Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Максимально допустимі розміри будинку, при котрих не потрібна внутрішня несуча стіна?

DecorMaster

Рекомендовані повідомлення

Питання не стільки про фундамент, скільки про конструктив усього будинку. Плануємо з дружиною максимально компактний будиночок на 2 поверхи. Зараз орієнтуємось на розмір поверху 8 на 8 метрів із бетонним монолітним перекриттям. Начебто усе більш менш необхідне для себе вдається вкомпонувати в такі межі, хоч остаточного варіанту ще нема. Зазвичай довжина прольотів перекриття 6-7 метрів. Ну і вісім не виглядають надскладною задачею. Але чи нормально поводитиметься таке перекриття з пройомом під сходи розміром близько 2 на 4 метри? Сходи найімовірніше також будуть бетонні, і наскільки я розумію, верхній край сходів "висітиме" на міжповерховому перекритті. Чи це реальна задача відлити з бетону сходи, котрі без додаткових елементів фундаменту будуть триматися на стяжці першого поверху і міжповерховому перекритті? Якщо потрібні додаткові опори сходової конструкції, то чи можуть вони спиратися на окремі елементи фундаменту, не зв'язані з периметром будинку?

 

Звісно, перш ніж починати будувати, збираємось все обрахувати у конструктора. Але поки усе у форматі фантазій, хочеться знати, чи не надто складні ці фантазії у реалізації.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я построил 9*11 БЕЗ несущих стен вообще.

Вот так-

www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=3668348&postcount=47

 

www.stroimdom.com.ua/forum/showpost.php?p=3717978&postcount=64

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Звісно, перш ніж починати будувати, збираємось все обрахувати у конструктора. Але поки усе у форматі фантазій, хочеться знати, чи не надто складні ці фантазії у реалізації.

Это реально при монолите 100%. НО сборное перекрытия будет дешевле в 1.5 раза, и лестницу сделать прямую, и сделать монолитный участок, который будет опираться на 3 стороны. И все будет в лучшем виде и рационально по стоимости.

До кстати хорошего размера.

 

Я построил 9*11

! и можно без внутренних несущих стен при 2-х вариантах.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зараз орієнтуємось на розмір поверху 8 на 8 метрів із бетонним монолітним перекриттям. Начебто усе більш менш необхідне для себе вдається вкомпонувати в такі межі, хоч остаточного варіанту ще нема.
Як буде - покажете?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як буде - покажете?

 

Зараз окрім пари сторінок каракуль у блокноті та намірів за прийнятні гроші підібрати ділянку у прийнятному місці ще нічого нема. Поки продовжую жити у старому будинку. Якщо найближчим часом усе нормально складеться із ділянкою, тоді зроблю нормальний проект, котрий не соромно буде викласти і отримати більше критики і пропозицій.

Із того, з чим я точно визначився - тільки те, що буде 2 поверхи по 60-70 квадратних метрів вписані в квадратний контур, або у прямокутник наближений до квадрату. І сходи завширшки хоча б 1 метр і невеликої крутизни - щоб приблизно на 15 см висоти сходинки було 30 см горизонтальної поверхні. Щоб на другий поверх можна було ходити, а не лазити.

Цю тему створив, щоб заздалегідь прикинути, який фундамент може знадобиттся в залежності від того, куди і як я вирішу запхнути ці сходи. Зараз ще спробую різні варіанти планувань зі сходами, котрі пропонує Технология Строительства.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я сейчас при площади дома до 120...130 м2 строи бы одноэтажник-экономия на лестнице, перекрытии, достаточно одного санузла, площадь возле лестницы экономится....но тут уже борьба с менталитетом
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня внутри 8,5x8,5

 

лежат 9 метровые пустотные плиты времен СССР

 

Глянул сейчас по каталогу ковальской, у моих высота другая 250мм.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я сейчас при площади дома до 120...130 м2 строи бы одноэтажник-экономия на лестнице, перекрытии, достаточно одного санузла, площадь возле лестницы экономится....но тут уже борьба с менталитетом

 

Якщо двоє (а в перспективі може й більше) своїх дітей плюс гості - одного санвузла малувато. За висновком п'ятирічного проживання в одноповерховому будинку на 87 квадратних метри - хочеться трошки більше площі та два санвузли на різних поверхах. Я читав неодноразові суперечки про переваги одно- та двоповерхового компонування будинків, і для себе зробив висновки - сходи бувають зручними і не дуже. В основному в цьому корінь задоволення і незадоволення двоповерховим будинком. При будь-якому варіанті чимось доводиться жертвувати. Я не планую дуже високих стель. У мене зараз 2,70 - бажання робити вище я не відчуваю. Тому мені вже другий поверх на 15-20℅ ближчий, ніж любителям стель висотою понад 3 метри. Бажання мати високі стелі також можна віднести до менталітету, закладеного в ті часи, коли не було електричного освітлення. Але у власному будинку кожен збочується як хоче і може. Я ось хочу зручні сходи на другий поверх, і яким би збоченням це не виглядало, знайду можливість їх зробити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...