Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Наждачка на липучке 180мм

Pavel80

Рекомендовані повідомлення

Є ось така проблема, займаюсь шліфовкою нержавійки не великих колєц, прямокутників і т.д. розмірами від 20-40мм до 100-170мм

і раніше використовував тарєлку на ліпучці 125мм але великі деталі всією плоскостю на вміщаються на неї від цього шліфовка і поліровка виходить не рівномірною

 

з маленькими деталями таких проблем на відбувається

 

шліфую на дрелі регулюючи обороти при зерні 120-250 трохи менші

а при зерні 500-2000 на максимумі

 

Питання наступне в природі дуже важко знайти шкурку зерном від 200 і діаметром 180мм можливо хтось робив таку шкурку з простих листів наждачки але що взаді приклеїти до листа щоб він легко клеївся на тарілку та так само легко знімався з неї?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Може тоді простіше брати круги діаметром 225мм і тупо обрізати їх ножницями по кругу платформи -180мм...

Чи навіть можливо й не обрізати їх взагалі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Може тоді простіше брати круги діаметром 225мм і тупо обрізати їх ножницями по кругу платформи -180мм...

Чи навіть можливо й не обрізати їх взагалі.

на 225 круг на ліпучці, де його взяти???

я на 150 найти не можу...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на 225 круг на ліпучці, де його взяти???

я на 150 найти не можу...

 

Ну особисто я беру для використання - під шліфовку після гіпсової шпаклівки... Беру з дорожчих " Мірка Абранет", або "Фестул Діамант"....

З зернистістью - 240 або 320

Є ще дешевші від "Клінгспор".

Замовляю я їх через інтернет по "Новій почті". Якщо потрібні Вам посилання на ці інтернет магазини (Київ, Харків), то можу Вам їх дати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну особисто я беру для використання - під шліфовку після гіпсової шпаклівки... Беру з дорожчих " Мірка Абранет", або "Фестул Діамант"....

З зернистістью - 240 або 320

Є ще дешевші від "Клінгспор".

Замовляю я їх через інтернет по "Новій почті". Якщо потрібні Вам посилання на ці інтернет магазини (Київ, Харків), то можу Вам їх дати.

 

звичайно давай

тобто вона йде на ліпучці?

а які партії замовляєте по штучно чи тільки упаковками?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Точно знаю що мусять бути і круги - 180мм. Бо існують шліфмашини по гіпсу з діаметром платформи - 180мм.

Зараз я вже не маю часу шукати в тирнеті, я вечером пориюсь по своїм закладкам від продавців абразиву:beer:

Тут беру поштучно - anord.prom.ua/p248887334-mirka-abranet-225mm.html

Ця сітка взагалі бомба... Значно дешевший варіант " автонет" , але там тільки на 150мм максимум

Тут дешевші клінгспор - klingspor.prom.ua/p53235079-shlifovalnye-krugi-dlya.html теж поштучно

А тут фестул... якщо в них пачка розпечатана, то можна інколи придбати і поштучно - www.woodenstudio.com/abrasives.html

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Точно знаю що мусять бути і круги - 180мм. Бо існують шліфмашини по гіпсу з діаметром платформи - 180мм.

Зараз я вже не маю часу шукати в тирнеті, я вечером пориюсь по своїм закладкам від продавців абразиву:beer:

 

 

ок

 

а продають поштучно чи тільки пачкою?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Правда у Вас метал ... треба пробувати який абразив підійде краще

 

Добавлено через 58 секунд

а продають поштучно чи тільки пачкою?

Відповів повідомленням - вище..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Правда у Вас метал ... треба пробувати який абразив підійде краще

 

Добавлено через 58 секунд

 

Відповів повідомленням - вище..

 

дякую!

мені підходять любі круги, klingspor в 125 діаметрі служить без проблем ще ні 1 круга не викинув...

 

Добавлено через 5 минут

але нічого мені з цього не підійде...

зерно саме мале 320

а мені треба 200, 600 ,1000, 2000

 

 

прийдеться мудрувати

вже придумав як

вирізаю з двп круг 180мм або навіть більше можна, на нього з другого боку клею ту частину ліпучки яка клеїться до тарєлки(є така полоса в швейних магазинах 20грн м/п шириною 5см)

а на двп приклеюю на ПВА наждачку, яку купую в А4 листах по 7грн обрізавши по діаметру ДВП

 

і таких кругів роблю 3-5 шт а потім просто їх міняю на тарєлці

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15ce6aa5d482.jpg

17c1f2e805e8.jpg

 

вот що получилось

лента ліпуучка мама+папа 1метр погонний ширина 5см = 19грн

двп діаметр 20см

на неї з одного боку приклеїв 2 полоски по 10-15см ліпучки мама, з іншого боку листок А4 наждачки

 

що скажу це мабуть самий простий і реальний варіант, тим більше в листах наждачка коштує 7грн і є любе зерно!

 

мінус в тому що тарелка так сильно прилипає до приклеїної полоски, що при відриванні підриває її але якщо мати за 5 таких заготовлених пластин, то по черзі пройтись і якщо навіть зірве після роботи можна її приклеїти назад

 

клеїв на 88 момент

 

 

ще в процесі експлуатаціїї буду пробувати варіанти

але на перший погляд в принципі вистачить ліпучки і малесенької наприклад 5х5 см вона буде також тримати мертво, а з часом коли трохи мама забється, то і відриватись від основної тарєлки буде легше

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...