Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

помогите построить дом)

burguy30

Рекомендовані повідомлення

:D:D:D

 

Панове, моя Вам порада - не лізьте до АВК. Попросіть краще звичайний кошторис у доступному для розуміння вигляді.

 

В моїй практиці було немало випадків, коли фактична вартість будівництва кратно перевищувала ту, що стоїть в графі "вартість робіт".

 

 

Особисто для мене - головне не ціни, які звичайно будуть інші. Головне - перелік тих робіт, що мають виконуватися. Щоб прийти до будівельників та не хлопати очима, а відразу питати - як приклад - чи входит зняття опалубки чи вязання арматури до складу робіт по фундаменту, чи за це вони "згадають" пізніще та будуть вимагати окремі гроші. :fool:

Десь приблизно так. А ціни - по ним ми на цьому форумі підключимо колективний розум та будемо визначатися окремо :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Особисто для мене - головне не ціни, які звичайно будуть інші. Головне - перелік тих робіт, що мають виконуватися. Щоб прийти до будівельників та не хлопати очима, а відразу питати - як приклад - чи входит зняття опалубки чи вязання арматури до складу робіт по фундаменту, чи за це вони "згадають" пізніще та будуть вимагати окремі гроші. :fool:

Десь приблизно так. А ціни - по ним ми на цьому форумі підключимо колективний розум та будемо визначатися окремо :rolleyes:

 

 

підтримую,сам,власне тому і туди заліз

історія була така:

коли я запідозрив,що мені підсовують оплату за ту саму роботу двадцять раз,звернувся до людини яка складе кошториси на професійному рівні

один з прикладів,"монтаж блоків"-виставили рахунок за:

1.монтаж блоків-70 грн(а у мене блоки 4-х видів були,ціну поставили для усіх однакову)

2.заробка швів 30 грн

3.кран -за годину-150 грн(розвантаження)

4.розвантаження блоків-30 грн блок(не помилився)

5.приготування розчину-100 грн м3

 

після,того як довідався,що це все один монтаж(крім крана)-заплатив ім по 50 грн за блок,а потім взагалі відмовився з ними працювати

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...Щоб прийти до будівельників та не хлопати очима, а відразу питати - як приклад - чи входит зняття опалубки чи вязання арматури до складу робіт по фундаменту, чи за це вони "згадають" пізніще та будуть вимагати окремі гроші...

 

Вірною дорогою йдете, товариші! (с) ;)

 

один з прикладів,"монтаж блоків"-виставили рахунок за:

1.монтаж блоків-70 грн(а у мене блоки 4-х видів були,ціну поставили для усіх однакову)

2.заробка швів 30 грн

3.кран -за годину-150 грн(розвантаження)

4.розвантаження блоків-30 грн блок(не помилився)

5.приготування розчину-100 грн м3

 

після,того як довідався,що це все один монтаж(крім крана)-заплатив ім по 50 грн за блок,а потім взагалі відмовився з ними працювати

 

1. Кошторис буває детальним та укрупненим. За детальним кошторисом розписують "кожен подих", а ступінь укрупеності, загалом, не має меж. Тож для кожного запису в кошторисі слід обговорювати склад робіт, що в нього входить.

2. Я недаремно підкреслював, що АВК - це програма, орієнтована на загальнобудівний сектор, а не на приватне будівництво. Це означає, що кран ВЖЕ СТОЇТЬ, його підключено і він працює. Вартість крана в АВК йде окремою статтею. І знову я повторюю: кінцева розцінка по АВК може відрізнятися від одиничної кратно. Тобто вдвічі-втричі.

 

А на практиці виходить, що приїжджає кран, та бере за кожен підйом окремо. В АВК особливості приватного будівництва невраховані через велике розмаїття умов.

 

І за жодних обставин - із цим я цілковито згоден - не повинні по ходу робіт вилазити с кущів роялі та випадати із шаф скелети у вигляді вимагання подачок за кожен подих.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вірною дорогою йдете, товариші! (с) ;)

Дякую на доброму слові:beer:

І знову я повторюю: кінцева розцінка по АВК може відрізнятися від одиничної кратно. Тобто вдвічі-втричі.

Та ну їх, ті розцінки :D

В АВК особливості приватного будівництва невраховані через велике розмаїття умов.

А оце - жаль. Може порадите, де таку номенклатуру робіт все-ж таки можно подивитися?

 

І за жодних обставин - із цим я цілковито згоден - не повинні по ходу робіт вилазити с кущів роялі та випадати із шаф скелети у вигляді вимагання подачок за кожен подих.

Так отож. А як цього досягти?:unknown: Тільки шляком самоосвіти, мене здається.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

підтримую,сам,власне тому і туди заліз

історія була така:

коли я запідозрив,що мені підсовують оплату за ту саму роботу двадцять раз,звернувся до людини яка складе кошториси на професійному рівні

один з прикладів,"монтаж блоків"-

 

Мав практично таку саму історію, за монтаж блоків йшла "подвійна" калькуляція. Я поговорив, показав прорабу, що не сходяться мої розрахунки з його. Як результат я заплатив лише половину. Причому, мені здалося, що вони подвійну калькуляцію зробили не спеціально, а самі вірили що так має бути. Вигнав з тою бригадою всю коробку, правда перед кожним наступним етапом більш детально обговорював що входить в роботу. Оплачував все, якщо "внутрішнє" відчуття вказувало, що ціна справедлива.

Якщо було відчуття що хочуть забагато, то говорив з прорабом, доводив свою правоту і золота середина завжди знаходилась. Такі моменти завжди є неприємні але вони необхідні щоб тобі на голову не сідали.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вірною дорогою йдете, товариші! (с) ;)

 

 

 

1. Кошторис буває детальним та укрупненим. За детальним кошторисом розписують "кожен подих", а ступінь укрупеності, загалом, не має меж. Тож для кожного запису в кошторисі слід обговорювати склад робіт, що в нього входить.

 

для нас,забудовників-не будівельників детальний кошторис-це фактор ,який приведе до того,що нас в кінці кінців надують(причина?ми не "шарим")

але якийсь кошторис всерівно повинен бути,тобто там мають бути якісь статті витрат.якщо іде мова про роботи,то держ буд для того і видае нормативні акти в яких розписує перелік робіт,які входять в статтю витрат кошторису.

особисто я-в програмі абк знайшов пояснення ,що входить в певні статті(роботи),і це все там підкріплено нормативними актами(дбн....)

 

 

2. Я недаремно підкреслював, що АВК - це програма, орієнтована на загальнобудівний сектор, а не на приватне будівництво. Це означає, що кран ВЖЕ СТОЇТЬ, його підключено і він працює. Вартість крана в АВК йде окремою статтею. І знову я повторюю: кінцева розцінка по АВК може відрізнятися від одиничної кратно. Тобто вдвічі-втричі.

А на практиці виходить, що приїжджає кран, та бере за кожен підйом окремо. В АВК особливості приватного будівництва невраховані через велике розмаїття умов.

 

тут погоджуюсь і не погоджуюсь.

кінцева розцінка включае багато факторів,в багатьох випадках не потрібних для приватного будівництва.спочатку я попросив у спеціаліста дати мені документ з абк орінтований на мене.були виключені непотрібні статті і залишені ті що потрібні.ціни вийшли приблизно ринкові.тобто,я про те,що якщо знати які сттаті можна застосувати під приватника,все досить нормально показуе.якщо про кран,то він розцінюеться в абк за годину роботи.на мій погляд дуже правильно,бо вантаж бувае різний(для того і крани бувають різні) і рахувати за пійоми-це надурювання

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

цього разу армопояс не робив.

останні,чотири ряди цегли -кожен ряд перед плитами, проармував кладочною сіткою

 

b2cb4b070e44.jpg

 

d01fa30c53ca.jpg

опирання плити

96b2c4a8882c.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мінвата піде ще до рівня плити,далі залишу отвори для винтиляціі у зовнішній стіні.

на рівні плит звязую внутріню і зовнішню стінку

в 1,5 цегли стіну по периметру підмуровую під дах

 

a7e924b7b2c4.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

d01fa30c53ca.jpg

 

на фото 2 бачу дивну комбінацію з трьох перемичок... яка їх марка? Конструктор розраховував навантаження???

І знизу під ними стіна - я так розумію, що це перестінок (в півцегли)? Якщо так, то в ніякому разі не можна балку на нього укладати - потріскається ця стіна і дуже швидко... треба залишати між перестінками та панелями, балками принаймні 2см зазор, який згодом або піною задувати, або еластичним матеріалом...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

цього разу армопояс не робив.

останні,чотири ряди цегли -кожен ряд перед плитами, проармував кладочною сіткою

 

 

Що далі - скільки ще рядів цегли до мауерлату?

Якщо небагато, то вкрай бажано панелі заанкерувати - чи є цей вузол у вас в проекті чи це вже "позапроектна" діяльність (здається ви щось нарощували)???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на фото 2 бачу дивну комбінацію з трьох перемичок... яка їх марка? Конструктор розраховував навантаження???

І знизу під ними стіна - я так розумію, що це перестінок (в півцегли)? Якщо так, то в ніякому разі не можна балку на нього укладати - потріскається ця стіна і дуже швидко... треба залишати між перестінками та панелями, балками принаймні 2см зазор, який згодом або піною задувати, або еластичним матеріалом...

 

справді перестінок,перемички на ньому не лежать,він тільки підмурований до перемичок,до одної

 

несучість перемичок розраховувалась

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що далі - скільки ще рядів цегли до мауерлату?

Якщо небагато, то вкрай бажано панелі заанкерувати - чи є цей вузол у вас в проекті чи це вже "позапроектна" діяльність (здається ви щось нарощували)???

 

ще 1 м цеглою,далі армопояс 25см і мауерлат

стосовно позапроектної діяльності-і так і ні,завжди щось добавляю

в даному випадку змінив кут даху(з 30 градусів на 40) і кладкою чуть підніс мауерлат

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я вже давно вирішив гільзувати димоходи нержавійкою

але по мірі мурування у гору, купував стільки -скільки було потрібно(у мене сталось дві крадіжки)

і ось сьогодні,поіхав купувати наступну потрібну кількість метрів(на будівельний ринок).

труба нержавійка д150 товщина стінки 0,6 ціна 100 грн

купуючи,я пригадав,що у знайомого е магазин і він мені колись пропонував купити у його постачальника тіж труби,каже сам там купуе(виробляють на місці) і продае.

взявши телефон,задзвонив до постачальника знайомого

труба д150 0,6 товщина ціна 187,27 грн(оптова)

я спочатку був шокований,почав передзвонювати,зясовувати що це мені таке підсунули...

аргументи -на ринку товщина 0,5,нержавійка не жаростійка.

обходив весь ринок-20 місць і усюди приблизно така ціна і позиціювання-для димоходів(котлів)

все таки повірив знайомому і купив 3 м по 187-для порівняння.

ще не бачив.пізніше "помацаю" і фото виставлю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я вже давно вирішив гільзувати димоходи нержавійкою

але по мірі мурування у гору, купував стільки -скільки було потрібно(у мене сталось дві крадіжки)

і ось сьогодні,поіхав купувати наступну потрібну кількість метрів(на будівельний ринок).

труба нержавійка д150 товщина стінки 0,6 ціна 100 грн

купуючи,я пригадав,що у знайомого е магазин і він мені колись пропонував купити у його постачальника тіж труби,каже сам там купуе(виробляють на місці) і продае.

взявши телефон,задзвонив до постачальника знайомого

труба д150 0,6 товщина ціна 187,27 грн(оптова)

я спочатку був шокований,почав передзвонювати,зясовувати що це мені таке підсунули...

аргументи -на ринку товщина 0,5,нержавійка не жаростійка.

обходив весь ринок-20 місць і усюди приблизно така ціна і позиціювання-для димоходів(котлів)

все таки повірив знайомому і купив 3 м по 187-для порівняння.

ще не бачив.пізніше "помацаю" і фото виставлю.

 

А ви перевірили - чи підійдуть з'єднання...

Я вивчав це питання (див. www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=25668) і дійшов висновку, що треба купувати у ВИРОБНИКІВ, а не у посередників. Бо посередник ні за що не відповідає.

Я зупинив вибір на Комінвенті... 0,5мм кислотостійка але роблять вони з німецької сталі (всі сертифікати перевірив), да і багато людей радили (в тому числі і архітектор), який брав у них вже на 50 своїх будинків...

А з приводужаростійкості, то для сучасних газових котлів це непотрібно, бо температура газів незначна (боюся помилитися, але в діапазоні 120-150 град)... А от для комина у тому ж Комінвенті братиму товщиною 0,6мм (у них все, що діаметром більше 200мм такої товщини)...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ще 1 м цеглою,далі армопояс 25см і мауерлат

стосовно позапроектної діяльності-і так і ні,завжди щось добавляю

в даному випадку змінив кут даху(з 30 градусів на 40) і кладкою чуть підніс мауерлат

 

Якщо пояс буде (вінець), то тоді все ОК...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ось така висота підмурування від плит другого поверху(дах)

 

(ссылка на изображение устарела)

 

ось так виглядае з вулиці

 

(ссылка на изображение устарела)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

домовляюсь про дах

керамічна черепиця.

обробка дерева,улаштування дерев"яної конструкції даху, обрешітка, гідробар"єр, покриття даху з черепиці керамічної,улаштування підшивки карнизів даху знизу дошками,улаштування водостічних труб та жолобів підвісних з готових елементів,ще якась там бляха.

на все це назвали ціну 180 грн /м2.тепер аналізую,наскільки вона ринкова.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

домовляюсь про дах

керамічна черепиця.

обробка дерева,улаштування дерев"яної конструкції даху, обрешітка, гідробар"єр, покриття даху з черепиці керамічної,улаштування підшивки карнизів даху знизу дошками,улаштування водостічних труб та жолобів підвісних з готових елементів,ще якась там бляха.

на все це назвали ціну 180 грн /м2.тепер аналізую,наскільки вона ринкова.

 

Ух ти! Як на мене, то ДУЖЕ смачна ціна...

У мене є декілька пропозицій і жодна з них навіть наближенно не сходиться до вашої...

А деревину вже купили? Де саме? По чому (якщо не секрет)?

Чим збираєтесь обробляти?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

довжина анкера 90 см,частина в цеглі,частина(25 см) в моноліті.

21см виступ

 

А ви анкери по проекту випускали?

Який у вас мауерлат буде (переріз)? Він що, посередині стіни буде розташований (по центру)?

Мені архітектор запланував мауерлат по ВНУТРІШНЬОМУ периметру, тобто впритик до внутрішнього боку стіни...

І що за випуски у вас - це арматура ци гладкі прути? Який діаметр?

Моноліт, я так розумію, поверх буде заливатися... як тоді вертикальні стержні будуть триматися - ви їх будете прив'язувати (приварювати) до металлічного каркасу вінця? Тоді навіщо їх в цеглу заганяти було?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ви анкери по проекту випускали?

 

у мене такий проект)))),що цього там немае

 

Який у вас мауерлат буде (переріз)? Він що, посередині стіни буде розташований (по центру)?

 

переріз 180*180,блище до внутрішньоі сторони-не доходячи 8 см

 

І що за випуски у вас - це арматура ци гладкі прути? Який діаметр?

 

гладкі прути,д12

 

Моноліт, я так розумію, поверх буде заливатися... як тоді вертикальні стержні будуть триматися - ви їх будете прив'язувати (приварювати) до металлічного каркасу вінця? Тоді навіщо їх в цеглу заганяти було?

 

якщо ви маете на увазі анкера під мауерлат,то пояс буде зверху заливатись,анкера мають на кінці штопора і ціею стороною я іх запустив у цеглу-штопорами і будуть триматись

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ух ти! Як на мене, то ДУЖЕ смачна ціна...

У мене є декілька пропозицій і жодна з них навіть наближенно не сходиться до вашої...

 

Ігоре,з вашоі сторони не дуже чесно,я написав-180,а ви конкретно не пишете,а мені б було дуже цікаво,усе пізнаеться в порівнянні

без цифр важко)

А деревину вже купили? Де саме? По чому (якщо не секрет)?

 

ще не купив,якраз займаюсь.думаю куплю кругляк,завезу на пилораму і поріжу

 

Чим збираєтесь обробляти?

 

ще не думав,доречі шукав вчора по ваших темах відповідь на це запитання))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ігоре,з вашоі сторони не дуже чесно,я написав-180,а ви конкретно не пишете,а мені б було дуже цікаво,усе пізнаеться в порівнянні

без цифр важко)

 

215, тільки без підшивки та водостоків... до того ж бітумка, а не натуральна черепиця, я думаю, що бітумка має бути дешевша...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ще не купив,якраз займаюсь.думаю куплю кругляк,завезу на пилораму і поріжу

 

Отакої...

А коли ви збираєтесь встановлювати? В цьому році?

Чув, що деревина (попиляна) має десь тиждень вилежатися на подвір'ї, потім обробляти і тоді вже укладати...

Це ж не встигнете до нового року..........

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...