Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Зачем такой армопояс

sigma_shig

Рекомендовані повідомлення

Сегодня на одной стройке увидел интересное решение

1.thumb.jpg.971850a8481efdb020880790a7de0e9f.jpg

Зачем сделан такой странный армопояс по верху второго этажа? Я предполагаю, что тут будет кирпичный фронтон. Я считал, что армопояс делают перед перекрытием/балками. Но тут ничего такого не предусматривается.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зачем сделан такой странный армопояс

формально это не пояс а криволинейная ж/б балка.

пояс просто обхватывает здание.

 

скорее всего, это сделано для того, что бы в крыше остались односкатные слуховые окна

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сегодня на одной стройке увидел интересное решение

[ATTACH]518533[/ATTACH]

Зачем сделан такой странный армопояс по верху второго этажа? Я предполагаю, что тут будет кирпичный фронтон. Я считал, что армопояс делают перед перекрытием/балками. Но тут ничего такого не предусматривается.

Всё просто - на чертеже(план второго этажа) архитектор обозначил наличие армопояса по периметру,на втором (фасад) наличие окон в высотами,на третьем (размещение перемычек) окна с перемычками.Прораб прочитал чертёж буквально.Вот итог.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я собі робив точно так. Просто по бокам від вікон мають бути пояси під мауерлат, і власник вирішив (або Прораб підказав) продовжити його до вікон, а потім псіханули і завели його на вікна (всерівно перемички лити... )

Автор теми, коли будете їхати там через тиждень, сфоткайте будь-ласка чи я правий:)

Я так зробив для того, що у мене двоскатний дах, для унеможливлення розпору стін.

По фото я здогадуюсь, що там також двоскатний дах але з "скворечником"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нашел рядом дом по такому же проекту. Сфоткать не смог. Это действительно мансарда. Никаких "кукушатников". От уровня этого армопояса начинается треугольный фронтон сложеный из кирпичей под двускатную крышу. Т.е. на этот армопояс опираются только кирпичи. И зачем тогда он нужен?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на этот армопояс опираются только кирпичи. И зачем тогда он нужен?

 

Так викиньте з свого пояса на штанах шкіряну смужку і лишіть тільки пряжкуЖ-)

Це ж ПОЯС.

Повірте, гірше від цього не буде, да і дорожче також, вра***те, що перемички над вікнами всеодно треба.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...