Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ремонт моєї хати в США

брат

Рекомендовані повідомлення

господи Иисусе..

Слава Украине послемайданной!:flag1:(скорость копам мерять нечем)

Нету таких штрафов за превышение, это просто фантазии.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нету таких штрафов за превышение, это просто фантазии.

это штраф+оплата обязательных посещений курсов по безопасному вождению и возврат машины со штрафплощадки (штат Вирджиния)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

это штраф+оплата обязательных посещений курсов по безопасному вождению и возврат машины со штрафплощадки (штат Вирджиния)

 

это на сколько надо нарушить, чтобы такое впаяли?

 

Добавлено через 51 секунду

паркоместо на стоянке - 200 000уе

Это на Манхеттене? :)

 

Добавлено через 2 минуты

Стрижка наприклад там ~20 дол у нас ~20 грн

Інтернет у них 50 дол міс у нас 50 грн міс

не знаю где у нас стрижка 20 грн, если честно

 

Да, я согласен что часть трат в тех же штатах выше, безусловно. Но есть так же куча всего остального будь-то еда, автомобили, электроника и т.д. которая стоит +- одинаково, а в штатах что-то даже и дешевле. По этому говорить, что для них те же 200 долларов как для нас 200 гривень в корне не верно, т.к. есть множество вариантов, когда покупательная способность на эти 200 долларов в штатах будет больше, чем в Украине.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

это штраф+оплата обязательных посещений курсов по безопасному вождению и возврат машины со штрафплощадки (штат Вирджиния)

Забираю свои слова назад. Не знал насколько в Вирджинии с этим все плохо. Но брать самый жесткий штат и говорить за всю Америку тоже не верно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это на Манхеттене?

да :cry: .......

 

Добавлено через 21 минуту

есть множество вариантов, когда покупательная способность на эти 200 долларов в штатах будет больше, чем в Украине.

например 100гр марихуаны:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как-то я совсем пропустил вашу тему.... но уже "надолужив"!!

 

Покупали судя по всему за "кэш"? Форклоужер или аукцион?

 

Сам уже вторым ремонтом занимаюсь в Чикаго, правда руки у меня только чтобы копать))) тут тоже заводил тему, но ремонт меня поглотил, мы за 2 месяца крышу, окна, стены, полы, весь пламбинг и електрику, в бейзменте даже гидроизоляцию делали, и длЯ центрального кондиционера даки тянули в стенах.

 

Цены у вас конечно классные, да и налоги маленькие. Что со школами? Какой процент латиносов , чёрных,?

 

Старики туда едут из-за цен на жильё, климат и (внимание) налогов. У меня тут знакомый 44000 в год за дом налогов платит, спору нет дом хороший в дорогом районе, но не самый в том округе красивый. Я, когда увидел что школа из моих налогов (в год 4600) - ~2000...немного офигел, так как пока в школу никто не ходит и не собирается даже.

 

Давайте больше фото! Если интересно могу подсказать по аукциону, где с молотка продают, видно вы работы не боитесь. Там дешевле, но есть ньюансы.

 

Добавлено через 4 минуты

По магазинам, вы наверное там по хом депо и менарду выбирали просто... у нас с этим проблем нет.

 

Там ещё вопрос по дизайнеру интерьера был, пользуются спросом, но конкуренция между ними страшная, в Чикаго от $35000 в год, а это мало откровенно говоря... конечно есть и другие которых печатают тд, там ценник другой, но и расходы соответствуют

 

Как-то я совсем пропустил вашу тему.... но уже "надолужив"!!

 

Покупали судя по всему за "кэш"? Форклоужер или аукцион?

 

якщо чесно то не знаю к купував хату. бос купив її на аукціоні. а коли взнав що я планую переїхати в огайо то запропонував мені одну з декількох хатів які вони купили для ремонту . продали мені за то що купили. за хату ми заплатили кеш. точніше сестра моєї дружини. по моєму проханню на хату вона наложила лін. бо прийдуть до мене хлопці в чорних костюмах і спитають де хату взяв а я скажу сестра позичила. вона навіть лін на хату наложила

 

Сам уже вторым ремонтом занимаюсь в Чикаго, правда руки у меня только чтобы копать))) тут тоже заводил тему, но ремонт меня поглотил, мы за 2 месяца крышу, окна, стены, полы, весь пламбинг и електрику, в бейзменте даже гидроизоляцию делали, и длЯ центрального кондиционера даки тянули в стенах.

 

Цены у вас конечно классные, да и налоги маленькие. Что со школами? Какой процент латиносов , чёрных,?

 

ну флорида велика. з одного кінця в інший треба 10-12 годин їхати. скажу про нашу місцевість. тут більшість українців і білорусів, і рускі по пятам ідуть. також тут є євреї. чорних районів в нас нема. навіть в самому поганому районі можна жити з дітьми. латіносів не дуже багато. в основному всі нормальні, жити не заважають. одним словом з населеням проблем нема.

з роботами тут гірше . на будівництві зарплата в робочого 12-17 доларів. ( якщо ти не електрик і не сантехнік з ліцензією)

школи по рейтингу 4-6 балів. але в основна більшість білі. школи нормальні.

 

Старики туда едут из-за цен на жильё, климат и (внимание) налогов. У меня тут знакомый 44000 в год за дом налогов платит, спору нет дом хороший в дорогом районе, но не самый в том округе красивый. Я, когда увидел что школа из моих налогов (в год 4600) - ~2000...немного офигел, так как пока в школу никто не ходит и не собирается даже.

 

тут недавно наша компнія продала хату з басейном на 3 спальні (хата з блока а не дерева) за 160 тис. податки за тикі хати до 3000. більшість домів в нашому районі платять по 2-3 тис.

 

Давайте больше фото! Если интересно могу подсказать по аукциону, где с молотка продают, видно вы работы не боитесь. Там дешевле, но есть ньюансы.

 

так то цікаво для мене. планую під свою хату взяти кредит і купити іншу хату, відремонтувати і продати. але є одни нюанс. хати сильно підросли в ціні. зараз вже практично нема хатів дешевше 50-60 тис. а ціна після ремонту таких хатів 90 тис. получається що можна попасти на гроші якщо там буде якась прихована проблема. на маю думку треба будувати нову хату. мені знайомий білдер казав що будуєш три хати а четверта безкоштовно получається. тобто зазор 30%. тут участки по 5 тис валом. робота ще не сильно дорога. получається хату за 120-130 тис можна збудувати на 1300 sf.(якщо самому частенько руки до роботи прикладати). і продати за 160-170.

інший варіант будувати деревяні хати. з простими трасами. з простим проектом. менеше вкладаєш . дешевше продаєш. теоритично тоже має нормально получитись. білдера що покриє ліцензією я маю. так що питання в грошах і бугалтерії. з майже всімя роботами я на ти або маю загальні поняття. так що якщо ринок не впаде і Бог продовжить життя і буде здоровя то будем рухатись в тому напрямку

 

Добавлено через 4 минуты

По магазинам, вы наверное там по хом депо и менарду выбирали просто... у нас с этим проблем нет.

 

тут є тільки Home depot and Lowes. я приїхав в сша рівно 4 роки тому. я був в шоці що тут взагалі небуло асортименту.кажуть що то після кризи таке сталось. наприклад плитки було видів 15. холодильників 10-15 видів. я приїхав в україну. пішов у середній магазин і нарахував там 56 видів холодильників і 45 пральних машинок.

тепер в сша асортимент збільшився.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тут є тільки Home depot and Lowes. я приїхав в сша рівно 4 роки тому. я був в шоці що тут взагалі небуло асортименту.кажуть що то після кризи таке сталось. наприклад плитки було видів 15. холодильників 10-15 видів. я приїхав в україну. пішов у середній магазин і нарахував там 56 видів холодильників і 45 пральних машинок.

едут не за холодильником, едут за шаровыми жильем и тачкой

во всем остальном - климат, мед.обслуживание, коррупция, штаты не далеко ушли - в чем-то ушли, в чем-то наоборот.

 

Но то что дом в 1,5-2 тыс фитов и тачку в 400 лошадей можно взять в лизинг буквально за копейки - факт. В Украине при более высоком социальном статусе будешь жить в однухе на троещине с кредитом на пол зп и ездить на ланосе

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

едут не за холодильником, едут за шаровыми жильем и тачкой

во всем остальном - климат, мед.обслуживание, коррупция, штаты не далеко ушли - в чем-то ушли, в чем-то наоборот.

 

Но то что дом в 1,5-2 тыс фитов и тачку в 400 лошадей можно взять в лизинг буквально за копейки - факт. В Украине при более высоком социальном статусе будешь жить в однухе на троещине с кредитом на пол зп и ездить на ланосе

 

не знаю повірите чи ні але саме в нашому місті тачка це не розкіш. це необхіжність. тут ВЗАГАЛІ нема ніодного громадського транскпорту. а купують новіші авто тому що вони по ідею мають менше ломатись. бо авто сервіс тут 80 доларів година. і механіки точно знають як розтягнути роботу в рази. наприклад з нами працює один американець. от прийдеш до нього і спитаєш просте запитання. а він злізе з драбани, підійде до тебе, відповість на твоє питання і ще багато чого лишноього може розказати. він працює по годинах. і ті хто працюють по годинах часто тим зловживають. я в тому плані досить чесний. і якщо я годину по телефону на роботі пробалтав, я цей час не включаю в свою роботу. я тільки недавно почав рахувати той час коли я розкладаю інструмент і збираю. а то до години часу.раніше я цей час не враховував. але потім мені сказали що то також є моя робота

 

Добавлено через 4 минуты

b330272ae0da.jpg

значить прийшлось ремонтувати стояки. тут стояк виходить на кришу. і через них сантехнік чистить каналізацію. я до сантехніки майже не лізу

 

 

7bd80347620e.jpg[/url

то в мене такі виклшючателі стояли. буває все просто. але тут накрутили що не можу розібратись. напевно там були 3 way . короче я покидав дроти на горище , коли похолодає то полізу підключати.

 

 

0f89b98f0268.jpg[/url

розбираєм стіну.

 

 

c331ffe67579.jpg

значить це кухня. там над тумбочками були такі короби які ніякої функції не виконували. розламав, зашив гіпсокартоном, зашкаклював. вікна колись поміняю. зараз нема грошей. будуть звичайні з прозорим склом.

 

 

3b9a4cd61a2d.jpg

adfea39ae1ca.jpg

фото не чіткі бо вже було темно. сьогодні положив плитку в обох туалетах. робота 4 години. підлога вже була готова для плитки. плитку купив саму дешеву та ще й на акції. по 69 центів за sf/ . приблизно 8 доларів метр квадратний. постараюсь зробити якісніші фото в понеділок

не знаю повірите чи ні але саме в нашому місті тачка це не розкіш. це необхіжність. тут ВЗАГАЛІ нема ніодного громадського транскпорту. а купують новіші авто тому що вони по ідею мають менше ломатись. бо авто сервіс тут 80 доларів година. і механіки точно знають як розтягнути роботу в рази. наприклад з нами працює один американець. от прийдеш до нього і спитаєш просте запитання. а він злізе з драбани, підійде до тебе, відповість на твоє питання і ще багато чого лишноього може розказати. він працює по годинах. і ті хто працюють по годинах часто итм зловживають. я в тому плані досить чесний. і якщо я годину по телефону на роботі пробалтав, ніхто про то не взнає, але я цей час не включаю в свою роботу. я тільки недавно почав рахувати той час коли я розкладаю інструмент і збираю. а то до години часу.раніше я цей час не враховував. але потім мені сказали що то також є моя робота то я тепер цей час рахую як робота
на это почасовка и рассчитана - много на ней не украдешь, а совестливых лохов особенно среди эмигов без гражданства валом.

 

Вообще они обязаны тебе даже минимум половину времени которое ты на дорогу до работы тратишь оплачивать,

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

e46e5fa9dee6.jpg

6e3487726fb0.jpg

5a1c8dc1ac1c.jpg

366a999a75a5.jpg

2fffc9e703d6.jpg

feaa7194f1fa.jpg

 

Добавлено через 5 минут

Значить сталось в мене ЧП. коли нас небуло вдома в хату заїхав старий чоловік. стан його здоровя незнаю. зараз в лікарні. в хаті прибавилось незапланованої роботи. був представник будуправління. і поставив на хату заборону на проживання. і тепер треба пройтись по всіх дозволах. наразі більше інформації немаю.

в мене страховки на хату нема. в діда на авто є страховка але не знаю на яку суму. по грубим підрахункам ремонт 30 тис доларів. майже всі купують страховку на мінімалку.

  • Лайк 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Співчуваю...:o

Дуже цікаво знати, як закінчиться ця історія.

Я так розумію, Ваша страховка тут ні до чого. Є винуватець. Він і повинен сплатити витрати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Співчуваю...:o

Дуже цікаво знати, як закінчиться ця історія.

Я так розумію, Ваша страховка тут ні до чого. Є винуватець. Він і повинен сплатити витрати.

 

винуватець то є але я не знаю чи його страховка покриває таку подію на таку суму. зараз не знаю з чого почати

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я не знаю чи його страховка покриває таку подію на таку суму

Так это его проблемы! Или нет? :o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Найміть хорошого адвоката і не те що матеріальну а й моральну шкоду відсудите

Вистачить на ще одну таку хату як вас :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Найміть хорошого адвоката і не те що матеріальну а й моральну шкоду відсудите

Вистачить на ще одну таку хату як вас :D

 

lдід в лікарні . невідомо чи виживе. проживає в малій хатині. так що не знаю чи вдасться щось відсудити. мені хоча б хату відремонтувати. я вже майже закінчив хату. планував в кінці наступного тижні переселятись. а тут така халепа...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот вам и дома американские с лужайками без заборов. У нас бы только забор пострадал.
  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А потом еще расказывают какие мы зашоренные и перепуганные за своими заборами..

У мну знакомый на красной линии,забор в кирпич поставил-три помойки уже о него расплющились,а не забор бы-то тоже в доме были бы..

А че,каркасные дома прикольные.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

lдід в лікарні . невідомо чи виживе. проживає в малій хатині. так що не знаю чи вдасться щось відсудити. мені хоча б хату відремонтувати. я вже майже закінчив хату. планував в кінці наступного тижні переселятись. а тут така халепа...

 

Писец, хотя можно сказать - повезло что не переселились. Ищите адвоката, боюсь без него Вы больше потеряете.

 

А страховка должна быть всегда или только если жилой дом?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А потом еще расказывают какие мы зашоренные и перепуганные за своими заборами..

У мну знакомый на красной линии,забор в кирпич поставил-три помойки уже о него расплющились,а не забор бы-то тоже в доме были бы..

А че,каркасные дома прикольные.

 

Та в нас і будинки мурують з півметровою стіною.

Максимум що могло постраждати - фасад обдерся б.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так у Вас дом также должен быть застрахован?

 

С чего вдруг? Страхование - добровольное. Если дом куплен в кредит или служит в качестве залога, то тогда страхуется обязательно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...