Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як прописатись в свому будинку?

C.R.A.Z.Y

Рекомендовані повідомлення

Здав будинок в експлуатацію - отримав "інформаційну довідку". Зразу ж пішов у міський ЦНАП для прописки. Вручили "заяву про реєстрацію місця проживання", заповнити, поставити штамп у військоматі. У військоматі сказали йти на комісію, якщо "годен", то піду перший у списках мобілізації. Штампу без комісії не поставлять. Не служив, 33 роки. Порадьте, що робити?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не служив, 33 роки. Порадьте, що робити?

Жити без прописки.

Наразі це дуже росповсюдженний випадок,у більшості випадків вона не треба.

Не отримаете загранпаспорт або не влаштуетесь на офіційну роботу-щож,е альтернатива-

то піду перший у списках мобілізації.

Вибір за Вами.

Е третій шлях,якщо Вам дійсно треба-напишіть мені ЛС,я надам Вам безоплатну пораду,яка допомогла деяким моїм знайомим.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 6 місяців потому...

Знайшов зручну тему щоб просити пораду форумчан,що розуміються в темі.

Ситуація наступна.Маємо будинок в якому проживаю родиною з 1991 року.На теперішній час маю право власності 5/9 будинку,ще 2/9 належить іншому співвласнику,та останні 2/9 не мають власника...

Виникло бажання зареєструватись за місцем проживання.Мене,як співвласника та неповнолітню дитину,за згодою матері,зареєстрували без проблем,дружині в реєстраціі відмовили з мотивацією-"не надані необхідні документи".

Бажають бачити заяву про згоду на реєстрацію від іншого співвласника(я є довіренною особою з правом підпису заяв та інш.),та заяву на згоду від не існуючого власника частани,що нікому не належить...

Хто,що корисне порадить?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У питанні реєстрації мені допомогла фірма Муніципальне Бюро Технічної Інвентаризації (БТІ) Києва та Київської області. Зайдіть на їх сайт www.ukr-bti.com.ua
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У питанні реєстрації

Дуже за Вас радий!А питання реєстрації,ЧОГО,у Вас виникло?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знайшов зручну тему щоб просити пораду форумчан,що розуміються в темі.

Ситуація наступна.Маємо будинок в якому проживаю родиною з 1991 року.На теперішній час маю право власності 5/9 будинку,ще 2/9 належить іншому співвласнику,та останні 2/9 не мають власника...

Виникло бажання зареєструватись за місцем проживання.Мене,як співвласника та неповнолітню дитину,за згодою матері,зареєстрували без проблем,дружині в реєстраціі відмовили з мотивацією-"не надані необхідні документи".

Бажають бачити заяву про згоду на реєстрацію від іншого співвласника(я є довіренною особою з правом підпису заяв та інш.),та заяву на згоду від не існуючого власника частани,що нікому не належить...

Хто,що корисне порадить?

В аналогичной ситуации делали несколько попыток прописать супругу сына, его, как собственника части дома с ребенком прописали. Более трех лет уже прошло ситуация та же, без согласия совладельца никак. Раньше такого не было, разные домовые книги у совладельцев, а все "нельзя". Что за "абсурдный" порядок, почему по собственному опыту, раньше прописывали по домой книге и совладельцы были ни при чем? Что мешает продолжить этот порядок, как прежде?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...