1. обратиться к земле устроителям для разработки проекта. Ибо эта процедура обязательна, согласно ЗУ Про землеустрій zakon0.rada.gov.ua/laws/show/858-15/page

 

Стаття 20. Обов'язковість землеустрою

Землеустрій проводиться в обов'язковому порядку на землях

усіх категорій незалежно від форми власності в разі:

в) надання, вилучення (викупу), відчуження земельних ділянок;

 

Стаття 22. Підстави проведення землеустрою

Землеустрій здійснюється на підставі:

а) рішень органів виконавчої влади та органів місцевого

самоврядування щодо проведення робіт із землеустрою;

 

 

2. Подписать с собственниками( землепользователями) Согласно ЗКУ zakon3.rada.gov.ua/laws/show/2768-14/page8

Стаття 198. Кадастрові зйомки

1. Кадастрові зйомки - це комплекс робіт, виконуваних для визначення та відновлення меж земельних ділянок.

2. Кадастрова зйомка включає:

а) геодезичне встановлення меж земельної ділянки;

 

б) погодження меж земельної ділянки з суміжними власниками та землекористувачами;

 

3. После этого обращаетесь в Госгеокадастр для регистрации земельного участка. Согласно ЗКУ zakon5.rada.gov.ua/laws/show/2768-14/paran613#n613

Стаття 79-1. Формування земельної ділянки як об'єкта цивільних прав

 

1. Формування земельної ділянки полягає у визначенні земельної ділянки як об'єкта цивільних прав. Формування земельної ділянки передбачає визначення її площі, меж та внесення інформації про неї до Державного земельного кадастру.

 

2. Формування земельних ділянок здійснюється:

у порядку відведення земельних ділянок із земель державної та комунальної власності;

 

3. Сформовані земельні ділянки підлягають державній реєстрації у Державному земельному кадастрі.

 

4. Земельна ділянка вважається сформованою з моменту присвоєння їй кадастрового номера.

 

5. Формування земельних ділянок (крім випадків, визначених у частинах шостій - сьомій цієї статті) здійснюється за проектами землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

 

9. Земельна ділянка може бути об'єктом цивільних прав виключно з моменту її формування (крім випадків суборенди, сервітуту щодо частин земельних ділянок) та державної реєстрації права власності на неї.

 

10. Державна реєстрація речових прав на земельні ділянки здійснюється після державної реєстрації земельних ділянок у Державному земельному кадастрі.

 

4. После этого необходимо согласовать и утвердить документацию

Стаття 186. Погодження і затвердження документації із землеустрою zakon3.rada.gov.ua/laws/show/2768-14/page7

 

6. Проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок погоджуються в порядку, встановленому статтею 186-1 цього Кодексу, і затверджуються Верховною Радою Автономної Республіки Крим, Радою міністрів Автономної Республіки Крим, органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування відповідно до повноважень, визначених статтею 122 цього Кодексу.

 

5. После утверждения сельсовет, как орган уполномоченный распоряжаться земельным участком, должен принять решение об утверждении проекта и принять решение о безвозмездной передаче земельного участка Вам в собственность.*

В решении обязательно должна быть указана площадь, местоположение и кадастровый номер земельного участка, указанного в Выписке из Государственного земельного кадастра.

 

6. После получения решения о безвозмездной передаче Вам в собственность земельного участка, Вы подаёте в Регистрационную службу заявление о государственной регистрации Вашего права собственности на земельный участок. Только после регистрации Вы ПОЛУЧАЕТЕ ПРАВО СОБСТВЕННОСТИ!!!! Согласно ЗУ Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1952-15

 

Стаття 4. Речові права та їх обтяження, що підлягають державній реєстрації

 

1. Державній реєстрації прав підлягають:

1) право власності;

 

Стаття 5. Нерухоме майно, щодо якого проводиться державна реєстрація прав

 

1. У Державному реєстрі прав реєструються речові права та їх обтяження на земельні ділянки,

 

Стаття 3. Засади державної реєстрації прав

2. Речові права на нерухоме майно та їх обтяження, що підлягають державній реєстрації відповідно до цього Закону, виникають з моменту такої реєстрації.

 

В сухом остатке имеем- если Вы прошли все этапы и зарегистрировали право собственности то, это не коррупция, криминал. Но если Вы ничего из перечисленного не сделали; или всё сделали но не зарегистрировали право собственности в реестре, то соответственно у Вас не появилась собственность и у Вас никто, ничего не забрал. Ибо, согласно ЗУ zakon5.rada.gov.ua/laws/show/3613-17

10. Державна реєстрація земельної ділянки скасовується Державним кадастровим реєстратором, який здійснює таку реєстрацію, у разі:

 

якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на неї не зареєстровано з вини заявника.

 

Примерно так, к сожалению...

Змінено користувачем Sewern
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вирішив зайнятись приватизацією і дізнався, що ділянка вже приватизована іншою людиною.

Таких историй масса.

Я бы и приватизированные забирал,если за три года дом не построил-понахватывают земли,и живут в счастливой уверенности,что никто не заберет.

Ежели не пользуешь-то и не нужно оно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаво те, що мені було надано рішення Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність

громадянам - 17.06.14, а іншій людині 19.11.14. НА ОДНУ І ТУ ДІЛЯНКУ.

Це законно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаво те, що мені було надано рішення Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність

громадянам - 17.06.14, а іншій людині 19.11.14. НА ОДНУ І ТУ ДІЛЯНКУ.

Це законно?

 

Вам по сути дали деньги, а Вы поленились их поднять- земля ведь денег стоит...

Если Вы готовы тратить деньги, то судиться можно и сейчас. Но , чтобы поднять деньги, деньги нужно вложить. Искать казуистику за спасибо Вам никто не будет.

Понимаете, правознавство, это своего рода таинство. В связи с этим, грамотный юрист (подчёркиваю- грамотный, а не любой) может из законного сделать незаконное, и наоборот из незаконного сделать законное...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...